Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Водородни системи за автомобили

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Водородни системи за автомобили

    Здравейте, Смятам, че всички са наясно за какво става на въпрос ( ако не са има "чичко Google" )Клетката е изработена от висококачествени маретиали и издържа на налягане от 5bar. Производителноста е около 4литра газ на минута и е подходяща за двигатели до 2.5лт.Лично аз я изпозвам на Honda Prelude 2.0 133hp, и Fiat Bravo 1.6 103hp. на хондата ми свали разхода с почти три литра, а на бравото с малко под два, друго предимство което забелязах е, че и двата автомобила спряха да препушват.Имам клиент с Mercedess 2.4D 150hp. разхода му падна с три литра и смята, че колата е започнала да се движи по различен начин ( в добрия смисъл на думата ) но немога да твърдя това, просто защото не карам колата.Цената на клетката + всичко необходимо за нея ( казанче, щуцери, 25кв. кабел за захранване, реле, копче, скоби ) === 500лв.Ето малко инфо:Материал: Неръждаема стомана + 2 титаниеви плочи ( 1мм. )Две плочи плексиглас 1см. Гумени уплътнения 3см.9мм. щуцери за маркучите. 10 извода за конектори.Производителност: 3.8литра в минута при консумиран ток 23ампера и разтвор 5 към 100.При интерес: 0887340871, или на ЛС.Снимки:Лек ден.
    Карай разумно !!!

    #2
    Има възможност за изработване на клетка по изисквания на клиента: размер, производителност, консумация на ток и т.н.В раздел Продавам/Купувам се пускат обяви от частен характер. Щом се занимаваш с изработка и продажби темата ти се мести Бизнез раздела на форумаМодераторски екип на fiat-bg.org
    Карай разумно !!!

    Коментар


      #3
      Всички потребители от форума получават 20% отстъпка от крайната цена на продукта.
      Карай разумно !!!

      Коментар

      Working...
      X