Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Авточасти TRW, Valeo,Delphi,Brembo масла Agip,Repsol други

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Авточасти TRW, Valeo,Delphi,Brembo масла Agip,Repsol други

    Колеги мога да съм ви полезен с много авточасти с големи отстъпки. Носачи технород, ТРВ и други. Дискове, накладки, амортисьори Monroe, Съединители Valeo Всякакви части за Алфа Ромео,Фиат, Ланча и други марки автомобили-просто направете запитване![/B]- съединители VALEO- части по ходовата част TRW,Delphi, Sidem,Технород истински - Дискове Brembo, Delphi, AP- накладки TRW, Delphi,Ferodo- ремъци Gates,Contitech, ролки,главини,лагери SKF,Ina- свещи beru, NJK, Champion, кабели- филтри FIAAM,Маhle- амортисьори Monroe- водни помпи Saleri Sil- и други..Ииииииииии мноооооогооооо други авточасти. Познават ме всички колеги от алфа форума и съм коректен. От много години съм и в това форумче и се познавам с доста колеги също. Ако търсите някаква част или масло ми пишете ЛС или търсете на тел. 0 888 578 021- Венцислав (VFTI)Последно вкарах и доста хубави оригинални части от Германия, но поради занижения интерес съм ограничил тази дейност-(все пак имаше няколко мегадоволни колеги...). Вероятно пак ще се направи някоя поръчка след някой и друг месец, но при интерес и конкретно инфо ми пишете http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...light=Това е колеги

    Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
    Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
    Добло 02' 1.9 D- ех
    Добло 06' 1.3 Mjet -ех

    #2
    Няколко колеги вече си взеха и бяха приятно изненадани от цените :D :D :D

    Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
    Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
    Добло 02' 1.9 D- ех
    Добло 06' 1.3 Mjet -ех

    Коментар

    Working...
    X