Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инструменти за автомобил - гедорета, ключове, отвертки....

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Инструменти за автомобил - гедорета, ключове, отвертки....

    Мога да ви продавам почти всякакви инструменти, които се ползват при различни ремонти на автомобила: Комплекти тип "гедоре":56 части, цена 148 лв: - Метален куфар с размери 55 см / 19 см / 4.5 см.- Включва комплекти 1/2" и 1/4"- Ключ за свещи номер 21- Тресчотки 1/2" и 1/4"- къс и дълъг удължител за всяка тресчотка- Кардан 1/2", кардан 1/4"26 части - 106 лв:- Метален куфар с размери 55 см / 19 см / 4.5 см.- Комплект 1/2"- Ключ за свещи, но не знам кой номер беше. 17 части (цена по-късно):- комплект 3/8", отново има ключ за свещи.17 части цена - 48 лева: - комплект 1/4, малко куфарче, около 20 / 12 / 5 см.Всички инструменти са от CrV сплав, имат сертификати за съответствие, само че не знам на какво съответстват. Определено не са ментета и са доста качествени за домашна употреба! Снимал съм личните ми комплекти, но който иска - получава чисто нов, запечатан. Обработени са по някаква технология maXXdrive, което ще рече че усилието при стягане и развиване пада на средата на стената на гайката или болта, което ги предпазва от превъртане или заобляне. Ето снимки на най-големият комплект, при интерес ще снимам и останалите. Наскоро тук във форума се продаде един такъв комплект 2-ра употреба от 26 части за 70 лева.
    Прикачени файлове

    #2
    Комплект звездогаечни ключове 20 части - от 6 до 32 мм, в калъф за закачане на стена. Цена 74 лв.- maXXdrive на звездата- ъгъл м/у гаечния и тяллото на ключа, както и между звездата, и тялото - 15 градуса- сплав CrV- отговарят на стандарт DIN 3113, без изобщо да знам какво значи това.
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Комплект отвертки 14 бр., 24 лв:- магнитен край- Удобна гумирана ръкохватка- CrVКомплектът включва сниманите неща, опаковани в блистер почти така както са снимани. Не знам дали се вижда какво точно има. Има няколко прави, и няколко PhX-отвертки - 0.00 , 0.0 , 1 , 2 , 3 , Ph2 х 35мм дължина (късичката вдясно).
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        Динамометричен ключ от 42 до 210 нютонметра, със сериен номер от изпитването му в лаборатория. Рамо около 45 см, 1/2". Снимки - в понеделник.--------------------------------------------------------------------------Всякакви други инструменти по единично - отвертки, клещи, керпедени клещи, високоволтови, зегер-клещи, раздвижени ключове, щанги, чукове, дискове за машини, полипропиленови въжета за алпинисти и външна изолация-майстори, --------------------------------------------------------------------------Всякакви части поединично за гедорета: тресчотки, удължители, въртоци, "камъни", кардани, адаптери 1/2 <-> 3/8 ; 3/8 <-> 1/4--------------------------------------------------------------------------Който желае - за всички инструменти се издава данъчна фактура по ДДС. --------------------------------------------------------------------------При покупка на няколко неща - отстъпки. Възможна е доставка почти до цялата страна за моя сметка! --------------------------------------------------------------------------За каквито и да е инструменти - питайте, възможна е доставка по поръчка. --------------------------------------------------------------------------Всички инструменти са полски, но НЕ СА ПРОФЕСИОНАЛНИ Много качествени хоби-инструменти, бих казал. --------------------------------------------------------------------------Ако някъде, някога срещнете някой от предложените инструменти в магазин на по-ниска цена, веднага коригирам цената За контакт с мен - ЛС

        Коментар


          #5
          Комплекти торксове за тресчотка 1/2" - 9 броя - T70, T60, T55, T50, T45, T40, T30, T25, T20. Цена - 21.50 лв. При покупка на 3 - цена 57 лв за трите. Kомплекти Е-star (женски торкс) за тресчотка 1/2" - 9 броя. Снимки и цена - в понеделник.Торксовете:
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            Ето това е maXXdrive - усилието пада в/у зелените точки, а ъглите на гайката/болта (сините точки) не влизат в контакт с вложката. Това не е измислено от тази фирма. Просто го прилагат в инструментите си. Някои не го прилагат. Китайците , например.
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              Широка гама накрайници - прави, Ph, Pz, HEX, T , удължители, ограничители за навиване в гипс-картон.
              Прикачени файлове

              Коментар


                #8
                Динамометричният ключ:В комплекта е включен удължител 125 мм, и адаптер за вложки 3/8"
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #9
                  Комплекти метчици, плашки, и по единично; комплект екстрактори за болтове:
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    #10
                    За София важи опцията "Виж, преди да платиш"

                    Коментар

                    Working...
                    X