Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Аксесоари за Нокиа.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аксесоари за Нокиа.

    Панел ОЕМ Nokia N95-1 цвят бордо, нов, високо качество, комплекта включва лицев панел на слайда, заден панел с капак за батерията и вратичка на картата памет, клавиатура на слайда, клавиатура на базата.Цена 30 лв.Капак батерия Nokia N95 8G, черен, нов, оригинален.Цена 14 лв.Панел ОЕМ Nokia N73, различни цветове, комплекта включва всичко необходимо по замяната. Примерен модел в червен цвят. Апаратът НЕ Е включен в цената!Цена 30 лв.Капак батерия Nokia N95-1, черен, нов, ОЕМ.Цена 14 лв.Панел N95 розов, пълен пакет, включва горна и долна база, лицев панел, заден панел, решетки на говорителите, покритие на задната камера, база на слайда, два броя клавиатури - 35 лв. Възможните цветове са розов, бял, черен, бордо.Панел N73 черен, пълен пакет - 30 лв.Протектор за дисплей N95 и подобни - 3 лв. (за количества над 10 бр. - сериозна отстъпка!)Bluetooth слушалка Нокиа ВН-102, нова, 1 год. гаранция, Nokia sealed box. 45 лв.Панел ОЕМ Нокиа N95-1, пълен комплект, черен - 35 лв.За контакти: ЛС, 0886387872, 0898599457, Skype: georgi_anВъзможна е доставка на оригинални и ОЕМ аксесоари за мобилни телефони след предварителна заявка, основно за Нокиа.Темата е за този раздел.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Колега, какво имаш за Нокиа Е61i?Интересува ме нов панел евентуално и оригиналния калъф (като тефтерче който е, с дупка за камерата).Поздрави :D
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    Коментар


      #3
      Само оригинални панели за Е61 има, но им е доста солена цената - 45 лв. (без клавиатура)Иначе има и евтини китайски, но аз лично няма да ти продам такъв, не искам да ме псуваш после.Отделно клавиатурата е 24 лв. ОЕМ с високо качество.За калъфчета има 2 модела оригинални Нокиа - СР-220 и СР-111, не знам точно кой трябва, на тези съответно цените им са 41.20 лв. и 38.20 лв. (изключително скъпо за кожени калъфчета, изобщо не ти препоръчвам да даваш маса пари, само защото било genuine Nokia калъфче - и онези от 10 лв. вършат прекрасна работа).

      Коментар


        #4
        Здравей колега :D Благодаря много за инфото. Ако не ти представлява трудност, можеш ли да качиш снимки на калъфчетата, които спомена.Иначе, за панела, като тръгна да сменям - ти си човека
        Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

        Коментар


          #5
          CP-220http://europe.nokia.com/A4458018CP-111http://europe.nokia.com/A4399683

          Коментар

          Working...
          X