Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

OSRAM NIGHT BREAKER®

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    OSRAM NIGHT BREAKER®

    Предлагам цялата гама с крушки на OSRAM 12V и 24V . За колеги от форума доставката е безплатна. За по-големи количества цената ще се договорира допълнително.За контакти ЛС или Тел: 0898421293 http://www.osram.com/osram_com/Consu...KER/index.htmlГрешен разделМодераторски екип на fiat-bg.org
    www.webasto.snimka.bg www.duratorq.snimka.bg

    #2
    Пиши поне цени за моделите да преценим заслужава ли си твоята оферта.
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #3
      Та каква е цената?
      Фиат БРАВО 1200 куб.см. 59kW 2001 Г.И. Stilo GAS

      Ситроен Берлинго 1.6 HDi 2009

      Коментар


        #4
        H1-13.45лв,H4-13,85-лв и H7-19.09-лв Немога да кача файла.Нека някой колега си даде маила да го изпратя и ако може да го качи,ще бъда блгодарен .Има доста интериорни , екстериорни и ксенон крушки дето ги няма . Искам само да уточня , че безплатната доставка ще бъде само за от 6 бр. нагоре,иначе се обезмисля цялата работа.Поздрави
        www.webasto.snimka.bg www.duratorq.snimka.bg

        Коментар


          #5
          perfekt написа:
          H1-13.45лв,H4-13,85-лв и H7-19.09-лв Немога да кача файла.Нека някой колега си даде маила да го изпратя и ако може да го качи,ще бъда блгодарен .Има доста интериорни , екстериорни и ксенон крушки дето ги няма . Искам само да уточня , че безплатната доставка ще бъде само за от 6 бр. нагоре,иначе се обезмисля цялата работа.Поздрави
          прати ми на мен да видя какви интериорни неща предлагаш и всичко друго ако може маила ми е sirakov_bmp23@abv.bg
          BMW E39 2.5I
          http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

          Коментар


            #6
            ми колега като си започнал да пращаш прати и на topuzov@gbg.bg
            Fiat Bravo SX 1.4 12V

            Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
            Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

            Коментар


              #7
              Колегата като ги прати на вас пуснете и тука да видим и ние.
              Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

              Коментар


                #8
                Н1 - OSRAM NIGHT BREAKER дето ги продават в бензиностанцийте на ОМВ ментета ли са, щото там всичко е с добра надценка, плюс ДДС, ... и пак са по-евтини ... ?Иначе вчвра ги гледах - в индивидуална опаковка по 1 лампа и опаковката съвсем прилича на оригинална ...
                Renault Clio 1.5 dci / Fiat Brava 105JTD / 1999 год.
                http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=43195

                Коментар


                  #9
                  Skip_01 написа:
                  Н1 - OSRAM NIGHT BREAKER дето ги продават в бензиностанцийте на ОМВ ментета ли са, щото там всичко е с добра надценка, плюс ДДС, ... и пак са по-евтини ... ?Иначе вчвра ги гледах - в индивидуална опаковка по 1 лампа и опаковката съвсем прилича на оригинална ...
                  Колеги парите са си Ваши и можете да си ги харчите както Вие прецените. И да не забравяме за куриера дето ги носи пред врата Ви (не губите време примерно) .Ако модернаторите решат могат да закрият или заключат темата
                  www.webasto.snimka.bg www.duratorq.snimka.bg

                  Коментар


                    #10
                    Skip_01 написа:
                    Н1 - OSRAM NIGHT BREAKER дето ги продават в бензиностанцийте на ОМВ ментета ли са, щото там всичко е с добра надценка, плюс ДДС, ... и пак са по-евтини ... ?Иначе вчвра ги гледах - в индивидуална опаковка по 1 лампа и опаковката съвсем прилича на оригинална ...
                    На ОМВ спирам само когато ми се ходи до тоалетна Първо им зачеркнах прехвалените горива, после "уникалното" обслужване, а наскоро и всички др. подукти. OMV
                    http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                    Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                    FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                    FIAT Punto 99' 1.7 TD

                    Коментар


                      #11
                      perfekt написа:
                      Skip_01 написа:
                      Н1 - OSRAM NIGHT BREAKER дето ги продават в бензиностанцийте на ОМВ ментета ли са, щото там всичко е с добра надценка, плюс ДДС, ... и пак са по-евтини ... ?Иначе вчвра ги гледах - в индивидуална опаковка по 1 лампа и опаковката съвсем прилича на оригинална ...
                      Колеги парите са си Ваши и можете да си ги харчите както Вие прецените. И да не забравяме за куриера дето ги носи пред врата Ви (не губите време примерно) .Ако модернаторите решат могат да закрият или заключат темата
                      За бизнес обявите си има раздел - нали не продаваш лампите от твоята кола!Цената за куриер е практически една и съща както за 1 лампа, така и за 4 броя ... Можеш да напишеш примерно така - цена на 1 лампа 9 лв и за куриер - 5 лв ... т.е. 14 лв ще ви излеза една лампа ... а не да пишеш:
                      perfekt написа:
                      За колеги от форума доставката е безплатна.
                      Има доста определения за такъв тип хора с подобни мераци, но не се сещам за нито едно, което ако го напиша и да не вляза в нарушение на правилата на форума ...
                      Renault Clio 1.5 dci / Fiat Brava 105JTD / 1999 год.
                      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=43195

                      Коментар


                        #12
                        Dodo 155 написа:
                        На ОМВ спирам само когато ми се ходи до тоалетна
                        (Оффтопик)колега аз един път спрях за да отида до тоалетна в ОМВ ам даже нямаше и кво да прая?препиках ОМВ-то ам добре че нямаше голямо движение по магистралата тогава че щяха да са оплашат
                        1.6 16v Abarth

                        Коментар


                          #13
                          Аз си купих две крушки NIGHTBREAKER от магазина на вносителя в Дианабад, всяка за 12.50. Така че, цената на колегата за хора, които не са от София е приемлива. Магазина не работи в събота и неделя, така че, който работи и няма как да отиде да си купи пак може да си поръча от колегата евентуално ако сметне, че му е на сметка. Крушките светят добре, но не очаквайте чудеса.
                          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                          Коментар


                            #14
                            За над 50-бр.-кавито и да са , мога да направя до 10% надолу.Коледна промоция
                            www.webasto.snimka.bg www.duratorq.snimka.bg

                            Коментар

                            Working...
                            X