Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT BRAVO, BRAVA,MAREA на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Трябва ми магистралата за излишната нафта на 1.9JTD двигател - това представлява един мъркуч нацепен през 4см. с пластмасови тройници. В интерес на истината ми трябват тройниците, но ще купя цялата система. Не отказвам и комплект плафон + централно + аларма + ключ.
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #47
      Колега случайно да ти се намира горния резонатор на въздухопровода към двигателя за Браво 1.6 16в /една пластмасова кутия до резервоарчето на хидравликата на волана/. Преполагам, че и от друг мотор може да стане. И цена ако е възможно . Мерси.
      Bravo 1.6 16V '96
      класика

      Коментар


        #48
        martinharry написа:
        Колега случайно да ти се намира горния резонатор на въздухопровода към двигателя за Браво 1.6 16в /една пластмасова кутия до резервоарчето на хидравликата на волана/. Преполагам, че и от друг мотор може да стане. И цена ако е възможно . Мерси.
        имам го 20лв.
        ALFA CROSSWAGON Q4 FIAT STILO 1.9JTD

        Коментар


          #49
          Здравей колега,интересуват ме следните неща за браво 1.8, както и цените:картер + пробкафар десен (от страна на мястото до шофьора), може и ляв заради фасонгаташибедах (стъкления люк) + части по монтажа му (2 странични направляващи улея)Мерси предварително!

          Коментар


            #50
            Здравей колега , трябват ми халогенни ако бронята има .Цени на халогенни или броня с халогени ?Fiat Brava 1.6
            "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
            "What do you do to help save the world?"

            Коментар


              #51
              Re: FIAT BRAVO, BRAVA,MAREA на части

              d_dan4o написа:
              FIAT BRAVO,BRAVA,MAREA на части с следните двигатели 1.4 12V,1.6 16V до 1999г.,1.6 16V след 1999г. 1.9D,1.9TD., 1.9JTD,2.0 20V тел.0899127682
              турбото за JTD дали се намира и на каква цена ?
              По-добре бит ,отколкото и бит,и ебан!!!

              Коментар


                #52
                Трябва ми спойлерче на задния капак - браво . Пиши ЛС ако изникне нещо
                I drift not because it is a quicker way around a corner, but it is the most exciting way......

                Коментар


                  #53
                  колега , ако мареата е седан - трябвами задна броня .Имаш ли? и на каква цена е .Ако може и снимки
                  fiat marea 2.0 20v,metanov ingekcion

                  Коментар


                    #54
                    predna bronia za bravoВ този форум се пише на кирилица.Спазвай правилата!Модераторски екип на fiat-bg.org

                    Коментар

                    Working...
                    X