Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фиат купе 1.8 16в срещу опел вектра 2.0

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    фиат купе 1.8 16в срещу опел вектра 2.0

    скоро се састои гонка с опела тое 2.0 115 ка ама викат 4е пипан

    #2
    Re: фиат купе 1.8 16в срещу опел вектра 2.0

    stenli_fiat_coupe написа:
    скоро се састои гонка с опела тое 2.0 115 ка ама викат 4е пипан
    всичко ти се разбира
    fiat bravo 1.6 16v gt
    fiat marea 1.9 8v jtd
    fiat punto 1.7 td
    fiat marea 1.6 16v

    Коментар


      #3
      какво не се разбира казвам че ще има гонка с вектра 2.0 115 коня дали ще го биа 400 ментра.

      Коментар


        #4
        Ще го биеш. C20NE е силен мотор, само ако е в комбинация с правилните килограми...която при Вектра леко отсъства.
        3.0CRD

        Коментар


          #5
          аз сам бил калибра такъв мотор 115 коня на 400метра та 2 коли го бих,тя калибрата по тежи от вектрата ама незнам с колко кг разликата.

          Коментар


            #6
            Не подценявай C20NE .Ако е читав мотор (те останаха ли читави вече..) и по-добро зад кормилно устройство ще се узориш.
            Fiat Tipo
            Corsa b комби !

            Коментар


              #7
              имам чип и регулатор на горивната система. това ми е още плюс такаче би трябвало да го бия.

              Коментар


                #8
                Къде ти писаха чипа на купето колега ,ако не е тайна.
                NO PAIN NO GAIN fiat COUPE

                Коментар


                  #9
                  pecata написа:
                  Не подценявай C20NE .Ако е читав мотор (те останаха ли читави вече..) и по-добро зад кормилно устройство ще се узориш.
                  Ако беше Астра C20NE, да. Ама в конкретния случай, става дума за Вектра, която е тежка за тези и коне. ПС: Спирит зададе интересен въпрос...на мен също ще ми е любопитно да науча отговора.
                  3.0CRD

                  Коментар


                    #10
                    А иначее по темата ,отиваш на Баховица на летището и си купуваш 20 литра авио бензин май към 108 октана беше ,слагаш едни иридиеви свещи .слагаш и 15 цоловите джанти и бъди сигурен че ще останеш изненадан от колата си :D И аз съм 1.8 като си дойда на ловеч ако искаш може да ги пуснем :P
                    NO PAIN NO GAIN fiat COUPE

                    Коментар


                      #11
                      spirit76 написа:
                      А иначее по темата ,отиваш на Баховица на летището и си купуваш 20 литра авио бензин май към 108 октана беше ,
                      Стига бре, къде е тва, аз от маса време търся такава благина...........
                      Alfa 156 2.0 TS
                      Alfa 156 20VTurbo
                      Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                      Locost TF1 3.0V6

                      Коментар


                        #12
                        ФЕРАРИСТ написа:
                        spirit76 написа:
                        А иначее по темата ,отиваш на Баховица на летището и си купуваш 20 литра авио бензин май към 108 октана беше ,
                        Стига бре, къде е тва, аз от маса време търся такава благина...........
                        Сега е момента да се снабдиш ,почнаха да пръскат и бензин бол Аз го взимам от дуго летище на цвят е много светло розов Шурея си кара симсона с такъв :P :D направо лети.Аз лично много съм доволен дори и по малко бардал бостер му слагам. Единственния минус е че като налея от бензиностанцията лайната и колата сякаш умира Сори колега за спама
                        NO PAIN NO GAIN fiat COUPE

                        Коментар


                          #13
                          колата ми е праена в италиа от club del coupe fiat italia там ми е праен чипа и регулатора на горивото и тунинг.а колега няма никви проблеми да се пуснем само че аз сам с гуми 205 16 50

                          Коментар


                            #14
                            гонката сигор няма да се състои колегата маи се отказа с опела.

                            Коментар


                              #15
                              гонката се състoя половин кола за фиата победа на 400 метра

                              Коментар

                              Working...
                              X