Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Типо Vs 124 200E резултат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Това не съм го казал аз. Точно затова ти се изказваш........................

    Коментар


      #92
      chaveto написа:
      Това не съм го казал аз. Точно затова ти се изказваш........................
      Знам, че не си го измислил ти, но ти го казваш И какво толкова има "Мерцедес", което ФИАТ няма
      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

      Коментар


        #93
        Valiosport написа:
        chaveto написа:
        Това не съм го казал аз. Точно затова ти се изказваш........................
        Знам, че не си го измислил ти, но ти го казваш И какво толкова има "Мерцедес", което ФИАТ няма
        Да започна ли от тракащите пластмаси, през удоволствието от шофиране! Сравняваш два съвсем различни автомобила!!! По никой параграф неможе да бъдат сравнявани!
        MB 280 S W108 67' - pickUp
        MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
        ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
        Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
        office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

        Коментар


          #94
          Само мерцедес и тва е бе момчета не го ли разбрахте ? Кви се такива криви кви сте такива немога да разбера даи като сме си купили по една кола каквато и да е тя да забравим всички останали марки я не се излагайте !!!
          Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

          Коментар


            #95
            Давам старт на спора Мерцедес срещу всички останали !!!
            Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

            Коментар


              #96
              Re: Типо Vs 124 200E

              gelew написа:
              Колеги предизвиках една 124-ка на един приятел 200 бензинова на гас 122 коня,че се чудя дали ще успея да го точковам,както казват някой известни лица :D аз съм с типото 1.4 имам спортен вилтър на предварение съм и гърне с прави тръби горе долу-незнам,колко коня защото последното дето дръпнах е сивик 1.5 90 коня 318 -бмв-та тигра 90 коня с генерация и чип ми прави калник и врата,та според вас?
              каменски давай аз сам зад теб че ще биеш моето типо за колегите който не знаят е 1.6 карборатор с 50мм траби с 2 гарнета и спортен филтар и доста сериозно предварение та-мерцедес С220 СДИ (с тракшан контрол) на старта трагнахме подчти на едно драпна ме малко до 100км варвях до предната му врата и после взе да ускорява повече това мога да кажа аз от опит затова Камески отиди и накасаи малко немски задници
              Fiat Tipo 1.6

              Коментар


                #97
                Колега сигурен ли си, че е бил CDI да не е бил само 200D
                Давам старт на спора Мерцедес срещу всички останали !!!
                Няма какво да спорим, фактите сами показват 124-та колко време е продавана и колко бройки са продадени.В момента Мерцедес не е това което беше защото много се чупи и все си има проблем с електрониката а той е бъкан от ел..........

                Коментар


                  #98
                  да колега сигурен сам че е CDI
                  Fiat Tipo 1.6

                  Коментар


                    #99
                    тоя маняк се покри с 124-ката защото пред много хора говорихме за дръпката и тои каза силни думи и няма да може да ги погледне в очите след като го нарежа иначе Вескич 220CDI -то бая си повървява на старт не е силно но мине ли 40км или по точно да влезе в яките обороти се усеща сериозна тяга ...
                    Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

                    Коментар


                      gelew написа:
                      Само мерцедес и тва е бе момчета не го ли разбрахте ? Кви се такива криви кви сте такива немога да разбера даи като сме си купили по една кола каквато и да е тя да забравим всички останали марки я не се излагайте !!!
                      много добре колегаа ти защо караш фиат

                      Коментар


                        Хората отдавна са си казали поговорката:На света има две марки коли: Москвич и всички останали !
                        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                        Коментар


                          карам фиат защото не мога да си позволя Мерцедес ако можех повярвай ми щях да си обикалям с AMG -то и доста от вас щяха да направят така а нямаше да карат бравота и типота и мареи и кви ли не още ... не казвам че са лоши коли аз си харесвам много типото,но фиат и много други са на светлинни години от Мерцедес и Бмв ...
                          Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

                          Коментар


                            аааа Каменски не дей така как така ще пренебрегваш марката
                            Fiat Tipo 1.6

                            Коментар


                              gelew написа:
                              карам фиат защото не мога да си позволя Мерцедес ако можех повярвай ми щях да си обикалям с AMG -то и доста от вас щяха да направят така а нямаше да карат бравота и типота и мареи и кви ли не още ... не казвам че са лоши коли аз си харесвам много типото,но фиат и много други са на светлинни години от Мерцедес и Бмв ...
                              Ти ще видиш като си вземеш AMG как ще мина покрай теб с 2рата кола от подписа! Мерцедес, BMW а и вече и AUDI, за мен не спадат към графа "Лека Кола"!! Айде да не се отклоняваме от темата, пиши като се стигне до няква развръзка!!
                              ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                              // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                              Коментар


                                gelew написа:
                                карам фиат защото не мога да си позволя Мерцедес ако можех повярвай ми щях да си обикалям с AMG -то и доста от вас щяха да направят така а нямаше да карат бравота и типота и мареи и кви ли не още ... не казвам че са лоши коли аз си харесвам много типото,но фиат и много други са на светлинни години от Мерцедес и Бмв ...
                                Хубави коли са Мерцедес и БМВ. Никой не твърди обратното. Само че, за много пари всеки може. По-трудно е да се направи хубав и евтин автомобил. В това италианците са ненадминати!Лично аз на немски автомобил никога не бих се качил. Ако случайно стана скучаещ милионер - има си Мазерати, Ламборгини, Ферари и т.н.
                                She was only a whisky maker but he loved her still.

                                Коментар

                                Working...
                                X