Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Brava 1.4 vs Golf 2 1.6 и Renault 19 1.4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Brava 1.4 vs Golf 2 1.6 и Renault 19 1.4

    Ха, като гледам темите преди мен - някакви двулитрови зверове чак ми става смешно да пускам с моята куца 1.4 , та както и да е имам едни поотракани приятелчета (особено тоя с голфа :D ) а познавам колата си и мисля, че ще е що годе равностойно. Определено те имат повече от мен опит с гонките, винаги съм си пазил колицата. За голфа знам че е 2-ка 1.6 нищо повече, има обаче газова - ест няма да е на газ, но мисля че би ми помогнало в килограмите, реното няма като мен. Колиците определено не са морги, а са си поддържани, та .... нека специалистите с големите каталози се произнесат защото представа си нямам как се сравняват ускорения, мощности и т.н. М също да подчертая - съединителя ми е за смяна сигурно от година, преплъзва и трябва да се натиска със всичка сила докато прещакне нещо вътре (мисля че има нещо отрошено по диска) ,та хахха ако не ми падне съединителя поне шоу ще си направим - залагайте
    Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
    Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

    #2
    Голфа ще е първи, Реното след него, накрая ще е Бравото.
    3.0CRD

    Коментар


      #3
      Реното ако е Energy мисля, че се водеше мотора - 80 кс е първоАко е 60 коньовото е последно.Голфа ако е читав си мисля, че е с малко отпред пред теб или кантар
      VTS 16V

      Коментар


        #4
        Рендака е 1.4 моно, 79 коня ..... стига бе, баш реното да ме вземе. За голфа айде да, те нали "не се джижат, а летят ниско" , ама рендака незнам ми се струва лесен.
        Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
        Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

        Коментар


          #5
          Пускай се и казвай резултата.Тук 100 човека ще ти кажат 100 различни мнения
          Тря'а напиша нещо тука, нали

          Коментар


            #6
            Реното е доста пъргаво пази се
            '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
            '97 Coupe 16VT 262WHP+

            Коментар


              #7
              Голф 2 1.6 Мощност, к.с.75 Достига при об. мин.4800 Въртящ момент, Нм/об. мин.135 / 2800Максимална скорост, км/ч168 Ускорение до 100 км/ч, с13.4 Разход в извънградски условия, л / 100км5.7 Разход в градски условия, л / 100км9.9 Комбиниран разход, л / 100км7.2Емисии на СО2, г/км181Фиат Браво 1.4 Мощност, к.с.80 Достига при об. мин.6000 Въртящ момент, Нм/об. мин.112 / 2750 Максимална скорост, км/ч170 Ускорение до 100 км/ч, с13.8 Разход в извънградски условия, л / 100км6 Разход в градски условия, л / 100км11.3 Комбиниран разход, л / 100кмРено 19 1.4 Мощност, к.с.80 Достига при об. мин.6000 Въртящ момент, Нм/об. мин.107 / 3500 Максимална скорост, км/ч173 Ускорение до 100 км/ч, с12.2 Комбиниран разход, 8.3 л / 100км
              Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

              Коментар


                #8
                Аз леко офтопик, но ти е счупен притискателя... не се пускай, че може и там да си остане колата.

                Коментар


                  #9
                  Ако е читав голфа те взима без проблем.Карах такав Голф и си понавървяваше за тея 75 коня.
                  Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                  Коментар


                    #10
                    Пускай я! Ако си по добър шофьор от тях имаш шанс, а и не се знае на коя колко коня са и останали!
                    Fiat Bravo 1.4 SX Klima, LPG ,Avansator, Xenon, high-end stereo
                    части за 1.4 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56320
                    части за темпра http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56318
                    тел. 0883437022

                    Коментар


                      #11
                      Пуснахме се още вчера докато беше сухичко .... ще кача клипчетата, само да намеря къде, че в тоя vbox не ми се иска мн.
                      Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
                      Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

                      Коментар


                        #12
                        И какъв беше резултата ?
                        '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                        '97 Coupe 16VT 262WHP+

                        Коментар


                          #13
                          Пуснахме се общо по три пъти , с Голфа 1-я път бях с повече от половин кола, а 2 и 3 вече с над кола разлика. Наистина скапания съединител ме спъва спр много - на клиповете май се чува как като вкарам 2-ра и върти гуми. С реното ми беше малко по-трудно но пак с около кола .... това е, доволен съм : ) Голфа http://www.boozho.com/view_video.php...3a5ba40e80.flv Рендака http://www.boozho.com/view_video.php...2758e43d95005d Като отваряте клипчетата ги намалете отдолу, нз защо така се оразмериха спр. грозно :D
                          Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
                          Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

                          Коментар


                            #14
                            Браво колега
                            Тря'а напиша нещо тука, нали

                            Коментар


                              #15
                              Италианската сила си каза думата Браво колега
                              Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
                              Lancia Lybra 1.8 131Hp

                              Коментар

                              Working...
                              X