Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво/а/Мареа 1.6 с/у Браво/а/Мареа 1.9 JTD 105 на баир

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колега, хайде ми кажи къде виждаш баир от метро към каците ?Темата бе хора, темата, трябва ли Оги да пише с големи букви БАИР в заглавието ?п.с. вече съм ремапнат
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      То станаа... за*би

      Коментар


        sugarboy написа:
        Явно, човекът от Мареата е разбрал, че сте се дърпали, когато сте се запознали и си му казал. Аз не мога да разбера, след като толкова ви вървят ЖТД-тата, защо повечето сте ги чипнали - нали сте доволни от тях и са много вървежни. И какво има на 28 март, че няколко пъти я повтаряш тази дата?
        Оуу, тя забавна станала темата тук. Не можах да се стърпя да изчета докрай, така че може да сте го изкоментирали, обаче Бравото на Red Storm-а е ебаси лудата кола. Те това ЧУДОВИЩЕ трябва да се кара с противопретоварващ костюм, че да не ти се оттича кръвта от главата към краката като го настъпиш. Давам си левия бъбрек да ми го даде да го карам 1 месец. Моята Мара в сравнения с тва чудо е все едно съм дал на заден. Луда луда работа... Матейски, незнам какво си я правил, но това е "некола" Yellow_Flash_Colorz_PDT_38 Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Yellow_Flash_Colorz_PDT_29

        Коментар


          A-a-a,сложих и чейнджър и нови оригинални китайски елипси PanasoAnic.
          Octavia RS
          Evo 10-служебната играчка.

          Коментар


            В Търново съм.Къде сте бързи бензинови Фиати???
            Octavia RS
            Evo 10-служебната играчка.

            Коментар


              Абе аз дойдох в Пловдив, тебе те нема... Ти отиде в ВТ, тех ги нема... Тази вечер получих инфо че тоя двигател е’но и шес’ е толкова силен, че като сса се дърпали две Браво-та с е’но и шес’, и двете са победили!!!

              Коментар


                Съжалявам,разминахме се.Тази събота и неделя съм в Благоевград.Има кръг от Планинския шампионат.
                Octavia RS
                Evo 10-служебната играчка.

                Коментар


                  Red Storm написа:
                  В Търново съм.Къде сте бързи бензинови Фиати???
                  Крият се май-май!
                  ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                  Коментар


                    не елате в софиа и да ги пробвате
                    бмв форевар м5

                    Коментар


                      И кой ще пробваме в София
                      FIAT Bravo JTD GT '99

                      Коментар


                        Или по-скоро с какво
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          beboka11 написа:
                          не елате в софиа и да ги пробвате
                          Ще дойдем-26/09/09г. Бебок,надявам се колата ти да е по-читава от правописа.
                          Octavia RS
                          Evo 10-служебната играчка.

                          Коментар


                            Red Storm написа:
                            beboka11 написа:
                            не елате в софиа и да ги пробвате
                            Ще дойдем-26/09/09г. Бебок,надявам се колата ти да е по-читава от правописа.
                            Матей,направо го затапи!Ехххх ако можеха да вървят тези бравоци колкото JTD-тата..................
                            ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                            Коментар


                              Колеги виждам ,че тази тема дразни сетивата на някой хора яко.аз немога да дам мнение по темата само мога да дам факти.фиат мареа 1910 ЖТД 105 коня по пътя пазарджик - пещера не пада под 150 км/час(не включвам очастъкът радиолово ,се пак е населено място).ако някой познава пътя знае на 2 -3 места че баирчето е огромено .няма кво повече да кажа освен че несъм видял някой с 1.6 мотор да ме бега нагоре или някой изобщо да се опитва да ме минава нагоре.пътувам сяка седмица по 2 пъти и неми се е случвало някой да ме мине нагоре.поне не в последните 2 години :D :D :D

                              Коментар


                                gari_brasna4a написа:
                                Колеги виждам ,че тази тема дразни сетивата на някой хора яко.аз немога да дам мнение по темата само мога да дам факти.фиат мареа 1910 ЖТД 105 коня по пътя пазарджик - пещера не пада под 150 км/час(не включвам очастъкът радиолово ,се пак е населено място).ако някой познава пътя знае на 2 -3 места че баирчето е огромено .няма кво повече да кажа освен че несъм видял някой с 1.6 мотор да ме бега нагоре или някой изобщо да се опитва да ме минава нагоре.пътувам сяка седмица по 2 пъти и неми се е случвало някой да ме мине нагоре.поне не в последните 2 години :D :D :D
                                Ooo, още един колега от сектата на JTD-тата
                                SEAT Leon Cupra 300
                                Triumph Street Triple 765 R

                                Коментар

                                Working...
                                X