Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво/а/Мареа 1.6 с/у Браво/а/Мареа 1.9 JTD 105 на баир

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    И аз не съм писал никъде, че всички БМВ-та са кошници и ги разцепвам. Просто спорът тръгна на майтап от една предишна тема, в която един колега търсеше съвет, бензин или дизел, и от цялата работа още в началото исках да му кажа, че дизел и баир са несъвместими понятия, но някои много навътре взеха нещата. Разбира се, че на бензинов автомобил нямаше така да скачам, по простата причина, че уважавам бензиновите мотори, а като видя дизел, се изривам. А, колегите, дето спазват ограниченията, затуй ли се дърпат в града Аз поне правя тези работи на магистралата и то, когато някой особено нагъл почне да ми се навира тенденциозно отпред. Аз също не се заяждам с никого, даже още в началото, като видях, че някои го приемат лично, призовавах да се гледа шеговито на цялата работа, но тези мои призиви останаха глас в пустиня. Освен това, аз още в началото се изказах общо за дизелите, че досега не съм имал случай някой в баира да се опре, никъде конкретно не съм споменал, че ЖТД 105 е по-бавен, някои действаха по поговорката "гузен, негонен бяга". Поздрави на всички дизелджии :D Днес все още съм в добро настроение, защото чакам полуфинала на тениса и не са ми го развалили
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    Коментар


      Ееее колега, много бъркаш за дизела и баира. Ако беше прав всички камиони щяха да са бензин Иначе и в града има безопасни места където може да се направи по една малка дръпка. Дано да се видим на някоя среща и ще си говорим повече
      FIAT Bravo JTD GT '99

      Коментар


        Реших да поровя в сайта http://auto.ru/ и попаднах на нещо интересни...Трите модела с мотор 1,6 16в им дават различни ускорения от 0-100. До тук всичко е нормални, обааче на Мареата и дават 10,7сек,на комби Мареата 11,1 , на Браво 11сек, а на Брава 11,5....Нормало ли е по-тежката кола да набира по-бързо или нещо са се объркали в тоя сайт.
        Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

        Коментар


          sugarboy написа:
          И аз не съм писал никъде, че всички БМВ-та са кошници и ги разцепвам. Просто спорът тръгна на майтап от една предишна тема, в която един колега търсеше съвет, бензин или дизел, и от цялата работа още в началото исках да му кажа, че дизел и баир са несъвместими понятия, но някои много навътре взеха нещата. Разбира се, че на бензинов автомобил нямаше така да скачам, по простата причина, че уважавам бензиновите мотори, а като видя дизел, се изривам. А, колегите, дето спазват ограниченията, затуй ли се дърпат в града Аз поне правя тези работи на магистралата и то, когато някой особено нагъл почне да ми се навира тенденциозно отпред. Аз също не се заяждам с никого, даже още в началото, като видях, че някои го приемат лично, призовавах да се гледа шеговито на цялата работа, но тези мои призиви останаха глас в пустиня. Освен това, аз още в началото се изказах общо за дизелите, че досега не съм имал случай някой в баира да се опре, никъде конкретно не съм споменал, че ЖТД 105 е по-бавен, някои действаха по поговорката "гузен, негонен бяга". Поздрави на всички дизелджии :D Днес все още съм в добро настроение, защото чакам полуфинала на тениса и не са ми го развалили
          Не искам да се заяждам,ама ти на дизел качвал ли си се някога?Каде го тоя дизел който се тормози на баир,че аз досега не съм виждал?Предлагам да си вземеш някакъв крем против обриви и да се повозиш на някой дизеляк и тогава да споделиш дали си на същото мнение.
          Fiat Coupe 2.0 16V turbo

          Коментар


            Колеги, продължавам да съм в добро настроение, защото полуфиналът на тениса завърши според моите желания и прогнози, така че днес никой не е в състояние да ми го влоши. Затова признавам - дизелите са най-бързите, най-пъргавите, най-мощните и всичко най, каквото се сетите. Така доволни ли сте, за да се приключи този спор. Поздрави отново на всички веселяци с дизелаци! :D
            Fiat Marea Weekend 1,6 16V

            Коментар


              И най-икономичните. Току-що взех 80(словом осемдесет) литра нафта на 1,20лв.Мъъъка.
              Octavia RS
              Evo 10-служебната играчка.

              Коментар


                Да нЕма след три дена: колата не върви, дюзите пикаят..... помощ..... От кой локомотив я източихте?

                Коментар


                  Нема страшно.Проверена е.
                  Octavia RS
                  Evo 10-служебната играчка.

                  Коментар


                    Red Storm написа:
                    И най-икономичните. Току-що взех 80(словом осемдесет) литра нафта на 1,20лв.Мъъъка.
                    Колега защо съсипваш колата като товариш тези туби с нафта в багажника. Не вярвам кората отзад да спира миризмата на нафта от към багажника.Няма ли някой с бус да ти я транспортира до в къщи.В моя багажник може да спи човек чистичко е , но още не съм тъпкал хора там
                    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                    Коментар


                      В моя ми идва също да си поспя супер чистичко е и комфортно, но и аз не съм товарил хора там Айде поздрави на всички :P
                      Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

                      Коментар


                        Препоръчвам на този с митичния "едно и шес", който се навие на дръпката, да използва другите горива - пропан-бутан, или метан, или каквито уредби още има там, за да може после да има оправдание. Иначе ако кара на бензин после няма да има оправдание.

                        Коментар


                          Atanas71 написа:
                          Колега защо съсипваш колата като товариш тези туби с нафта в багажника. Не вярвам кората отзад да спира миризмата на нафта от към багажника.Няма ли някой с бус да ти я транспортира до в къщи.В моя багажник може да спи човек чистичко е , но още не съм тъпкал хора там
                          Е-е, колега, може ли да си толкоз недосетлив! В багажника на ЖТД нафтата вече не е проста нафта, а най-фин парфюм, а всяка туба повече прави въртящия момент още по-голям и самата кола - още по-бърза. Сега разбираш защо ти с твоето комби, при това с празен и чист багажник, си толкова бавен. Уж се занимаваш професионално с тези работи, а не знаеш тези азбучни истини
                          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                          Коментар


                            Вие дето най- се правите на интересни - само вие не смеете да се пуснете, и пускате истории - кои по баирите, кой с/у бмв-та... Така и не излезе някой да каже "Айде на баира!". Сладури. Я кажете някоя история от тея рибарските, колко голяма риба сте хванали? Сигурна е била с ей такова око:

                            Коментар


                              Абе, колеги Вие още малко ще се избиете тук. Аз съм на мнение, че и двата двигатела са равни, няма байр няма това онова. Тва е според знам, че всеки си има свое мнение. А пък ако знаете каква риба хванах ....
                              Fiat Bravo, 1.6 SX, 16V, 76 kW

                              Коментар


                                ogi28b написа:
                                Вие дето най- се правите на интересни - само вие не смеете да се пуснете, и пускате истории - кои по баирите, кой с/у бмв-та... Така и не излезе някой да каже "Айде на баира!". Сладури. Я кажете някоя история от тея рибарските, колко голяма риба сте хванали? Сигурна е била с ей такова око:
                                Що бе вие само по баирите ли киснете и чакате някое 1.6 да мине зада пробвате с Шелската нафта дали може да го доближите . Пък той човечеца си карал на газ и така и не разбрал че ЖТД-то се дърпа с него Последни новини , по не подвърдена информация ЖТД-то ускорявало вече 0-100км./ч. не за митичните 10.4сек. [както се беше изцепил някой] а вече за 9.2сек. поради рязкото затопляне.Айде стига изцепки , такива като вас ги слушам всяка неделя неможли да включат добре втора или много късно тръгнали и т.н.т. А по принцип на такива рибари им чупя самочуствието и въдичките.
                                Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                                Коментар

                                Working...
                                X