Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малка среща за взаимопомощ и биричка.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Заформя се нещо много интересно и полезно според мен, един път в месеца да го правите ще си е нещо като: "Стига сме давали пари по майстори, нека сами да си помогнем", евала момци, такива инициативи трябва да се уважават п.п. ..само не видях снимки на пържолите
    punto HGT

    Коментар


      #32
      Ами то всъщност това се прави и на неделните срещи Само че никой не иска да докара някоя кола да ръчкаме по нея.

      Коментар


        #33
        ogi28b написа:
        Ами то всъщност това се прави и на неделните срещи Само че никой не иска да докара някоя кола да ръчкаме по нея.
        Кажете къде,аз ще ви докарам мойта да я поръчкате
        Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
        Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
        Ventura garage

        Коментар


          #34
          Славчо, бате .... Веско ми прати логовете ... какво да фак сте логвали ?Щото в 6 лога едно голямо нищо. Само виждам, че ламбдата ти работи постоянно на много бедна смес, дори при загрят мотор.Сиреч хвалиш у темите фобоса, а реално той никога не е бил настроен като хората.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #35
            Нещо сме се изложили със записите, ама се надявам на хелп
            Прикачени файлове
            Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
            Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
            Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

            Коментар


              #36
              emzo написа:
              Славчо, бате .... Веско ми прати логовете ... какво да фак сте логвали ?Щото в 6 лога едно голямо нищо. Само виждам, че ламбдата ти работи постоянно на много бедна смес, дори при загрят мотор.Сиреч хвалиш у темите фобоса, а реално той никога не е бил настроен като хората.
              Емо, логовете са правени на само на бензин, газ не е ползвана при тях. На Газ ламбдата показва някакви стойности но на бензин едни големи 0-ли. Обаче грешка за ламбдата няма.Иначе да паржоли нямаше щото всички избягахте, само с Веселин останахме да пием по една бира.
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #37
                тоест наистина не е бил настроен ГИ

                Коментар

                Working...
                X