Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧАТ-ТЕМА ЗА ИТАЛФЕСТ 2013

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    todorshalev написа:
    хора много ми се иска да се запиша за Хотел и всичко останало но много ми е неясно бъдещето в края на месеца може да дойда ама може и да не дойда един бог знае в краен случай и в колата мога да спя
    Не се притеснявай, на пътя няма да те оставя!Винаги ще ти намеря хотел, може и да не е някой от посочените, ама има и разни други малки хотелчета.Срока за записване за хотели е вечерта на 25.09 - така че време има. Аз междувременно си следя нещата и си запазвам стаите на записалите се.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #62
      todorshalev написа:
      хора много ми се иска да се запиша за Хотел и всичко останало но много ми е неясно бъдещето в края на месеца може да дойда ама може и да не дойда един бог знае в краен случай и в колата мога да спя
      За съжаление и аз съм така. Тази година каквито и планове да правя все нещо се променя в последния момент...
      Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
      Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
      Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

      Коментар


        #63
        Направихте темата за пит стопа за жени на чат тема.Регламентите са за това, да се спазват. Те са правилата, закона, така да се каже. И който мръдне от правилата, бива дисквалифициран или му се дава наказателно време или нещо друго. Важно е да са еднакви условията за всички. За да остане само спорта. Личните умения.А я кажете, автомобила с 4 или с 5, или с колко болта ще е? Питам, за да знам как да тренирам. или
        Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
        Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
        Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

        Коментар


          #64
          БО-то е прав за болтовете, нЕма какво да се лъжем! Като легне колата долу - няма начин да махнеш болтовете на ръка, ако ще и на една навивка да са. Затова ще ги проверяваме с уред. Ама за ваденето и поставянето на крика - предпочитам съдия да го сложи, а не някоя кака, дето не е виждала крик, но пък се е записала, щото я кефи наградата, примерно. Не се знае автомобилите какви ще са, виж че няма доброволци да предоставят. Тренирай с 5, за да ти е по-лесно ако са с 4

          Коментар


            #65
            Princo написа:
            А стикерите за феста къде ще се получават ? Няколко дни преди самия фест или там на място при влизане ?
            Стикерите за феста ще се получават преди самия фест, другата седмица. Всеки може да го залепи на колата си и да покара с него 1-2 седмици преди феста, като е силно препоръчително да го правят само хора, които ще идват на феста, а не такива, които само ще се разхождат със стикер.

            Коментар


              #66
              Yavor написа:
              Не се притеснявай, на пътя няма да те оставя!Винаги ще ти намеря хотел, може и да не е някой от посочените, ама има и разни други малки хотелчета.Срока за записване за хотели е вечерта на 25.09 - така че време има. Аз междувременно си следя нещата и си запазвам стаите на записалите се.
              поласкан съм от топлото отношение надявам се да не изненадвам някого в последния момент
              ogi28b написа:
              Стикерите за феста ще се получават преди самия фест, другата седмица. Всеки може да го залепи на колата си и да покара с него 1-2 седмици преди феста, като е силно препоръчително да го правят само хора, които ще идват на феста, а не такива, които само ще се разхождат със стикер.
              а от каде ако може да споделите
              Шофирай разумно, на пътя не си сам.
              Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
              Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
              Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

              Коментар


                #67
                От хора, които са изявили категорично жеоание да помогнат, а не търсят само за какво да мрънкат и от какво да са недоволни. За София - със сигурност ще има у мен, Калин, от нашия, и не знам кои колеги от Алфа-форума.

                Коментар


                  #68
                  Относно автородеото: Оги, първия записан Иван Бакърджиев няма ли нещо общо със собственоста на пистата?Имам желание да се пробвам в автородео, но не искам да е с предизвестен край. Ако имаш инфо дай списък и на автомобилите които можеш да получиш срещу 150 лева, останалите разходи си ги описал. Все пак от кола до кола има огромна разлика. Нали, се сещаш какво ще направиш, примерно със старо УНО или Поло или Фиеста срещу по голяма кола.
                  Не всичко което има две бузи ......... е лице.

                  Коментар


                    #69
                    Ники, инфото в случая е само копирано от мен от Алфа-форума - тук. Не го организираме ние (фиатската част от организаторите). За всички останали поддробности, извън текста, който копирах - драсни едно ЛС на fiore, защото едва ли ще види тази тема и въпросите ти тук.Иначе - да, Иван от пистата ще кара едната кола, ама чак пък предизвестен край Не съм присъствал и никога не съм гледал подобно родео и нямам представа какво и как ще се случи. Доколкото знам, първоначалния план беше да са 12 италианки. Запиши се, пък после в последствие може да се откажеш, или ако не преведеш парите - отпадаш автоматично и друг желаещ ще заеме мястото ти. Утре ще постарая да събера максимално много инфо за родеото и да ти дам отговор на всички поставени въпроси.

                    Коментар


                      #70
                      Оги, все пак трябва да има някакъв регламент. Когато участва някой от собствениците, останалото ще бъде компрометирано. При това положение, ако си докарам "автомобил" и платя таксата, ще участвам ли?
                      Не всичко което има две бузи ......... е лице.

                      Коментар


                        #71
                        Предимството на Иван е че е гледал всичко родеота и е по напред с тактиката. Ако участва той ще участва в жребия за автомобилите така че за това не може да се говори за предимство. идеята е колите да се теглят публично и не с листчета от случаен човек в публиката. На същия принцип можеш да кажеш че и аз не мога да участвам защото съм си направил договорка за автомобил. Ако иван бакърджиев с е пусне в състезание по картинг вече съм напълно съгласен че нещата са предрешени.
                        Шофирането е процес, протичащ в мозъка. Останалото е движение по инерция!

                        Коментар


                          #72
                          http://www.haskovo.net/news/131961/%...0%B5%D0%BEНа старта всички сме равни, въпрос на опит и стара лада
                          Не всичко което има две бузи ......... е лице.

                          Коментар


                            #73
                            П.П. Статията е защото е гледал
                            Не всичко което има две бузи ......... е лице.

                            Коментар


                              #74
                              Колега, при тая гора от ръце на желаещи да се запишат, май ще гледаме само почти външни хора. Така че няма смисъл да се заяждаш. Вместо това ела да ти дам плакати и флаери да разнасяш за да помогнеш с нещо!
                              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                              Коментар


                                #75
                                Аз имам следното питане: гледам, че някои от петък ще са в Хасково. Та за петък вечер ще се збирате ли някъде организирано или ще се спасявате кой както може?
                                Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                                Ex.Opel Astra

                                Коментар

                                Working...
                                X