Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧАТ-ТЕМА ЗА ИТАЛФЕСТ 2013

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    ogi28b написа:
    Няма да се кара картинг. Взели сме предвид твоята информация. Щом казваш, че не стават - значи не стават!
    Преди малко се върнах от картинга в Хасково,ходихме да покараме малко.Не е толкова зле.Горе долу вървят като преди.Включете ги,да си начешим крастата ...
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #32
      sharpradi написа:
      ogi28b написа:
      Това зависи изцяло от желанието и възможностите на хората, каращи Фиат и Ланча, и Мазерати и др.
      Aз съм нaвит дa си лепнa предвaрително едно стикерче.
      Колеги понеже ми писна да чакам стикери аз поръчан 600 броя за стъкло или врата за външен монтаж и излизат на 65 ст , и 350 за стакло вътрешен монтаж - 0, 7 ст. .Което води до въпроса защо не го правят те щом е толкова евтино .ВСИЧКО Е ЗА МОЯ СМЕТКА повече инфо за хора от форума желаещи да имат лепенки с номера и да раздадът на приятели и колеги http://clubalfaromeo.com/forum/showt...t=79105&page=3 .Утре са готови само ми трябват данни за пращане за МОЯ СМЕТКА утре ако някой има интерес--------ogi28b: Тези стикери не са официалните за събитието!
      Прикачени файлове

      Коментар


        #33
        стикери за италфест 2013 са готови от петък :за Пазарджик spetsnaz на място или 0878 75 15 97за Русе - ИЦИза Стара Загора - ФЕРАРЕИСТАза Бургас - b_angelovза София - Бобоза СОФИЯ - ДИВАКАза Сандански - PEPI-2ALFAза Пловдив - Alfa Userза Пловдив - Wiliamsза Троян - reloadingза Варна - spe4elistако и други хора искат да имат стикери далеч от тези градове само да кацат ще получат безплатно

        Коментар


          #34
          Понеже беше истрито от УС на клуба по съвместимост и модератор на темата за Италфест - фиоре - ще го пиша до като не спрат да го триятЦена на цтикер голям - 65 стотинкиЦена на стикер малък - 7 стотинкиАз плащам всичко плюс доставкатаЦензурата или триене на постове е признак на страх и " крия дано не ме хванат "Препрадка ако бъде изтрито фейсбук https://www.facebook.com/groups/1681...t=likeДано тук не е зона без корупция цензура

          Коментар


            #35
            Добре де, каква е идеята на тая работа?Нали ще има официални стикери за Италфеста?Такива самосиндикални неща водят единствено до разцепление.Ако искаш да спонсорираш феста - правил си го и преди - нека това се уговори официално.В тая връзка - не мисля че и тук постовете ти за стикерите са добре дошли, освен ако не е официално уговорено.Италфест е събитие, което се организира официално от клубовете. Не ви знам конфликта какъв е с алфа клуба, но не мисля че правиш нещо правилно.

            Коментар


              #36
              Immortal написа:
              Добре де, каква е идеята на тая работа?Нали ще има официални стикери за Италфеста?Такива самосиндикални неща водят единствено до разцепление.Ако искаш да спонсорираш феста - правил си го и преди - нека това се уговори официално.В тая връзка - не мисля че и тук постовете ти за стикерите са добре дошли, освен ако не е официално уговорено.Италфест е събитие, което се организира официално от клубовете. Не ви знам конфликта какъв е с алфа клуба, но не мисля че правиш нещо правилно.
              Да като всяка година 3 до 10 дена преди феста , не ги интересува , че хората ги искат и че е реклама на събитието , а спонсорите като мен ги търсят в последния момент До кога - Време е за промяна крадците да си ходят има и съвестни фенове на Италианските автомобили готови да градят по добри времена за клубовете и не визирам себе си - от мен само подкрепа и градивна критика .

              Коментар


                #37
                Какво става нещо за записване на хотели нищо не виждам!

                Коментар


                  #38
                  Целта на тази тема е да бъде само информативна. Ключ.Ред.: Отключвам темата и я отделям от основната тема, в която само ще се предоставя информация. От наша страна (ФФБ) единственото сигурно нещо е това, което е излязло от моя профил. Всичко друго е самоинициатива на трети лица, които нямат нищо общо с феста и организацията му. Моля такива хора да не се хабят да пишат глупости и да разпространяват фалшива информация, защото по-скоро пречат. Предварително благодаря.qnisZ, когато нещата около хотелите са 100% сигурни - ще пуснем теми за записване. Сега няма смисъл да пускаме тема и в нея да пише - ще сме в оня хотел, ама може и да не сме в него, а в един друг...

                  Коментар


                    #39
                    То хубаво ама я виж коя дата е. Кога ще се записваме кога ще ядем а кога да пием?

                    Коментар


                      #40
                      30-ти август е. Феста не е другата седмица. Има 4 седмици. Записването е работа за 2 минути, няма да се записваме 10 дена.

                      Коментар


                        #41
                        От темите, който колегата Yavor пуска разбрах, че има предвидена официална, така да я наречем вечеря на 28-ми в кой беше там рестарант. НО, не разбрах за хотелите, спането само за 28-ми ли е предведено или може да се резервира за две или повече нощи? Примерно за уйкенда 27-ми + 28-ми. Или пък който иска да гостува на града и повече.
                        Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                        Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                        Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                        Коментар


                          #42
                          lhristov написа:
                          От темите, който колегата Yavor пуска разбрах, че има предвидена официална, така да я наречем вечеря на 28-ми в кой беше там рестарант. НО, не разбрах за хотелите, спането само за 28-ми ли е предведено или може да се резервира за две или повече нощи? Примерно за уйкенда 27-ми + 28-ми. Или пък който иска да гостува на града и повече.
                          Може да си резервираш за колкото време искаш колега.Точно за това е тази тема за записването - пишеш си името и за кои дати искаш резервация и за кой хотел, и каква стая!Повечето хора си резервират само за събота вечер, има някои от по-далече, които си резервират за петък и събота - особено организаторите и стюардите.Ако искаш няма проблеми мога да ти резервирам от понеделника още
                          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                          Коментар


                            #43
                            Последно без картинг така ли ?
                            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                            Коментар


                              #44
                              Без картинг. В неделя пистата ще е отворена за свободно каране, без такса.

                              Коментар


                                #45
                                А стикерите за феста къде ще се получават ? Няколко дни преди самия фест или там на място при влизане ?
                                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X