Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пикника от 13.08 да направим на 19.08. х. Здравец

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пикника от 13.08 да направим на 19.08. х. Здравец

    Организаторите на Пикника от 13.08 дали ще организират още един на 19.08.2006 ? И този път ако обичат да се появят .

    #2
    На вчерашната среща се опитахме да обсъдим този пикник ама май нещо не стигнахме до единодушно решение. :D
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD
    Porsche 944 S2
    http://www.valmcrae.snimka.bg/
    http://vbox7.com/user:val_mcrae
    http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

    Коментар


      #3


      Аз пак ще съм там, ако дойдете ... както миналия път само един Фиат - моя, само една фенка на Фиат - аз! Този път и снимки ще си направя Ама много и на скарата снимки ще направя, да гледате как си я ям сама.

      Коментар


        #4
        дане си била сама там

        Коментар


          #5
          Ами без коментар. Сама бях! Ама и организаторите така организираха, че наистина много се забавлявах. Федербал, летящи чинии, въжени люлки - всичко си имаше. И всичко на мое разположение. Мини лунапарк с мини гости ... мини гости ама с потенциал. Хахах .. май от рано сутринта се почнаха глупостите. Извинете!

          Коментар


            #6
            ще зема да се дигна от софето поне да не си сама,ще поджиткаме федербал (не съм го играл от поне 7,8 години)

            Коментар


              #7
              Добре, Добре .. осигури федербала от мен имаш артистичните падания по тревата с плонж. Ще го докарам и на звук от чупване на шия.

              Коментар


                #8
                pugsy,не се разкарвай чак от София.Аз съм по-наблизо.A EVITA има голямо "отсъствие" за вчерашната сбирка.
                Octavia RS
                Evo 10-служебната играчка.

                Коментар


                  #9
                  не искате софиянци или

                  Коментар


                    #10
                    ахааа

                    Коментар


                      #11
                      Мисля, че за коли говорим тука!

                      Коментар


                        #12
                        EVITA написа:
                        Мисля, че за коли говорим тука!
                        хаха те от толкова коли вече видят ли момиче в форума и откачат :P Базик
                        Fiat Bravo 1.9 TD100

                        Коментар


                          #13
                          Най-много да се изплаша и да избягам. Много напористи, ако станете... Иначе всичко е ОК.

                          Коментар


                            #14
                            абе със сигурност нищо съм нямал в предвид освен,да дойда (с приятелката ми) на някой пикник в пловдив организиран от колегите Фиатаджий щот ме кефат такива "мероприятия"

                            Коментар


                              #15
                              Тука просто стана каламбур от думи. Никой нищо не е помислил. И мен много ме радват такива мероприятия, но за сега все разминавки някакви стават.

                              Коментар

                              Working...
                              X