Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Витоша.....!!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Витоша.....!!!!

    Чета сега из нета за жегите, които ни очакват в събота и неделя.....ЖЕГА.... и си мисля дали да не си организираме един излет или нещо подобно уикенда на Витоша.......може и без колите...а може и с тях...а може и с лифта.....Какво ще кажете.....Тези от вас, които ходят често там, нека споделят впечатления и идеи за места.....А защо не и един пикник да заформим....Мите, сори...обърках мястото...премести я в "Срещи" моля те...

    #2
    Екстра, аз и приятелката ми тъкмо бяхме решили сега събота или неделя да ходиме на Витоша за едно преходче Щастливеца - Железница... но ако има други инициативи за Витоша - с радост ще промениме плановете!
    Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
    --- в сърцето завинаги... ---
    Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

    Коментар


      #3
      Ще следя темата с интерес - отдавна се каним с приятелката ми за Витоша, ама пусто нали все към Пирин ни тегли!Та евентуално ако се заформи нещо с преход и още по добре с преход и пре(с)пиване - 90% сме навити и ние!
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        На слизане от Витоша по пътеката към Железница има една ливадка с много пейки и заигравки. Мястото е идеално за пикници, срещи, задявки и т.н. Масите са гоолеми, дървени с пейки. Има рекичка, огнища... ако завали има и заслон и то доста приличен.За по-ентусиазираните.... в района на Говедарци ( Рила ) има превъзходни места за еднодневен пикник. Млако над селото има бунгалца и къщички, които се дават на прилични цени. И двете са с баня и тоалетна и стават за семейни мероприатия. Кръчмето до тях е култово !!!!! менюто не е нещо особено но всичко е прясно и вкусно. Сещате ли се на къде бия ????
        lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
        ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
        Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

        Коментар


          #5
          Да вкарам и аз една оферта От задната страна на Витоша между селата Чуйпетлово и Боснек в близост до пещерата "Духлата" има много приятна рекичка с условия за пикник и лесен достъп за коли.Малко хора го знаят мястото и е празно и много удобно за много коли.Иначе и над Железница,както предложи колегата х 1/9 също е оферта Дано се получи събирането все някак и някъде

          Коментар


            #6
            искам и аз.......... ама витоша малко на запад от варна се пада......., е поне септември ще обикаляме из родопите за компенсция, може и през пирин да стигнем до витоша.....ама ще се обадя, че доста хора имам да черпя с бири
            СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
            бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
            сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
            ИТАЛФЕСТ 2007

            Коментар


              #7
              edgecrusher написа:
              Да вкарам и аз една оферта От задната страна на Витоша между селата Чуйпетлово и Боснек в близост до пещерата "Духлата" има много приятна рекичка с условия за пикник и лесен достъп за коли.Малко хора го знаят мястото и е празно и много удобно за много коли.Иначе и над Железница,както предложи колегата х 1/9 също е оферта Дано се получи събирането все някак и някъде
              ... е хайде де... няма ли някой да предложи нещо по-сериозно и конкретно? Принципно аз съм навит за пикник на "от задната страна" :D на Витоша... че нещо май съм отвикнал да пешача толкова от Алеко до Железница... Пък тъкмо ще си направиме контра-пикник на колегите от Пловдив... :D
              Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
              --- в сърцето завинаги... ---
              Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

              Коментар

              Working...
              X