Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат тема-Милеви скали

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Страхотна среща се получи Направих албум за снимките от срещата, но по късно ще кача моите снимки.

    Коментар


      Качвам подборка от моите и на Краси снимки в галерията.

      Коментар


        Готино беше!Запознах се с готини хора, на слизане преживях две близки срещи от трети вид (с голф)...Доволен съм!
        I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

        Коментар


          СнимкиКлипове

          Коментар


            ilkor написа:
            Майко мила, от де се взе тая камера?!?!? Срам, срам, срам...

            Коментар


              ogi28b написа:
              enigmadiliana написа:
              В петък, на Еко-то на Вакарел, бях приятно изненадана от Оги и компания, които бяха тръгнали за Милеви скали. Зарадваха ме със стикер и ключодържател Дано сте изкарали весело и пак благодаря!
              ... и форумска карта за отстъпка на Еко Догодина - да дойдеш с нас на форумска среща, товариш семейство или приятели и газ с нас. Надявам се, че не съм те притеснил с нещо, защото после колегите ми направиха забележка, че съм те стреснал.
              Да, и карта, как можах да я пропусна :D А като гледам как се забавлявате - задължително съм с вас догодина, дай Боже с някое по-ново Пунто )

              Коментар


                Защо чак догодина заповядай на Италфеста
                "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
                не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

                Коментар


                  Immortal написа:
                  ilkor написа:
                  Майко мила, от де се взе тая камера?!?!? Срам, срам, срам...
                  Що бе? Много си добър!
                  I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                  Коментар


                    Не само той , а и цялата група бяха много добри . Евала момчета и момичета . :D
                    Фиат Панда 1.2 2006година
                    Синджира си идва ,а козата я няма...

                    Коментар


                      Някой знае ли каква е съдбата на 10-на пакетчета разтворими сокчета, тип "Step", които бяха на масата до хладилника?

                      Коментар


                        ogi28b написа:
                        Някой знае ли каква е съдбата на 10-на пакетчета разтворими сокчета, тип "Step", които бяха на масата до хладилника?
                        Сети се де
                        "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
                        не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

                        Коментар


                          А тогава защо у мен има N литра безалкохолни напитки?

                          Коментар


                            Какво мърмориш милионерче http://www.youtube.com/watch?v=HYeVAaytCoE
                            "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
                            не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

                            Коментар


                              Брей, аз като се прибрах намерих в багажника си само една туба с минерална вода ... ама тя си беше моя защото аз си я докарах.А намазах половин диня А хижарката пък - тенджера с боб

                              Коментар


                                Той тоя боб...има предълга история... Аз намазах:1.Джин, мента и спрайт2. 2 кила картофи3. 1 брой сушеница4. 1 кило кайма за кифтета5. 2л. кола на КлеверДържа да отбележа,че продоволствията са от тези, които ние си носихме.Не съм посегнала на чуждо. Както и да звучи....освен ако не броим 50мл. олио, които сложих на салатата.
                                "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                                Ванга

                                Коментар

                                Working...
                                X