Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Zik написа:
    Колеги извинявам се предварително но кажете на човек като мен който не е влизал от година в колко часа е срещата и кой ден е.... предполагам мястото е същото...
    Всяка неделя на паркинга на стадион Пловдив от към линиите. За сега е от 16 часа, но като се стопли и обърнем времето ще е от 17.

    Коментар


      Airfan написа:
      Zik написа:
      Колеги извинявам се предварително но кажете на човек като мен който не е влизал от година в колко часа е срещата и кой ден е.... предполагам мястото е същото...
      Всяка неделя на паркинга на стадион Пловдив от към линиите. За сега е от 16 часа, но като се стопли и обърнем времето ще е от 17.
      миналата неделя май никой нямаше , аз минах със служебната ама не видях да има хора
      FIAT Bravo Club Plovdiv
      Con Asistencia di Veloce

      Коментар


        Tqnkata написа:
        Airfan написа:
        Zik написа:
        Колеги извинявам се предварително но кажете на човек като мен който не е влизал от година в колко часа е срещата и кой ден е.... предполагам мястото е същото...
        Всяка неделя на паркинга на стадион Пловдив от към линиите. За сега е от 16 часа, но като се стопли и обърнем времето ще е от 17.
        миналата неделя май никой нямаше , аз минах със служебната ама не видях да има хора
        Последната неделя беше пълно с хора, имаше и нови.

        Коментар


          Мерси за инфото...
          FIAT, не е само въпрос на сметки - FIAT е убеждение, мания, магия, нещо трудно обяснимо което те завладява, грабва те и те пристрастява.... италианеца е вложил дух във всеки модел!

          Коментар


            Airfan написа:
            Tqnkata написа:
            Airfan написа:
            Zik написа:
            Колеги извинявам се предварително но кажете на човек като мен който не е влизал от година в колко часа е срещата и кой ден е.... предполагам мястото е същото...
            Всяка неделя на паркинга на стадион Пловдив от към линиите. За сега е от 16 часа, но като се стопли и обърнем времето ще е от 17.
            миналата неделя май никой нямаше , аз минах със служебната ама не видях да има хора
            Последната неделя беше пълно с хора, имаше и нови.
            добре, скоро и аз ще се завърна
            FIAT Bravo Club Plovdiv
            Con Asistencia di Veloce

            Коментар


              тази неделя на протест !!!

              Коментар


                JTD RACER написа:
                тази неделя на протест !!!
                Без мен.

                Коментар


                  Имате ли представа къде в Пловдив мога да ида на валяци, за да си изтествам спирачките и където могат да ми дадат разпечатка с резултатите?

                  Коментар


                    Airfan написа:
                    Имате ли представа къде в Пловдив мога да ида на валяци, за да си изтествам спирачките и където могат да ми дадат разпечатка с резултатите?
                    Такси 1 имат

                    Got nos?

                    Коментар


                      sUkI написа:
                      Airfan написа:
                      Имате ли представа къде в Пловдив мога да ида на валяци, за да си изтествам спирачките и където могат да ми дадат разпечатка с резултатите?
                      Такси 1 имат
                      Къде се намира това - до Ратола ли? До колко може да се разчита, че стенда им мери точно?

                      Коментар


                        Airfan написа:
                        sUkI написа:
                        Airfan написа:
                        Имате ли представа къде в Пловдив мога да ида на валяци, за да си изтествам спирачките и където могат да ми дадат разпечатка с резултатите?
                        Такси 1 имат
                        Къде се намира това - до Ратола ли? До колко може да се разчита, че стенда им мери точно?
                        според мен навсякъде където правят ГТП може да се провери

                        Коментар


                          Въпросът е да е читав стенда и да извадят разпечатка.

                          Коментар


                            Airfan написа:
                            Въпросът е да е читав стенда и да извадят разпечатка.
                            Преди време, ходих в сервиза на Рено, на Карловско шосе (под моста), там ми дадоха разпечатка за състоянието на Амортесьорите, та предполагам че и за спирачките ще имат читава машина !

                            Коментар


                              Airfan написа:
                              staik написа:
                              Може ли хора , които не карат Фиат да ползват тези карти ? Ако да, Жоре пиши ми да се разберем нещо.
                              Желателно е да раздавам картите на хора от форума все пак, иначе никой не те пита каква кола караш.
                              защото много често ми четат картата на каста и се чудят :D
                              Grande Punto 1.3 75 hp
                              Croma 1.9 Multijet 150 hp

                              Коментар


                                колеги нека подкрепим протеста за високите цени на горивата нека който има възможност в неделя да се отзове http://www.bulforums.com/bgprotest_2...ic.php?f=2&t=9 тук е описана ситуацията в Пловдив как ще вървят нещата колкото повече толкова повече

                                Коментар

                                Working...
                                X