Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да, трябва да разберем къде точно ще е, те прекаляват с тези горива 2,54 Нафта
    Fiat Bravo 1.6 GT
    Stilo 1.9JTD - ex

    Коментар


      Racer GT написа:
      Колеги какво мислите за организирането на протест срещу поскъпването на цените на горивата?В пловдив щяло да е на 10 март.. някои да знае нещо повече?
      Няма да съм тук зада се включа Иначе надавам глас протино на приказката че само нафтови печки са останали във форума. Бензина си е бензин и въпреки че има заместител в лицето на газта, много си тича бравока на бензин :D усетих снощи че газта свърши и като обърнах на бензинче и като литнаха тези 80кончета в галоп чак се уплаших че можела да варви толкова за 1.4 моторче Направо като хонда сивик с цеФки ремус
      with SGNote & HTC Wildfire 8G
      FIAT Bravo Club Plovdiv
      Fiat Bravo 1.4 12v 80hp 9л/100км градско
      с Анти Гравотационно Устройство (АГУ)

      Коментар


        който иска ето я групата... http://www.facebook.com/home.php?sk=group_173206169391766&ap=1#!/event.php?eid=155126524543511
        Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
        KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
        Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

        Коментар


          Racer GT написа:
          Колеги какво мислите за организирането на протест срещу поскъпването на цените на горивата?В пловдив щяло да е на 10 март.. някои да знае нещо повече?
          Кауза пердута. Ще протестираш срещу какво или срещу кого, по-точно?

          Коментар


            Airfan написа:
            Racer GT написа:
            Колеги какво мислите за организирането на протест срещу поскъпването на цените на горивата?В пловдив щяло да е на 10 март.. някои да знае нещо повече?
            Кауза пердута. Ще протестираш срещу какво или срещу кого, по-точно?
            а да си кротуваме и да чакаме дизела да стане 3лв,хляба 2лв..???Който иска Жоро,аз не агитирам никой...
            Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
            KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
            Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

            Коментар


              Racer GT написа:
              Airfan написа:
              Racer GT написа:
              Колеги какво мислите за организирането на протест срещу поскъпването на цените на горивата?В пловдив щяло да е на 10 март.. някои да знае нещо повече?
              Кауза пердута. Ще протестираш срещу какво или срещу кого, по-точно?
              а да си кротуваме и да чакаме дизела да стане 3лв,хляба 2лв..???Който иска Жоро,аз не агитирам никой...
              Съби, цените на горивата се определят от пазара, а пазарът това сме ние.

              Коментар


                Честит празник колеги.
                първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                Коментар


                  колеги българи , честит празник!
                  FIAT Bravo Club Plovdiv
                  Con Asistencia di Veloce

                  Коментар


                    ЧЕТИТ ПРАЗНИК!
                    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                    Коментар


                      :D
                      ASTRA BERTONE 2.0 16V TURBO+
                      Ако говорим за бинокли,аз съм навит да ти раздам телескоп...

                      Коментар


                        с някво браво покарахме одеве в тунела на центъра
                        alfa 164 2.0ts .fiat tipo 2.0Т 16v

                        Коментар


                          Относно Протеста...Пичове незнам дали въобще някой ще ви обърне внимание...Нека някой да се обади на БТВ или НОВА и да ви снимат да влезнете в вечерните новини и така поне ще има някаква тежест, но за целта наистина трябва да са мнооого коли...а...от малкото пъти които съм идвал на срещите съм забелязал, че организацията ви "куца"

                          Коментар


                            bgtosho написа:
                            Относно Протеста...Пичове незнам дали въобще някой ще ви обърне внимание...Нека някой да се обади на БТВ или НОВА и да ви снимат да влезнете в вечерните новини и така поне ще има някаква тежест, но за целта наистина трябва да са мнооого коли...а...от малкото пъти които съм идвал на срещите съм забелязал, че организацията ви "куца"
                            Да, Тоше, подкрепям те с двете си ръце!
                            FIAT Bravo Club Plovdiv
                            Con Asistencia di Veloce

                            Коментар


                              Който иска карта за отстъпка 5 ст от горивата на Еко, моля утре на срещата да си поиска от мен.

                              Коментар


                                протест ще има в цялата страна и всички медии са информирани.
                                fiat bravo 1.6 16v 103 продадено бившо
                                ровър 600 сди 2.0 115кончета бивш вече

                                Коментар

                                Working...
                                X