Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    darkcat2005 написа:
    Така се заиграх да си вържа габаритите и дневните светлини на новите фарове че съвсем се отплеснах колко бе часа. Сори Тянка пропуснах срещата...
    на мен пък ми замина десния ксенон
    FIAT Bravo Club Plovdiv
    Con Asistencia di Veloce

    Коментар


      Tqnkata написа:
      на мен пък ми замина десния ксенон
      в ксенон центъра 30лв баласт 20лв крушкадругия вариант е да търсиш евтинджоси.
      Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
      KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
      Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

      Коментар


        През няколко пункта за ГТП минах, за да ми регулират фаровете и установих, че са пълни некадърници и пак не са ми ОК фаровете. Отделно, че навсякъде отказват първоначално да правят каквото и да е, тъй като съм ксенон въпреки лупата.

        Коментар


          Airfan написа:
          През няколко пункта за ГТП минах, за да ми регулират фаровете и установих, че са пълни некадърници и пак не са ми ОК фаровете. Отделно, че навсякъде отказват първоначално да правят каквото и да е, тъй като съм ксенон въпреки лупата.
          Щом не присветват като се разминаваш с някой-значи не заслепяваш.
          Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

          Коментар


            dobrujanetza написа:
            Airfan написа:
            През няколко пункта за ГТП минах, за да ми регулират фаровете и установих, че са пълни некадърници и пак не са ми ОК фаровете. Отделно, че навсякъде отказват първоначално да правят каквото и да е, тъй като съм ксенон въпреки лупата.
            Щом не присветват като се разминаваш с някой-значи не заслепяваш.
            дразни ме, че единия стърчи повече от другия. пълни некадърници.

            Коментар


              Airfan написа:
              dobrujanetza написа:
              Airfan написа:
              През няколко пункта за ГТП минах, за да ми регулират фаровете и установих, че са пълни некадърници и пак не са ми ОК фаровете. Отделно, че навсякъде отказват първоначално да правят каквото и да е, тъй като съм ксенон въпреки лупата.
              Щом не присветват като се разминаваш с някой-значи не заслепяваш.
              дразни ме, че единия стърчи повече от другия. пълни некадърници.
              ?!!? и защо сам не си ги регулираш пред някоя стена?ако не можеш да се оправиш - ще помагам.

              Коментар


                u_bo написа:
                Airfan написа:
                dobrujanetza написа:
                Airfan написа:
                През няколко пункта за ГТП минах, за да ми регулират фаровете и установих, че са пълни некадърници и пак не са ми ОК фаровете. Отделно, че навсякъде отказват първоначално да правят каквото и да е, тъй като съм ксенон въпреки лупата.
                Щом не присветват като се разминаваш с някой-значи не заслепяваш.
                дразни ме, че единия стърчи повече от другия. пълни некадърници.
                ?!!? и защо сам не си ги регулираш пред някоя стена?ако не можеш да се оправиш - ще помагам.
                Мога по височина, но наляво надясно не мога да си го гарантирам. В крайна сметка така ще направя - на стената!

                Коментар


                  Аз преди няколко дни ги регулирах в един пункт за ГТП там след SPS до Лукойла, майсторите бяха готини и се постараха срещу 5лв.
                  НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

                  Коментар


                    Airfan написа:
                    Мога по височина, но наляво надясно не мога да си го гарантирам. В крайна сметка така ще направя - на стената!
                    на стената - по височина,после ги смъкваш най-долу -- отиваш на улицата и там гледаш за ляво дясно.

                    Коментар


                      Racer GT написа:
                      Tqnkata написа:
                      на мен пък ми замина десния ксенон
                      в ксенон центъра 30лв баласт 20лв крушкадругия вариант е да търсиш евтинджоси.
                      един приятел ми даде баласт само не съм го монтирал още.А полицията може ли да прави проблеми заради ксенон на рефлекторни фарове.Колегата Ангел от Асеновград ми подметна нещо , че правили парчета...
                      FIAT Bravo Club Plovdiv
                      Con Asistencia di Veloce

                      Коментар


                        Tqnkata написа:
                        Racer GT написа:
                        Tqnkata написа:
                        на мен пък ми замина десния ксенон
                        в ксенон центъра 30лв баласт 20лв крушкадругия вариант е да търсиш евтинджоси.
                        един приятел ми даде баласт само не съм го монтирал още.А полицията може ли да прави проблеми заради ксенон на рефлекторни фарове.Колегата Ангел от Асеновград ми подметна нещо , че правили парчета...
                        аз до колкото знам не ти правят актове за ксенон а за нерегулирани фарове,а може и да съм в грешка

                        Коментар


                          Да, ще ти правят проблеми, че си на рефлектор.

                          Коментар


                            НА мен още преди 2 години ми направиха проблем , а сега мисля ,че ще се държи по-строго на тези неща. Сега вече съм без ксенон и ми е по-готино :D
                            Grande Punto 1.3 75 hp
                            Croma 1.9 Multijet 150 hp

                            Коментар


                              някой да предлага лупи в такъв случей?
                              FIAT Bravo Club Plovdiv
                              Con Asistencia di Veloce

                              Коментар


                                Tqnkata написа:
                                някой да предлага лупи в такъв случей?
                                с лопата да ги ринеш за по 150лв двата:D
                                Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                                KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                                Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                                Коментар

                                Working...
                                X