Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кой е колегата с Бравата PB7337 :D Вчера го видях на Сточна гара и много ми харесаха затъмнените му стопове, на сивия цвят стоят готино. От доста време искам да си затъмня и моите ама не знам дали ше се вижда нещо отзад.
    НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

    Коментар


      Здравейте колеги Ще има ли среща тази неделя защото смятам да присъствам за първи път Не познавам никой от вас но ще се радвам да се запознаем само да ми кажете в колко часа се събирате понеже виждам че часът варира според сезона
      Fiat Bravo GT 1.9 JTD 105hp

      Коментар


        Някой ще ходи ли днес?
        Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
        KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
        Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

        Коментар


          Еееее колеги, завърнахсе вече и пак подкарах Бравока Днес (вторник) сутринта Airfan с пунтото бе усвирен на асеновградско около Баумакс От колко са срещите в неделя пак зимно време от 18:00 ли?
          with SGNote & HTC Wildfire 8G
          FIAT Bravo Club Plovdiv
          Fiat Bravo 1.4 12v 80hp 9л/100км градско
          с Анти Гравотационно Устройство (АГУ)

          Коментар


            darkcat2005 написа:
            Еееее колеги, завърнахсе вече и пак подкарах Бравока Днес (вторник) сутринта Airfan с пунтото бе усвирен на асеновградско около Баумакс От колко са срещите в неделя пак зимно време от 18:00 ли?
            Чух аз, че свири някой, но не те фиксирах!

            Коментар


              какво става колеги да питам когае е итал феста и каде ако някои знае да драсне два реда.
              jtd

              Коментар


                italiano_ написа:
                какво става колеги да питам когае е итал феста и каде ако някои знае да драсне два реда.
                Мчи то си има тема и то важна специално за него.
                FIAT BRAVO 1.6
                FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                Коментар


                  А колега italiano_ , какво е това JTD дето се мъдри в подписа?! Да не си сменил АР-а с ЖеТеДе ?
                  Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                  Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                  http://www.keepfighting.ms

                  Коментар


                    8-ми октомври е Италфест.Има ли желаещи да ходим?
                    FIAT Bravo Club Plovdiv
                    Con Asistencia di Veloce

                    Коментар


                      Колеги, търся да покарам на някой колега Пунто Мк2 с двигател 1.2 60 к.с. Искам да сравня как върви друга такава кола, че имам съмнение за моята.

                      Коментар


                        Tqnkata написа:
                        8-ми октомври е Италфест.Има ли желаещи да ходим?
                        Тянка аз съм твоя човек! Ще ходя, така съм си подредил нещата.В колко и къде е срещата на ПВ-а група? АР-вете сигурно пак са като вълци ... глудница няква и ще си ходят сами, но ... квот ,такова?!
                        Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                        Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                        http://www.keepfighting.ms

                        Коментар


                          Jimy написа:
                          Tqnkata написа:
                          8-ми октомври е Италфест.Има ли желаещи да ходим?
                          Тянка аз съм твоя човек! Ще ходя, така съм си подредил нещата.В колко и къде е срещата на ПВ-а група? АР-вете сигурно пак са като вълци ... глудница няква и ще си ходят сами, но ... квот ,такова?!
                          нямам информация все още , но науча ли нещо ще ти пиша
                          FIAT Bravo Club Plovdiv
                          Con Asistencia di Veloce

                          Коментар


                            Колеги, сборният пункт за тръгване към Сливен за Италфест 2011 е Бензиностанция "Векта" на "Карловско шосе".Събираме се от 7:30 за кафе и тръгване 8:00 !!!Моля, колеги спазвайте правилата за движение и нека да не правим опасни и малоумни изпреварвания. Ще се движим в колона (поне колкото пътя позволява). Ако някой смята, че бърза нека да тръгва и да си върви напред.
                            Lancia Lybra EXECUTIVE 2,4 jtd 150+ к.с. 2003'
                            Alfa Romeo 156 1,6 TS 120 к.с. 1997'
                            ex. Lancia Dedra 1,6 90 к.с. 1990

                            Коментар


                              Колеги тази неделя ще има ли среща и от колко часа е? Поне с Тянката, Жоро или Събито да се видя че много се пръснахме наскоро добре че си имаме контактите или се виждаме по булевардите
                              with SGNote & HTC Wildfire 8G
                              FIAT Bravo Club Plovdiv
                              Fiat Bravo 1.4 12v 80hp 9л/100км градско
                              с Анти Гравотационно Устройство (АГУ)

                              Коментар


                                darkcat2005 написа:
                                Колеги тази неделя ще има ли среща и от колко часа е? Поне с Тянката, Жоро или Събито да се видя че много се пръснахме наскоро добре че си имаме контактите или се виждаме по булевардите
                                в тоя дъжд братле,пък и темпратурите ниски...съмнявам се някой да иде
                                FIAT Bravo Club Plovdiv
                                Con Asistencia di Veloce

                                Коментар

                                Working...
                                X