Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Срещата на "Копринка"- впечатления и емоции!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Благодарности на организаторите.Беше супер.От вечерта на Копринка вече сам убеден,че всички готини хора карат FIAT.

    Коментар


      #17
      Както всички колеги, така и аз съм много доволен и впечатлен от прекрасната организация и се надявам тази среща да е първата, но не и последната!
      Истината е някъде там...

      Коментар


        #18
        Искрено се надявам да сте си прекарали толкова добре,колкото си прекарах аз Със сигурност може още много да се направи за националните срещи, но като за първа ....Срещата беше хубава и осъществи най -важната си насока,а именно да се опознаем и сплотим.Искам да благодаря на официалния вносител на Фиат/Ланча за България - " Ауто Италия" ЕАД за оказаното ни съдействие и предоставянето на тест - драйв автомобил.

        Коментар


          #19
          Nino написа:
          Nino написа:
          Невероятно беше... на следващата среща и аз съм с фотоапарат!!!!!!!! Както и да споделя критиките ми към Пловдивската група!!!!Майни, един от вас за цяр намаше ве!
          Майни, само един от вас за цяр имаше ве!
          А червеното Ulysse забравили го ??? Нали вечерта те питах за стикерите.Ние бяхме и основните танцьори вечерта. А сега и аз да изкажа своите благодарности и уважение към организаторите за добре свършената работа . И нека силата бъде с нас . Следващия път редицата да бъде мноооооого по-дълга. П.П. Илиянче взе ли си забравената чанта от Салтъково????
          Мерцедес-SPRINTER 312 - 2,9TDI 122кс...МОЩНИЯ КАТЪР
          ФОРД И ЦИГАНИН ЗИМАТА НЕ РАБОТЯТ - Лично наблюдение...Някой да ме обори??????Мицубиши Каризма , бензин , автоматик, климатроник

          Коментар


            #20
            Гледайки снимките ви съжалявам, че не успях да дойда. Надявам се и ще направя всичко възможно следвщият път да присъствам във фото-колекцията ви.
            Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

            Коментар


              #21
              atos написа:
              А червеното Ulysse забравили го ??? Нали вечерта те питах за стикерите.Ние бяхме и основните танцьори вечерта.
              Оставих на Илиана няколко бройки защото с Kiro of the day тръгвахме за града, получи ли?Ако не дай адрес на лични ще ти пратя.
              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

              Коментар


                #22
                Радвам се като чета, че всички са доволни от срещата, а аз ужасно съжалявам, че нямах възможност да дойда, макар че ми е само на 30км. Но какво да се прави- ще чакам следващата среща и където и да е ще дойда.
                Brava 1.6 16V 90к.с.

                Коментар


                  #23
                  Nino написа:
                  atos написа:
                  А червеното Ulysse забравили го ??? Нали вечерта те питах за стикерите.Ние бяхме и основните танцьори вечерта.
                  Оставих на Илиана няколко бройки защото с Kiro of the day тръгвахме за града, получи ли?Ако не дай адрес на лични ще ти пратя.
                  И стикерите са предадени и чантата е взета

                  Коментар


                    #24
                    Да кажа и моето мнение - получи се впечатляваща среща на национално ниво, в която успяхме да видим един добър отбор от фенове и фенки, дошли със страхотен ентусиазъм от всички краища на България. Допълнителна емоция се получи и от представянето на Гранде Пунто, което всеки пожелал имаше възможността да покара и да се убеди в качествата на най-новото от любимата марка.Само дето времето не беше с нас - беше доста хладно за началото на май, но пък горещите емоции уравновесиха нещата...Страхотни благодарности на Митко и Илиана, които отнесоха цялата организация на гърба си и освен това направиха това със свои лични средства.
                    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                    http://forum.fiat-bg.org

                    Коментар


                      #25
                      В знак на признание към организаторите ще кажа следното: С триста зора накарах жена си да дойде с мен, а откакто сме се прибрали все ме пита - " Кога ще има пак". Аз и отговорих - "Скоро"... ... и се надявам да не съм я излъгал
                      Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
                      Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
                      BlueStorm transforms . . .
                      . . . !!!

                      Коментар


                        #26
                        Nino Илиянка ми предаде стикер , всичко е ток на 220 W . Благодаря ти че не си забравил . На следващата сбирка ще донеса още от " Минералната ми вода " И подготвяйте по скоро следващата среща , че г-жа Atos още я сърбят копитата за танци ( явно ръченицата и е била малко късо изпълнение).Поздрав към всички..........
                        Мерцедес-SPRINTER 312 - 2,9TDI 122кс...МОЩНИЯ КАТЪР
                        ФОРД И ЦИГАНИН ЗИМАТА НЕ РАБОТЯТ - Лично наблюдение...Някой да ме обори??????Мицубиши Каризма , бензин , автоматик, климатроник

                        Коментар


                          #27
                          Mitko написа:
                          BlueStorm написа:
                          В знак на признание към организаторите ще кажа следното: С триста зора накарах жена си да дойде с мен, а откакто сме се прибрали все ме пита - " Кога ще има пак". Аз и отговорих - "Скоро"... ... и се надявам да не съм я излъгал
                          Вариантите за които мислим са няколко:1. Преди отпускарските месеци - някъде към края на Юни или началото на Юли2. След отпуските - към средата на Септември
                          Ако се планира за лятото, не е лошо да се мисли за вариант около морето!

                          Коментар


                            #28
                            Да,идеята за лятна сбирка краи морео е страхотна.

                            Коментар


                              #29
                              Браво Хайде всички на море! Тук при нас или в Бургас?
                              СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                              бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                              сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                              ИТАЛФЕСТ 2007

                              Коментар


                                #30
                                един глас за Варна :D
                                Bravo, 1.8 16V

                                Коментар

                                Working...
                                X