Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Стара Загора-Техномаркет Европа, 18.00 часа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    vaskoni_1980 написа:
    Добър вечер колеги ,добро утро за мен как мина имаше ли среща ?Че пак я проспах
    Васко пак не си доразбрал.Вече срещите са от 19,00 часа.
    първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
    Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
    Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

    Коментар


      Никой не ми е поръчал спрейове. Ако някой ще ме чака в четвъртък, за да ви дам стикери и други неща - нека ми пише ЛС за да се уговорим.

      Коментар


        Кафе ау нема ли да има днеска ?
        първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
        Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
        Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

        Коментар


          ogi28b написа:
          Никой не ми е поръчал спрейове. Ако някой ще ме чака в четвъртък, за да ви дам стикери и други неща - нека ми пише ЛС за да се уговорим.
          утре след 14:00 съм свободен ако те устройва часа пиши
          Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


          FIAT BRAVO 1.8GT
          FIAT BRAVO 1.9TD ex

          Коментар


            Трябваше ЛС да ми драснеш, добре че се сетих да видя темата. Ама към този час е твърде вероятно да съм преминал вече и да съм . Тръгвам от София към 10:15 - 10:30, имам едно спиране около Пазарджик и продължавам. А до там е все магистрала, трябва да карам много бавно, за да стигна чак в 14:00.Защо не се уговорите помежду си на кой точно да дам всичко, няма смисъл да давам на 5 човека по 3 бройки. Щом ще има хора в Китен - най-добре на някой от тях.

            Коментар


              ogi28b написа:
              Трябваше ЛС да ми драснеш, добре че се сетих да видя темата. Ама към този час е твърде вероятно да съм преминал вече и да съм . Тръгвам от София към 10:15 - 10:30, имам едно спиране около Пазарджик и продължавам. А до там е все магистрала, трябва да карам много бавно, за да стигна чак в 14:00.Защо не се уговорите помежду си на кой точно да дам всичко, няма смисъл да давам на 5 човека по 3 бройки. Щом ще има хора в Китен - най-добре на някой от тях.
              Колегата емзо ще вземе материалите направо на Китен и после ще ни ги даде.
              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

              Коментар


                ogi28b написа:
                Трябваше ЛС да ми драснеш, добре че се сетих да видя темата. Ама към този час е твърде вероятно да съм преминал вече и да съм . Тръгвам от София към 10:15 - 10:30, имам едно спиране около Пазарджик и продължавам. А до там е все магистрала, трябва да карам много бавно, за да стигна чак в 14:00.Защо не се уговорите помежду си на кой точно да дам всичко, няма смисъл да давам на 5 човека по 3 бройки. Щом ще има хора в Китен - най-добре на някой от тях.
                Добро утро просто трябваше да прочетеш и моите постове в които писах,че ще ги вземе някой на Китен.Все пак ще има доста присъстващи от Стара Загора. Нищо лично.
                FIAT BRAVO 1.6
                FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                Коментар


                  Къде в твоите постове (един пост, откакто съм питал! ) пише нещо конкретно и ясно, както например поста на Принко?
                  popara801 написа:
                  Нищо лично.
                  Дай линк към конкретния пост за който става дума тук:
                  popara801 написа:
                  Бях ти отправил въпрос в определената за това тема в общите за това кой раздава в Стара Загора,ама явно чак сега са станали и затова не си отговорил.

                  Коментар


                    ogi28b написа:
                    Къде в твоите постове (един пост, откакто съм питал! ) пише нещо конкретно и ясно, както например поста на Принко?
                    popara801 написа:
                    Нищо лично.
                    Дай линк към конкретния пост за който става дума тук:
                    popara801 написа:
                    Бях ти отправил въпрос в определената за това тема в общите за това кой раздава в Стара Загора,ама явно чак сега са станали и затова не си отговорил.
                    Ами една страница по-назад в същата тема тук съм ти писал,че ще ги получи някой в Китен.За рекламните материали става въпрос.Отделно съм ти отправил въпрос за действието на спрея,но вече разбрах.И пак нищо лично.
                    FIAT BRAVO 1.6
                    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                    Коментар


                      Айде зара тийм- да дигнем темата. Върнахме се от поредната среща на морето. Беше супер. п.п Рекламните материали са у нас.

                      Коментар


                        Прибрахме се и запоцхваме отново на работааааа.
                        първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                        Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                        Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                        Коментар


                          Вече сме тук наистина.Днес някой ако иска да се срещнем на по кафенце да пише.Има рекламни материали като ключодържатели,стикери(големи и малки)и още нещо.
                          FIAT BRAVO 1.6
                          FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                          LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                          Коментар


                            здравеите морски да се похваля и аз с новата придобивка
                            Прикачени файлове
                            Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

                            Коментар


                              BUMAR написа:
                              здравеите морски да се похваля и аз с новата придобивка
                              Е хайде честито, много безаварийни километри, хубави моменти и ...... наздраве. Красавица.

                              Коментар


                                мерси,в петък тръгвам за Испания,ако се видим до тогава ще почерпя
                                Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

                                Коментар

                                Working...
                                X