Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Стара Загора-Техномаркет Европа, 18.00 часа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    emzo написа:
    Митя, 1. работен ден е, не всички са отпускари 2. и почивен ден да беше, бат Принко въри го вдигни в 11.30
    Принко има един почивен ден в седмицата и шансът точно в този ден Принко да стане преди 2 часа на обяд е много малък.
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      Момчета и момичета, поради факта, че нещо не можем да се видим с вас на "Техномаркет" явно ще трябва в темата да ви поканя на ежегодната Open air среща на "Пежо Клуб България" на язовир "Копринка". Датите са 7-ми, 8-ми и 9-ти Септември. Програмата е натоварена - ядене, пиене и слушане на музика. :P Повечето спят на палатки, за по-претенциозните има бунгала и хотели. Ще се радвам да се присъедините, както напоследък се случва по такива мероприятия. За повече инфо:http://peugeotclub.info/forum/viewtopic.php?f=2&t=87665
      Peugeot 607 2.2 Hdi Premium restile / Peugeot 406 Estate 2.0i 16V / Peugeot 306SL 1.9D / Peugeot 106 1.0 Mi

      Коментар


        Ние там сме изгонени (имаме глоба да плащаме , за повече подробности - Попаров) Мерсаж за поканата, ще го обсъдим
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          Разчитаме на положителен ефект от обсъждането!
          Peugeot 607 2.2 Hdi Premium restile / Peugeot 406 Estate 2.0i 16V / Peugeot 306SL 1.9D / Peugeot 106 1.0 Mi

          Коментар


            emzo написа:
            Ние там сме изгонени (имаме глоба да плащаме , за повече подробности - Попаров) Мерсаж за поканата, ще го обсъдим
            Емо,той надали ще пони толкова много.Да наистина ще го обсъдим.Па може и да дойдем .Аз си имам палатка.това не е проблем за мене.
            първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
            Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
            Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

            Коментар


              Днеска ще има ли среща?Мисля да скокна да видя.Ако нема здраве да е.Някои друг път
              първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
              Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
              Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

              Коментар


                Днеска кафе, ау нема ли да има ?
                първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                Коментар


                  За Италфеста кой ще пътува и кога?

                  Коментар


                    Няма мераклии.
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      Абе ако се съберем повече с една кола на алтернативно гориво-може.Ама има време ще се чуеме.
                      FIAT BRAVO 1.6
                      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                      Коментар


                        Аз тръгвам от Ямбол както изглежда сам, или с още 1 човек.Може да забера желаещите.

                        Коментар


                          Честит празник Заралии ! Една срещичка в Неделя ?Че бая време не сме се събирали.
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            Аз съм навит.
                            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                            Коментар


                              Владко, Честит Рожден Ден !Желая ти да си намериш работа най-сетне и да е, каквато ти искаш.Естествено и крепко здраве ! Наздраве !п.с. дали ще го прочетеш ? Днес ? п.с.с. и по-редовно влизане в тоз замиращ раздел
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                Ами раздела е замиращ заради нас самите!Владко да му е честит РД и да подшушна,че от днес е на работа Владко.Още един повод за напивка.
                                FIAT BRAVO 1.6
                                FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                                LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                                Коментар

                                Working...
                                X