Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Стара Загора-Техномаркет Европа, 18.00 часа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Днеска 17:00 ?
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      Аре утре, че и утре е почивен ден ?
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        Радко, баце, знам че си фен на турбо дизела, ама друг път не сипвай нафта на бензинова кола
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          emzo написа:
          Радко, баце, знам че си фен на турбо дизела, ама друг път не сипвай нафта на бензинова кола
          И на друго съм фен.Емо благодаря ти за подкрепата която ми даде.
          първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
          Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
          Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

          Коментар


            Малко, по малко като и сипваш и тя ще се научи
            I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

            Коментар


              Абе бъзикате се вие,ама тая шибана нафта как си мирише не е истина.Да благодарим и на бат Енчо за свършването на цялата работа.
              FIAT BRAVO 1.6
              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

              Коментар


                Аз за кво имах ръкавици в багажника , за да не ми миришат ръцете на наФФФФФта
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  popara801 написа:
                  Абе бъзикате се вие,ама тая шибана нафта как си мирише не е истина.Да благодарим и на бат Енчо за свършването на цялата работа.
                  Митак за му благодарих.Скоро ще има и голяма почерпка от мен за него.
                  първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                  Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                  Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                  Коментар


                    Днес среща?Ще дойдем,че от доставреме не сме идвали.Емо спомена в 17 часа.Ако идва някой да знае.Че бил извън града.
                    FIAT BRAVO 1.6
                    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                    Коментар


                      Сега се прибирам чак, сигурно вече 2 месеца не съм идвал, ама здраве да е.
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        Днес пак се получи неорганизирана италияно-френска седянка. Ванката да си почине от почивните дни, а Дидо да си усъвършенства персийския, молим! http://sosariev.snimka.bg/automobile...73339.27040443
                        Peugeot 607 2.2 Hdi Premium restile / Peugeot 406 Estate 2.0i 16V / Peugeot 306SL 1.9D / Peugeot 106 1.0 Mi

                        Коментар


                          Той Дидо само се прави, че го разбира А срещата не беше случайна, наложи се да нарушим многократно ЗДвП , за да сколасаме
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            Разбирам бе! Но напоследък съм спрял да се занимавам. Като се захвана, и ми трябват няколко месеца да ме мислят за персиец Между другото, никът ми и аватарът ми са персийски, ако не сте забелязали.Персийските царе са имали елитна войскова част, състояща се точно от 10.000 войници, които са наричани (погрешно, както се разбра, поради грешка в превода) "безсмъртните". http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%...82%D0%BD%D0%B8

                            Коментар


                              Кафенце довечера ?Е*ати жегата, викам в събота или неделя ако е така, да скачаме в една метанка и на плаж !Да Ви покажа, другаря Принко к’ва е гад мръсна
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                emzo написа:
                                Е*ати жегата, викам в събота или неделя ако е така, да скачаме в една метанка и на плаж !
                                Айде да ме вземете и мене на морето?

                                Коментар

                                Working...
                                X