Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Стара Загора-Техномаркет Европа, 18.00 часа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съгласен съм срещите да са от 19.00 часа.
    първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
    Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
    Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

    Коментар


      S.W.A.T. написа:
      Някой колега да каже как е вашето типо турбо, струва ли си евентуалната му покупка ?
      какво типо турбо?
      Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


      FIAT BRAVO 1.8GT
      FIAT BRAVO 1.9TD ex

      Коментар


        Едно сиво с 4 врати джанти интеграле и гооолям кулър отпред със слонче
        '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
        '97 Coupe 16VT 262WHP+

        Коментар


          Колеги, на срещата в Китен виждам, че има записани двама от Ст. Загора. Да им дам ли на тях рекламни неща на форума, или евентуално да ги даам на някой като пътувам, ама трябва някой да ме чака някъде по пътя, около града?

          Коментар


            Ц-ц-ц......ако бях видял че са от 7 можех да мина неска след Калояново, че се върнахме така или иначе по рано.......
            Alfa 156 2.0 TS
            Alfa 156 20VTurbo
            Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
            Locost TF1 3.0V6

            Коментар


              ogi28b написа:
              Колеги, на срещата в Китен виждам, че има записани двама от Ст. Загора. Да им дам ли на тях рекламни неща на форума, или евентуално да ги даам на някой като пътувам, ама трябва някой да ме чака някъде по пътя, около града?
              Да прати ми ключодържател на мен ако може
              Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


              FIAT BRAVO 1.8GT
              FIAT BRAVO 1.9TD ex

              Коментар


                Друго съм написал и питам, ако някой може да ми отговори на това, което питам.

                Коментар


                  ogi28b написа:
                  Колеги, на срещата в Китен виждам, че има записани двама от Ст. Загора. Да им дам ли на тях рекламни неща на форума, или евентуално да ги даам на някой като пътувам, ама трябва някой да ме чака някъде по пътя, около града?
                  Значи евентуално на Китен ще присъстват повече от тази бройка хора от Стара Загора,обявена до момента.Утре вечер ще се знае със сигурност и евентуално бройката в списъка със записали се ще набъбне. Най-добре е там на място,да се вземат рекламните материали на форума от някой и да се раздават на локалните ни срещи тук.Благодарности,че се стигна и до нашия град в раздаването на рекламните атрибути.Бях ти отправил въпрос в определената за това тема в общите за това кой раздава в Стара Загора,ама явно чак сега са станали и затова не си отговорил.Поздрави и мерси.
                  FIAT BRAVO 1.6
                  FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                  LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                  Коментар


                    ogi28b написа:
                    Друго съм написал и питам, ако някой може да ми отговори на това, което питам.
                    Колегата emzo, каза че с най-голямо удоволствие, ще раздава материалите за Заралии.
                    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                    Коментар


                      Някой нещо за кафенце след малко???И ЪП на темата,че умре.
                      FIAT BRAVO 1.6
                      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                      Коментар


                        Колеги, вижте тука: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...мислете си, и другата седмица да ви доставя.

                        Коментар


                          Оги, а марката на спрея е ?
                          Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                          Коментар


                            Stac Plastic. Вчера го имаше на сайта, ама от днес има нова визия самия сайт, а спрея не мога да го намеря. Става въпрос за сайта на вносителя - Ес Енд Кей, понеже са ми тук съвсем наблизо и ми е удобно да купя. По принцип за всички техни продукти може да се направи групова поръчка и ще излезе много по-евтино. Имат страшно много автокозметични препарати, а също са вносители и на чистачките Валео, които ги виждате по Метро, Практикер, по бензиностанциите... също и на други видове чистачки. Разгледайте сайта и който иска да си поръча нещо, да казва докато е време.

                            Коментар


                              ogi28b написа:
                              Колеги, вижте тука: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...мислете си, и другата седмица да ви доставя.
                              Обясни ми действието на спрея и начина му на експлоатация и може да искам.
                              FIAT BRAVO 1.6
                              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                              Коментар


                                Добър вечер колеги ,добро утро за мен как мина имаше ли среща ?Че пак я проспах
                                Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                                FIAT BRAVO 1.8GT
                                FIAT BRAVO 1.9TD ex

                                Коментар

                                Working...
                                X