Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Стара Загора-Техномаркет Европа, 18.00 часа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    emzo написа:
    На мене за риба май ми се ходи, който иска ще лови, който иска ще се пече, ама някой трябва да има на барбекюто !
    Ами ще я измислим има време до тогава,но аз при всички положения един от двата дни съм на плаж.
    FIAT BRAVO 1.6
    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

    Коментар


      Е то си беше предложено в средата на седмицата да се ходи в Канзас сити,отделно в неделя беше обявен и сборен пункт.Разбира се,не всеки е длъжен да ходи,ама е тъпо да се цепим на групички и да се ядем тука в темата ... За тва питам таз неделя как ще е положението ...
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        Princo написа:
        Е то си беше предложено в средата на седмицата да се ходи в Канзас сити,отделно в неделя беше обявен и сборен пункт.Разбира се,не всеки е длъжен да ходи,ама е тъпо да се цепим на групички и да се ядем тука в темата ... За тва питам таз неделя как ще е положението ...
        Ами в случая така се е случило и управдавам колегите,които са били на Техномаркета щото там е официалното място за срещите.Ако някой друг беше предложил да се ходи някъде и е отишъл,вие щяхте да се съберете на Техното,тъй че нищо не е станало.Тази неделя ако отидем някъде извън града е нормално ако колеги нямащи възможност да дойдат с нас да се съберат на Техномаркет.
        FIAT BRAVO 1.6
        FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
        LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

        Коментар


          emzo написа:
          Аре тая Неделя в Канзас Сити на гости на Вин ?
          Princo написа:
          emzo написа:
          Аре тая Неделя в Канзас Сити на гости на Вин ?
          Съгласен !
          popara801 написа:
          Ние тази неделя сме малко по-северно от Казанлък,а именно на Арбанаси.
          emzo написа:
          17.00 който ще ходи в Казанлък сборен пункт - отбивката срещу чешмата (Беш Бонар) на изхода на града.
          Това е написано в 11.05 Неделя, достатъчно време за реакция.Хич не ми е гузно, който искаше беше на посоченото място !Полафихме си с Наско в Канзас.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            popara801 написа:
            Princo написа:
            Е то си беше предложено в средата на седмицата да се ходи в Канзас сити,отделно в неделя беше обявен и сборен пункт.Разбира се,не всеки е длъжен да ходи,ама е тъпо да се цепим на групички и да се ядем тука в темата ... За тва питам таз неделя как ще е положението ...
            Ами в случая така се е случило и управдавам колегите,които са били на Техномаркета щото там е официалното място за срещите.Ако някой друг беше предложил да се ходи някъде и е отишъл,вие щяхте да се съберете на Техното,тъй че нищо не е станало.Тази неделя ако отидем някъде извън града е нормално ако колеги нямащи възможност да дойдат с нас да се съберат на Техномаркет.
            Митак,мене друга ми беше мисълта ... Емо в четвъртък предложи да се ходи на гости на Вин,никой не обели дума ... В неделя се каза сборния пункт и някой казват на Техномаркет ... Еми кажете да се знае - срещата в Казанлък ли ще е,на Техномаркета ли ще е.Не да се делим и едните да казват срещата беше на Техномаркета,другите срещата беше в Кз ...
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              Princo написа:
              popara801 написа:
              Princo написа:
              Е то си беше предложено в средата на седмицата да се ходи в Канзас сити,отделно в неделя беше обявен и сборен пункт.Разбира се,не всеки е длъжен да ходи,ама е тъпо да се цепим на групички и да се ядем тука в темата ... За тва питам таз неделя как ще е положението ...
              Ами в случая така се е случило и управдавам колегите,които са били на Техномаркета щото там е официалното място за срещите.Ако някой друг беше предложил да се ходи някъде и е отишъл,вие щяхте да се съберете на Техното,тъй че нищо не е станало.Тази неделя ако отидем някъде извън града е нормално ако колеги нямащи възможност да дойдат с нас да се съберат на Техномаркет.
              Митак,мене друга ми беше мисълта ... Емо в четвъртък предложи да се ходи на гости на Вин,никой не обели дума ... В неделя се каза сборния пункт и някой казват на Техномаркет ... Еми кажете да се знае - срещата в Казанлък ли ще е,на Техномаркета ли ще е.Не да се делим и едните да казват срещата беше на Техномаркета,другите срещата беше в Кз ...
              Абе лошо няма,но явно говорим за различни работи.Никой не се е делил,просто колегите са се събрали на Техномаркет,щото не им се е ходило в Казанлък,не че са се делили.Това ми беше мисълта.
              FIAT BRAVO 1.6
              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

              Коментар


                Не че не ни се е ходило до Казанлък, но Велизар писа в темата ,че в 17.00 ще е на Техномаркета.Проявихме уважение към колегата и отидохме , все пак бие път от друг град, с нова кола е , редно си беше да се видим.Аз и без това рядко ходя по срещи, но да дойде от Раднево и да няма никой на срещата някак не вървеше.

                Коментар


                  Добро утро днеска някой за кафе?
                  Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                  FIAT BRAVO 1.8GT
                  FIAT BRAVO 1.9TD ex

                  Коментар


                    vaskoni_1980 написа:
                    Добро утро днеска някой за кафе?
                    каде и в колко часа ?
                    първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                    Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                    Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                    Коментар


                      Ей бабаити, минете почерпете едно кафе ве ))Можех да дойда ама съм обърнал офиса на работилница
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        Неделя на маркета от 17.00 ли остава?
                        първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                        Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                        Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                        Коментар


                          sharpradi написа:
                          Неделя на маркета от 17.00 ли остава?
                          Мдааа. :P
                          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                          Коментар


                            Доообре там ще съм.
                            първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                            Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                            Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                            Коментар


                              Заралийчета, взе да става горещо, да местим часа в 19.00 ?
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                vaskoni_1980 написа:
                                Велизаре аде на на 400?
                                ako доида тазии седмица ок

                                Коментар

                                Working...
                                X