Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Стара Загора-Техномаркет Европа, 18.00 часа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    sharpradi написа:
    Irka_fihi написа:
    emzo написа:
    Дай булката да видим.
    Aз па искам да видя младоженеца!
    Много е тих и скромен.Щом толкова искаш пътуваш за Арбанаси и готово.
    Щом е тих и скромен - ни гу щъ, ама при положение,че живее на Арбанаси, направо тръгваааааааам! Имам един въпрос с повишена трудност към Вашата прелюбезна сестра, а той е:Простете за нахалството, гопожице, ама тоя букет колко пъти е хвърлян, та го "гушнахте" цели 2 пъти???
    "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
    Ванга

    Коментар


      Irka_fihi написа:
      sharpradi написа:
      Irka_fihi написа:
      emzo написа:
      Дай булката да видим.
      Aз па искам да видя младоженеца!
      Много е тих и скромен.Щом толкова искаш пътуваш за Арбанаси и готово.
      Щом е тих и скромен - ни гу щъ, ама при положение,че живее на Арбанаси, направо тръгваааааааам! Имам един въпрос с повишена трудност към Вашата прелюбезна сестра, а той е:Простете за нахалството, гопожице, ама тоя букет колко пъти е хвърлян, та го "гушнахте" цели 2 пъти???
      Единия път в църквата пред попа, а другия в ресторанта на официалната част

      Коментар


        blondi_74 написа:
        velizar_dimov написа:
        на моя милост
        "твоя милост" като гледам поддържа бройката на конете , да вземем да ги разпуснем на следващата среща ето нещо за феновете на фиат, е може и феновете на сватбите да го погледнат http://vbox7.com/play:a8081a4b
        Е да ама имам големи похвали.
        първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
        Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
        Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

        Коментар


          А и благодаря за поздрава.
          първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
          Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
          Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

          Коментар


            vaskoni_1980 написа:
            Велизаре аде на на 400?
            Не разбрах къв двг е, но атмосферка ще е начи, щом му се пускаш така с отскок.....
            Alfa 156 2.0 TS
            Alfa 156 20VTurbo
            Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
            Locost TF1 3.0V6

            Коментар


              sharpradi написа:
              А и благодаря за поздрава.
              моля надявах се да те видя миналата седмица , между другото ще имаме нова колежка с една брава като твоята, кара много лудо

              Коментар


                Sandra написа:
                Irka_fihi написа:
                sharpradi написа:
                Irka_fihi написа:
                emzo написа:
                Дай булката да видим.
                Aз па искам да видя младоженеца!
                Много е тих и скромен.Щом толкова искаш пътуваш за Арбанаси и готово.
                Щом е тих и скромен - ни гу щъ, ама при положение,че живее на Арбанаси, направо тръгваааааааам! Имам един въпрос с повишена трудност към Вашата прелюбезна сестра, а той е:Простете за нахалството, гопожице, ама тоя букет колко пъти е хвърлян, та го "гушнахте" цели 2 пъти???
                Единия път в църквата пред попа, а другия в ресторанта на официалната част
                Колежката , знам че "сватбата" е от любимите ти теми, но нека да напомня, че това е все пак форум на ФИАТ, а не BG-mama , все пак те разбирам, защото нямаш нито шофьорска книжка , нито кола и от време на време ти става скучно , приеми го като приятелска забележка и нека да не спамим излишно!Коментарът ви е абсолютно излишен и ще се тълкува като спам.Както се вижда и от цитираните от вас мнения, не колежката е започнала темата, а отговаря на въпроси, зададени й от други колеги.Мнението ви е и в противоречие на цели 2 правила от Правилата на този форум, а именно:1.2. Потребителските постове трябва да показват респект към другите потребители. Гневни или оскърбителни постове няма да бъдат толерирани. 1.3. Потребителите не би трябвало да се държат като "модератори в сянка". Ако някой потребител забележи нещо нередно би могъл да се свърже с някой от Модераторите. Потребители, които се правят на модератори ще бъдат предупреждавани. Това се налага от факта, че другите потребители се дразнят от въпросните "модератори в сянка". Налагам предупреждение за 90 дни!

                Коментар


                  Вие вече я оспамихте ...
                  Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                  Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                  Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                  Коментар


                    Отивам за пуканки и кола, взе да става интересно.
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      emzo написа:
                      Отивам за пуканки и кола, взе да става интересно.
                      Емо присъединявам се към теб.вземи и за мен
                      първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                      Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                      Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                      Коментар


                        Тая седмица кво ше прайм ? Нещо срещичка ала-бала ? Или ше се цепим пак на групички и ще се дразним във форума ?!
                        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                        Коментар


                          Princo написа:
                          Тая седмица кво ше прайм ? Нещо срещичка ала-бала ? Или ше се цепим пак на групички и ще се дразним във форума ?!
                          Че защо се разцепихте миналата седмица това не мога да разбера.Сега ме изкарайте мене виновен за това и ще умра от смях.Бяхме извън града по разбираеми причини,затова не присъствахме на среща.Иначе тази сме на линия,освен ако не ни прищрака да ходим на някъде пак извън града.Предлагам на всички потребители да ходим на басейн в събота или неделя по прогноза на времето,тъй като с.Буката отпада със сигурност.Жалко за доброто място и добрите хора там,че няма да видят шматки като нас.Емо би трябвало да е най-доволен от това.
                          FIAT BRAVO 1.6
                          FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                          LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                          Коментар


                            Бааааа , аз си казах преди няколко месеца, че няма да ходя, що ме намесвате ?Леееекинко съм засегнат, ама лееееееееекинко Аз викам тая неделя на ГОЛФ среща да идем.
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              emzo написа:
                              Бааааа , аз си казах преди няколко месеца, че няма да ходя, що ме намесвате ?Леееекинко съм засегнат, ама лееееееееекинко Аз викам тая неделя на ГОЛФ среща да идем.
                              Да бе ама пак пред свършен факт,след като беше казал,че ще дойдеш със сигурност.Карай да върви майтап да става.Голф тва игра със стикове и топче ли беше???Ни щъ!Ходи ми се на плаж.
                              FIAT BRAVO 1.6
                              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                              Коментар


                                На мене за риба май ми се ходи, който иска ще лови, който иска ще се пече, ама някой трябва да има на барбекюто !
                                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                                Коментар

                                Working...
                                X