Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Стара Загора-Техномаркет Европа, 18.00 часа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    So написа:
    Еми Ирке, все пак снимах преобладаващо Пежа. Другия път ще се кача горе и при колегите да поснимам, обещавам!
    Нее, аз нямам претенции кои коли си снимал, а че няма повечко снимки! Забравих им физиономиите на някои. Поне снимки да погледам.А колкото до твоето предложение, Емо, мисля, че е по-разумно да дойдеш да ме вземеш от София, да ме закараш на вашата среща и после пак да ме върнеш обратно! П.С. Принкооууу, Попаров даде ли ти картичка, че да спреш да мрънкяш вече? Пратили сме по него. Ако не ти е дал - искай си!
    "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
    Ванга

    Коментар


      Е кво ли не прави човек за 1 резервоар нафта......Ама мразим София, може ако чакате на някоя детелина още на входа на Цариградско
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        Чакате? На "Вие" ли ми говориш? А освен теб, кой още мрази София? То...ако аз ти платя нафтата, къде е тръпката, питам аз? Баси златната среща ще ми излезе...
        "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
        Ванга

        Коментар


          Irka_fihi написа:
          So написа:
          Еми Ирке, все пак снимах преобладаващо Пежа. Другия път ще се кача горе и при колегите да поснимам, обещавам!
          Нее, аз нямам претенции кои коли си снимал, а че няма повечко снимки! Забравих им физиономиите на някои. Поне снимки да погледам.А колкото до твоето предложение, Емо, мисля, че е по-разумно да дойдеш да ме вземеш от София, да ме закараш на вашата среща и после пак да ме върнеш обратно! П.С. Принкооууу, Попаров даде ли ти картичка, че да спреш да мрънкяш вече? Пратили сме по него. Ако не ти е дал - искай си!
          Не ми е дал.
          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

          Коментар


            Аз имам бе, що не ми напомни ?Тоя бал ти изпи мозъка.
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              Princo написа:
              Irka_fihi написа:
              So написа:
              Еми Ирке, все пак снимах преобладаващо Пежа. Другия път ще се кача горе и при колегите да поснимам, обещавам!
              Нее, аз нямам претенции кои коли си снимал, а че няма повечко снимки! Забравих им физиономиите на някои. Поне снимки да погледам.А колкото до твоето предложение, Емо, мисля, че е по-разумно да дойдеш да ме вземеш от София, да ме закараш на вашата среща и после пак да ме върнеш обратно! П.С. Принкооууу, Попаров даде ли ти картичка, че да спреш да мрънкяш вече? Пратили сме по него. Ако не ти е дал - искай си!
              Не ми е дал.
              Ми Аз те питах дали искаш още бе детето ми. Щото онова момче с жълтите джанти нали има и беше дошъл,та мислих,че си взел от него.Ако някой иска още имам 2 в наличност.
              FIAT BRAVO 1.6
              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

              Коментар


                Irka_fihi написа:
                Нее, аз нямам претенции кои коли си снимал, а че няма повечко снимки!
                http://sosariev.snimka.bg/automobile...94494.23565022
                Peugeot 607 2.2 Hdi Premium restile / Peugeot 406 Estate 2.0i 16V / Peugeot 306SL 1.9D / Peugeot 106 1.0 Mi

                Коментар


                  някой ходи ли на калояново разкажете дайте снимков матерял
                  Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                  FIAT BRAVO 1.8GT
                  FIAT BRAVO 1.9TD ex

                  Коментар


                    vaskoni_1980 написа:
                    някой ходи ли на калояново разкажете дайте снимков матерял
                    момчето със жълтите джанти беше на калояново и скоро ще има не само снимки, но и клипчета п.п. Принко ,страж няма повече карти

                    Коментар


                      vaskoni_1980 написа:
                      някой ходи ли на калояново разкажете дайте снимков матерял
                      K’во е имало на Калояново бе Васко ?
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        emzo написа:
                        vaskoni_1980 написа:
                        някой ходи ли на калояново разкажете дайте снимков матерял
                        K’во е имало на Калояново бе Васко ?
                        Ти никога не си разбрал... ще трябва да има специална тема за теб за да ти се обяснява на по достъпен език
                        Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                        FIAT BRAVO 1.8GT
                        FIAT BRAVO 1.9TD ex

                        Коментар


                          blondi_74 написа:
                          vaskoni_1980 написа:
                          някой ходи ли на калояново разкажете дайте снимков матерял
                          момчето със жълтите джанти беше на калояново и скоро ще има не само снимки, но и клипчета п.п. Принко ,страж няма повече карти
                          кой е с жълти джанти?
                          Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                          FIAT BRAVO 1.8GT
                          FIAT BRAVO 1.9TD ex

                          Коментар


                            vaskoni_1980 написа:
                            blondi_74 написа:
                            vaskoni_1980 написа:
                            някой ходи ли на калояново разкажете дайте снимков матерял
                            момчето със жълтите джанти беше на калояново и скоро ще има не само снимки, но и клипчета п.п. Принко ,страж няма повече карти
                            кой е с жълти джанти?
                            Васко пак не си разбрал баннатия колега беше с жълти джанти , чакам да ми изпрати снимките по скайпа и ще ги пусна тук.

                            Коментар


                              blondi_74 написа:
                              vaskoni_1980 написа:
                              blondi_74 написа:
                              vaskoni_1980 написа:
                              някой ходи ли на калояново разкажете дайте снимков матерял
                              момчето със жълтите джанти беше на калояново и скоро ще има не само снимки, но и клипчета п.п. Принко ,страж няма повече карти
                              кой е с жълти джанти?
                              Васко пак не си разбрал баннатия колега беше с жълти джанти , чакам да ми изпрати снимките по скайпа и ще ги пусна тук.
                              аха сега вече се напрегнах се максимално и разбрах ок ще ги гледам утре тогава
                              Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                              FIAT BRAVO 1.8GT
                              FIAT BRAVO 1.9TD ex

                              Коментар


                                Бате Принко е герой, но дали след бала, оцелял е той
                                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                                Коментар

                                Working...
                                X