Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тийм-билдинг среща за Югоизточна България. 02.05.2010

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тийм-билдинг среща за Югоизточна България. 02.05.2010

    Както показа проведената анкета, срещата ще се проведе на 02.05.2010 (неделя).Програмата е следната:- 10:00 - събиране на паркинга на Била в центъра на Сливен.- около 10:30 - изтегляне в колона от града към Карандила- на Карандила - занимания по интереси - футбол, федербал, фризби, барбекю, бира, табла, шахмат, ремонт на колите и т.н.- след обяд - слизане на пистата на летището в Сливен, люспене на семки, ръчкане на италианките и т.н.- вариант за желаещите - посещение на тест-драйв на ФИАТ/ЛАНЧА в Ямбол (Ден на отворените врати, подобен на проведения вече в Бургас). Който може да се уреди...Забележки:1. Горе на Карандила може да духа вятър. Носете си връхна дреха.2. Който иска да се включи в барбекюто - по възможност да си носи поне кюмюр (дървени въглища), барбекю (аз ще нося едно), материали за отгоре на скарата - кебабчета, пържолки, шишчета и т.н.... и бира, и ракия - и шофьор, който да ви върне!!!3. Напомням, че от Сливен до Карандила не е близо - над 30 км е в едната посока.

    #2
    Пистата в Сливен не я ли затвориха ?
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #3
      ти вземи перца, пък пистата все тая Точка 3 означава, не тръгвайте със светната жълта лампичка
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        emzo написа:
        Точка 3 означава, не тръгвайте със светната жълта лампичка
        Имах нещо такова предвид. Щото вие си смятате - Ст.Загора - Сливен - 70 км и обратно 70 = 140... Но с Карандилата ще стане 200. За пистата информация прясна нямам. Ако са я затворили - затворили - ще ходим да караме новата Делта Би-турбо в Ямбол на тест-драйва

        Коментар


          #5
          Голям самолет е новата делта
          '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
          '97 Coupe 16VT 262WHP+

          Коментар


            #6
            S.W.A.T. написа:
            Голям самолет е новата делта
            Тва е друга бира,а за срещата ще заредим подобаващо бензин и газ да няма изненади.Ще става интересно!!!Дано се изпълни изненадата ми.
            FIAT BRAVO 1.6
            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

            Коментар


              #7
              Е аз за чий да идвам - да тествам в ямбол делтата, тъй ли стана? Ай - без мене...

              Коментар


                #8
                кви делти кви 5 лв отиваме на летището после отворено е ако не има места където може да се съберем няма страшно ще е яко колега ///// не се отказвай
                Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

                Коментар


                  #9
                  ///// написа:
                  Е аз за чий да идвам - да тествам в ямбол делтата, тъй ли стана? Ай - без мене...
                  За барбекюто бе Живко, за барбекюто...Ама ти си знаеш де.

                  Коментар


                    #10
                    Princo написа:
                    Пистата в Сливен не я ли затвориха ?
                    шшшът бе то за там всеки се натиска аааа ще има
                    Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                    FIAT BRAVO 1.8GT
                    FIAT BRAVO 1.9TD ex

                    Коментар


                      #11
                      Immortal написа:
                      За барбекюто бе Живко, за барбекюто...Ама ти си знаеш де.
                      Аз за барбикюто и за мача - гумите превъртам да идвам. Ма таз писта и тез семки... 500 км ще си ръчкам колата... И тука си имаме гонки.

                      Коментар


                        #12
                        абе до сливен викам че ще се оправя ама до центара

                        Коментар


                          #13
                          sasho_izgrev написа:
                          абе до сливен викам че ще се оправя ама до центара
                          То ако в Сливен не се оправиш... от Пловдив караш само направо докато стигнеш вторите светофари в Сливен. Там отдясно има бензиностанция ЕКО и зад нея е Билла.

                          Коментар


                            #14
                            @sasho_izgrev ако си в 9,00 в СтЗ., може да пердашиш напред със заралийската колона !Само ти ли си от майните ?
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              #15
                              emzo написа:
                              @sasho_izgrev ако си в 9,00 в СтЗ., може да пердашиш напред със заралийската колона !Само ти ли си от майните ?
                              Ами за сега маиче само аз имам мерак ще видим до неделя и други се надявам да се навият.Ама и сам воина е воин така че ....

                              Коментар

                              Working...
                              X