Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за НАЦИОНАЛНАТА СРЕЩА НА ФФБ на 9-11.04.2010 г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    колеги искам да попитам ако там на място си плащам всичко няма да има проблем нали защото не е сигурно дали ще мога да дойда
    Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


    FIAT BRAVO 1.8GT
    FIAT BRAVO 1.9TD ex

    Коментар


      vaskoni_1980 написа:
      колеги искам да попитам ако там на място си плащам всичко няма да има проблем нали защото не е сигурно дали ще мога да дойда
      Това, което питаш, е написано в съобщението за срещата, но по-късно, и може да си го пропуснал, затова го копирам и тук:
      Immortal написа:
      Може би не стана много ясно от горния пост на kilar, затова да допълня:Ако не се платят предварително сумите за нощувки и вечеря до указания срок - на място цената на нощувката ще бъде каквато е обявена в сайта на комплекса
      Напомням на записалите се в темата за записване, че трябва да преведат пари по сметката на Сдружение ФФБ в посочения срок, който е края на тази седмица, за бъде легитимно на 100 % записването им. Аз днес го направих.

      Коментар


        благодаря Оги
        Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


        FIAT BRAVO 1.8GT
        FIAT BRAVO 1.9TD ex

        Коментар


          ogi28b написа:
          Напомням на записалите се в темата за записване, че трябва да преведат пари по сметката на Сдружение ФФБ в посочения срок, който е края на тази седмица, за да бъде легитимно на 100 % записването им. Аз днес го направих.
          kilar написа:
          Краен срок за за записване 29.03.2010 !
          Това са думите на председателя. Ако бъркам нещо моля за извинение.
          Manowar - Татко
          Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
          Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
          Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
          Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

          Коментар


            След разговори с управителя на комплекса, имаме неговото съгласие, срока за записване да бъде продължен до 06.04.2010 г. включително. Лично благодаря на г-н Лазаров за разбирането!P.S.Kuku и kosta могат да допълнят нещо, ако съм пропуснал!
            Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
            Трезвен ТУК не пиша!
            Un Italiano Vero

            Коментар


              fihi написа:
              ogi28b написа:
              Напомням на записалите се в темата за записване, че трябва да преведат пари по сметката на Сдружение ФФБ в посочения срок, който е края на тази седмица, за да бъде легитимно на 100 % записването им. Аз днес го направих.
              kilar написа:
              Краен срок за за записване 29.03.2010 !
              Това са думите на председателя. Ако бъркам нещо моля за извинение.
              Е, разлика от един ден, правилно го отбеляза! Казах го така, умишлено обаче, за да напомня, че тази седмица на практика е последна, а не например следващата. Всъщност, както вече виждаме - срокът е удължен и сега наистина е следващата, че и 2 дни отгоре има. Може би колегата vaskoni_1980 чакаше точно това удължение на срока.

              Коментар


                Така вече е друго, защото Аз мога да разбера най-рано на 30 март,дали ще имам възможност да дойда!!!

                Коментар


                  а аз на 1или2 април
                  Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                  FIAT BRAVO 1.8GT
                  FIAT BRAVO 1.9TD ex

                  Коментар


                    kosta написа:
                    аз пък имам собствен апартамент, жена и дете и ще Ода на срещата ! имам пари за бензин, имам пари за нощувки и храна, имам пари за всичкоооооооооооооооооооооооооооооооо
                    Ти, батка, ти арабски шейх под прикритие! Кат’ имаш пари за всичко, чекаме те у неделя с една чисто нова Крома пред църквата! Веско, вие поне плащате за нещо свое, а ние тъпчем гушата на гнусната хазайка вече 6години! А дано да ви смъкнат лихвата на 2-3% и да го изплатите набързо!
                    "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                    Ванга

                    Коментар


                      Искам да допълня мнението на Kilar ......Записването е до 06.04.2010г. включително, но до тогава трябва да сте се записали в съответната тема (има опция да се плаща и на място за решилите в последния момент,значи последния момент е 06.04.2010 г.) но пак повтарям трябва да сте се записали в темата!!! На 06.04.2010 този списък ще е предаден на управителя, и вече ако ви няма в него ще бъдете таксувани по други тарифи!Успех!
                      Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                      Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                      Коментар


                        Записването се удължава до 06.04.2010г.За да не се променя цената трябва да се ЗАПИШЕТЕ ПРЕДВАРИТЕЛНО.ВАЖНО е да бъдете включени в списъка, за да има осигурено място за вас и за да не плащате по-висока цена.ПЛАЩАНЕТО може да се извърши и на място.

                        Коментар


                          Kuku написа:
                          Записването се удължава до 06.04.2010г.За да не се променя цената трябва да се ЗАПИШЕТЕ ПРЕДВАРИТЕЛНО.ВАЖНО е да бъдете включени в списъка, за да има осигурено място за вас и за да не плащате по-висока цена.ПЛАЩАНЕТО може да се извърши и на място.
                          Ако се запиша пък не успея да дойда проблем ли ще е?Идва ми се ,ама всичко е толкова объркано,че не мога да дам ясен отговор.

                          Коментар


                            Аз тъй като гледам състава на отбора... само титулярните национали...

                            Коментар


                              ///// написа:
                              Аз тъй като гледам състава на отбора... само титулярните национали...
                              Така ще да е.
                              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                              Коментар


                                ///// написа:
                                Аз тъй като гледам състава на отбора... само титулярните национали...
                                Резервите сме по друга програма(лагер-сбор за кандидат национали) Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                                Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                                Коментар

                                Working...
                                X