Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за НАЦИОНАЛНАТА СРЕЩА НА ФФБ на 9-11.04.2010 г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    kosta написа:
    popara801 написа:
    Вчера пътувайки към рилския манастир минах покрай Долна баня и мисля,че видях комплексчето.Ако е било то де влизайки от изток на запад от дясно.Ако е то не е лошо.То било голямо селище бе Аз мислех,че е малко селце.
    ахам точно това е и е много красиво !
    Ами да хареса ми и къщичките са хубави.Мернах в движение и басейнчето.Местното население малко на преклонна възраст,но няма да го казваме като минус това. :D Ами дано да се получи добра срещата.
    FIAT BRAVO 1.6
    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

    Коментар


      kosta написа:
      Незнам, кои точно сте били на Цигов Чарк но като направих сравнение с разтоянието до там и това до Долна Баня ............. съм възмотен от коментарите ви !Бургас - Цигов Чарк - 354 км (в едната посока)Бургас - Долна Баня - 365 км (в едната посока)
      Коста, не ми е проблем за км като разтояние. Ако кажете и в Сандански ще се зберем. В случаят идва проблема от към парите за това разстояние. Специално на мене доходите за 1г. ми намаляха 4 пъти.
      Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
      Ex.Opel Astra

      Коментар


        z_sutrov написа:
        kosta написа:
        Незнам, кои точно сте били на Цигов Чарк но като направих сравнение с разтоянието до там и това до Долна Баня ............. съм възмотен от коментарите ви !Бургас - Цигов Чарк - 354 км (в едната посока)Бургас - Долна Баня - 365 км (в едната посока)
        Коста, не ми е проблем за км като разтояние. Ако кажете и в Сандански ще се зберем. В случаят идва проблема от към парите за това разстояние. Специално на мене доходите за 1г. ми намаляха 4 пъти.
        Живко, на никой разходите не са му се покачили нито, за срещата на Ичера, нито за тази! Аз никой няма да навивам да идва, всеки си има глава на раменете и преценява изнася ли му или не ! Мен за Ичера никой не ме е навивал, нито разтоянието ме сбърка, исках да се видя със стари приятели, с които ми е приятно и да се запозная с нови, и както знаете бях там! (похачих 350 лв.) но не съжалявам нито за миг за нищо! Тук в тази тема се усеща настроението, че сме я направили за софиянци да ни е по-близо, Уви не е така, направихме я защото мястото е красиво, цените супер изгодни и дори тези, които са по-далеч им се обадих да ги попитам дали това е проблем, естесвено не се обадих на всички , но на 2-3 които са най-далеч и отговора беше отрицателен! Мога да ви уверя, че сме гледали да се съобразим с всичко, но явно няма Угодия - както и да е много се отлеснах, който му се идва е добре дошъл! Успех на всички !
        Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
        Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

        Коментар


          Коста, знам че не навиваш никой и на никой не са му се покачили доходите. Дразни ме изказването на Оги "То се вижда, че който иска - намира начин, който не иска - намира причини. н". Мога поне 10 имена на момчета да напиша без да се замислям, на които им се ходят на всички такива срещи. И аз никога не съм съжалявал за дадените пари по тези срещи. Надявам се да се съберете повече хора отколкото са се записали за сега , за да не са ви напразни усилията по организацията .
          Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
          Ex.Opel Astra

          Коментар


            Аз ще гледам тази седмица да си платя, както мога, щот превода ще е труден - проблеми с преводите заради собствената ми глупост :D Парите трябва да се дадат за записалите тази седмица до края, за колкото места ще се заемат, иначе хората няма да ги резервират.На Цигов чарк беше по-ниско бюджетно, но и условията не бяха толоква добри!Въпреки всичко, важни са хората, не обстановката.Ще се радвам да ви видя пак!
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              Всички сме наострени заради тая криза и се джавкаме, аз затова избягвам и да пиша в тая тема за срещата, на която най-вероятно няма да дойда!!!На всеки или повечето от нас доходите ни са намалели драстично и това е проблема!

              Коментар


                Моля хората, които не гледат деца и не са на квартира, да не реват от недостиг на пари!
                "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                Ванга

                Коментар


                  Irka_fihi написа:
                  Моля хората, които не гледат деца и не са на квартира, да не реват от недостиг на пари!
                  А ми Ирче,всеки си знае дереджето.С деца и без деца като ти намалее дохода,а преди това едвам си успявал да идеш на някоя среща,разбира се че няма да можеш да вържеш двата края.Все пак да се надяваме,че изходът е близо-много близо!
                  FIAT BRAVO 1.6
                  FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                  LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                  Коментар


                    Eeeee, Митяяяя, аз нал затуй съм ги сложила тия зелени човечета, да е ясно, че се шегувам. Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 Естествено, че всеки си знае "хавата" и човек колкото и да има - не му стигат.Пък аз ша зема да се преместя в Загорето, че гледам хубави срещи си правите и е весело при вас! :D
                    "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                    Ванга

                    Коментар


                      Irka_fihi написа:
                      Моля хората, които не гледат деца и не са на квартира, да не реват от недостиг на пари!
                      Колежке, за да не сме на квартира сме с кредит!Така че общо взето парите от наема отиват в банката

                      Коментар


                        аз пък имам собствен апартамент, жена и дете и ще Ода на срещата ! имам пари за бензин, имам пари за нощувки и храна, имам пари за всичкоооооооооооооооооооооооооооооооо
                        Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                        Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                        Коментар


                          Irka_fihi написа:
                          Eeeee, Митяяяя, аз нал затуй съм ги сложила тия зелени човечета, да е ясно, че се шегувам. Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 Естествено, че всеки си знае "хавата" и човек колкото и да има - не му стигат.Пък аз ша зема да се преместя в Загорето, че гледам хубави срещи си правите и е весело при вас! :D
                          Чакаме те!!!Ще ви намерим апартаментче тънкана.Колежката все пак се занимава с недвижимости.Остава на Ванката да издействаш преместване в някой от нашите гарнизони!
                          FIAT BRAVO 1.6
                          FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                          LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                          Коментар


                            Някой нещо ме прокле май. Прокрадват се вероятности да имам неприятен ангажимент за срещата, ама да видим. До края на седмицата ще се разбере със сигурност.

                            Коментар


                              Имам въпрос. Възможен ли е варианта само с нощувка без вечеря определена?
                              Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                              Коментар


                                Май не. Някъде по - нагоре пишеше, че цените са пакетни.И аз не обичам някой да ми определя какво да ям (и колко), ама в тоя случай ще трябва да се примиря.
                                "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                                Ванга

                                Коментар

                                Working...
                                X