Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Срещи за ремонт и взаимопомощ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Жалко че не носе апарат....добре че поненякой е носел апарат вместо клещи....
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #62
      geshabeli написа:
      Жалко че не носе апарат....добре че поненякой е носел апарат вместо клещи....
      Лошото е че забравих фотото при момата и няма да мога да кача днеска снимките от срещата! Те реално на са и кой знае какво поради простата причина, че подпирах и придържах тук там на баш майсторът Здравко и не остана много време за снимки!Все пак и на мен ми предстои такава смяна иисках да запаметя повече неща не през екрана на фотото! :P

      Коментар


        #63
        ей забравих да покажа как стана
        Ейййй, тя мноу убава, бре Танасе
        Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

        Коментар


          #64
          Аз за съжаление бях само съгледвач. Здравко да отваря сервиз, а помоща от мен! Срещата беше приятна и полезна. Предполагам, че всички са останали доволни - и онези които успяха да направят нещо по колите си и онези, за които тя беше просто среща... Хубаво е едно такова мероприятие да се полива с бира на финала, но това май ще остане за края на месеца!?
          Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

          Коментар


            #65
            Ами да! Който иска си човърка по колата, който не иска - пие бира и дава акъл! :D
            ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

            Коментар


              #66
              Как ще е? Всяка неделя в 11.00 ли?
              FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

              Коментар


                #67
                Предлагам да е веднъж в месеца. Часът и мястото да си останат същите.За тези които обичат да си ровичкат по колата - идеално.Може също размяна на части да правим и най-много -опит. На мен ми липсва.
                Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                Коментар


                  #68
                  Mitko написа:
                  Ако има желание, може да демонстрирам как се сменя носач на Типо/Темпра и Браво/Брава. С тези дупки ремонта почва да става актуален.
                  а имаш ли "пациент" за тази демонстрация?
                  FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                  Коментар


                    #69
                    Мите а искаш ли към края на месеца да демонстрираш как се сменят спирачни дискове на браво ) (да не уручасвам нещата амам очаквам да видаа некои лев и за това начинание) че на доктора са доста по добри от мойте )) представи си ги какви са ми
                    Fiat Bravo 1.9 TD100

                    Коментар


                      #70
                      ..

                      Тази идея осъществявахме в клуб "ЛАДА" на естакадата до МЕИ в Ст.град...преди да я гепи някой ...Важно е ако може да има канал че някой ремонтчета го изискват...http://failo.data.bg/%ca%eb%f3%e1%20...0%e6%f3%e6%e0/

                      Коментар


                        #71
                        Re: ..

                        svetlion написа:
                        Тази идея осъществявахме в клуб "ЛАДА" на естакадата до МЕИ в Ст.град...преди да я гепи някой ...Важно е ако може да има канал че някой ремонтчета го изискват...http://failo.data.bg/%ca%eb%f3%e1%20...0%e6%f3%e6%e0/
                        Да де, но е сложна тази история с канала... Особено, ако се намърдат двайсетина коли до някой канал пред жилищен блок да речем. "Собствениците" на канала ще ни изядат с парцалите. А вие що така сте опуснали старата жига да се изсипе от канала?
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар


                          #72
                          А

                          Ааа .. то беше невероятна история ..падна голям смях с тая ситуация..а и по принцип всяка от тези срещи протичаше много купонджийски..Абе яка е идеята :D

                          Коментар


                            #73
                            Re: ..

                            Vladim написа:
                            Да де, но е сложна тази история с канала... Особено, ако се намърдат двайсетина коли до някой канал пред жилищен блок да речем. "Собствениците" на канала ще ни изядат с парцалите. А вие що така сте опуснали старата жига да се изсипе от канала?
                            Май има една сравнително чиста безстопанствена естакада в моя квартал - Овча купел.От "италианеца" нагоре, посока автогарата.. точно на кръстовището дето трамвая сменя лентата на движение, то е едно "Т" образно.Естакадата е малко навътре и не се вижда.Още утре ще проверя мангалите дали не са я вдигнали.
                            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                            Коментар


                              #74
                              Колеги, тази Неделя ще има ли среща ?? и къде ще е
                              lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                              ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                              Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                              Коментар


                                #75
                                Кога ще е следващата такава среща?А за мястото - предлагам да си остане същото, само да се разположим по-нататък, защото миналия път се позбутахме малко в единия край! Вие какво ще кажете?
                                FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                                Коментар

                                Working...
                                X