Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Овча купел

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Чат за срещите в Овча купел

    Пичове,добре се получи,мисля,срещата миналата сряда,ама викам да ги направим "традиция" - веднъж седмично или на две седмици.Какво ще кажете?Давайте предложения и за кръчми - Иван не искал повече в Таверната,щот нямало една марка бира,а другите били по 3лв. Аз съм навита,където и да кажете,кръчми ми дай на мен!
    "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
    Ванга

    #2
    Re: Чат за срещите в Овча купел

    Irka_fihi написа:
    Пичове,добре се получи,мисля,срещата миналата сряда,ама викам да ги направим "традиция" - веднъж седмично или на две седмици.Какво ще кажете?Давайте предложения и за кръчми - Иван не искал повече в Таверната,щот нямало една марка бира,а другите били по 3лв. Аз съм навита,където и да кажете,кръчми ми дай на мен!
    Я раздуйте къде и какви са тия срещи ? Аз по принцип съм от ОК, нищо че вече не живея там, пак съм близо.
    Ex Fiat 126P
    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
    Alfa Romeo 147 1.6 TS
    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

    Коментар


      #3
      Ми решихме да се съберем една вечер,да си направим среща на живущите в Ориндж Каунти.Гледах в профилите,че има 7-8 човека,пратих лични на младежите и така.Имаше отсъстващи,естествено,но не можех да очаквам на "първа среща" да дойдат всички.Пихме едни бири,бири...беше весело.Откарахме до 22.30 навън,въпреки че беше хладничко.Забравихме камерата,но направихме 1-2 снимки с телефона.Ще ги качим.
      "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
      Ванга

      Коментар


        #4
        Е хора защо не казвате, че е имало среща в ОК!!! Не е честно....ако знаех щях да дойда! Къде се събирате?
        FIAT COUPE 1.8 16V - ex ---->FIAT BARCHETTA 1.8 16V-now

        Коментар


          #5
          Ето и обещаните от Ирка снимки. Извинявам се за качеството, ама с телефона толкова.Казвайте кога ще е следващата среща, ние сме на линия. Само да не е на 21 и 23, че тогава съм дежурен. Но и тогава да се разберете, поне Ирка ще дойде. А ето и снимките. Само две са, ма к’во от това. На следващата среща обещавам повече.
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            Пуснете едно лично да ми кажете ден,час,място и ще дойда
            FIAT COUPE 1.8 16V - ex ---->FIAT BARCHETTA 1.8 16V-now

            Коментар


              #7
              Нямаш грижи! :D
              "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
              Ванга

              Коментар


                #8
                Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
                Lancia Lybra 1.8 131Hp

                Коментар


                  #9
                  Хахаха, Иркс, значи все пак направи темата И аз съм много доволен от срещата. За съжаление тая седмица май я поизпуснахме и е късничко за организация, но мисля че сряда-четвъртък другата седмица бихме могли да се отсрамим

                  Fiat Bravo T-Jet 120

                  Коментар


                    #10
                    Дам,нали обещах!По-важното е,че има хора,които искат да идват. Тази седмица наистина я изтървахме,но за другата имайте готовност.Сряда,да речем,и този път на "Гризли". :D Ще пратя линкове към темата на лични,за да се види от повече хора (съкварталци,естествено)
                    "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                    Ванга

                    Коментар


                      #11
                      Irka_fihi написа:
                      за да се види от повече хора (съкварталци,естествено)
                      Това го приех като личен намек, затова ще си изтрия горния пост
                      Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
                      Lancia Lybra 1.8 131Hp

                      Коментар


                        #12
                        bachev написа:
                        Irka_fihi написа:
                        за да се види от повече хора (съкварталци,естествено)
                        Това го приех като личен намек, затова ще си изтрия горния пост
                        Е защо? Недей така де Мисля, че всеки, който иска може да дойде, няма значение от кой квартал си
                        FIAT COUPE 1.8 16V - ex ---->FIAT BARCHETTA 1.8 16V-now

                        Коментар


                          #13
                          Dessy написа:
                          bachev написа:
                          Irka_fihi написа:
                          за да се види от повече хора (съкварталци,естествено)
                          Това го приех като личен намек, затова ще си изтрия горния пост
                          Е защо? Недей така де Мисля, че всеки, който иска може да дойде, няма значение от кой квартал си
                          Аз така го приех. Бях писал, че работя в ОК и мога да намина да се запознаем. А колежката изрично намекна - "само за съкварталци, естествено" Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
                          Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
                          Lancia Lybra 1.8 131Hp

                          Коментар


                            #14
                            bachev написа:
                            Dessy написа:
                            bachev написа:
                            Irka_fihi написа:
                            за да се види от повече хора (съкварталци,естествено)
                            Това го приех като личен намек, затова ще си изтрия горния пост
                            Е защо? Недей така де Мисля, че всеки, който иска може да дойде, няма значение от кой квартал си
                            Аз така го приех. Бях писал, че работя в ОК и мога да намина да се запознаем. А колежката изрично намекна - "само за съкварталци, естествено" Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
                            Е аз пък съм ходила на срещи в Студ. град и Надежда нищо, че не съм от там :D важното е да се запознаем, а щом имаш възможност още по-добре
                            FIAT COUPE 1.8 16V - ex ---->FIAT BARCHETTA 1.8 16V-now

                            Коментар


                              #15
                              bachev написа:
                              Irka_fihi написа:
                              за да се види от повече хора (съкварталци,естествено)
                              Това го приех като личен намек, затова ще си изтрия горния пост
                              Айде,глупости ся!Изобщо не съм имала това предвид!!!Не съм се изразила правилно и веднага се поправям.Добре дошъл си.Дори се опитваме да вербуваме и един младеж от Люлин,ама нещо не поддава (преди е живеел в Овча купел).Колкото повече хора - толкова по-добре,аз обичам да има калабалък (навалица,демек).
                              "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                              Ванга

                              Коментар

                              Working...
                              X