Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Среща на палатки и барбекю - хижа Иглика, 23-24 Май 2009

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Малиииииииии,как ми се идва,ама пусто,пак е наряд мъжът ми на такива важни дати,ужас!
    "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
    Ванга

    Коментар


      #17
      Последно уговорката е - събота 10 ч. на Пипълс? И каква е идеята с яденето и пиенето - всеки си носи каквото иска или ще събираме пари и ще пазаруваме от Била преди да тръгнем?А, и още един конструктивен въпрос - някой ще води ли деца, кучета или други забавни играчки ПП - имам резервна палатка - ще я взема ако някой закъса

      Коментар


        #18
        Ами GTipo е писал че се събираме в 10 часа на Пипълс. Аз и kilar ще се качим по рано да запазим място.Който ще идва да пише за да не забравим някой

        Коментар


          #19
          Там сме.10 часа на Пипълс, след това отиваме до Била, и до една месарница за србска скара.Ако носите нещо, то трябва да са следните неща:1. Пиене, ако няма да купувате, или да докупувате.2. Месо, ако няма да купувате във вид за барбекю.3. Ножове и вилици, чаши, ако използвате подобни неща4. Палатки, дюшеци, спални чували, за да се спи през ноща, който желае5. Музика, във вид на нещо, коео да свири то самосебе си. За койтои му е тихо, и не обича птички.Който носи от вкъщи всичко, и няма да купува чака останалите, които са решили да купуват да се напазаруват. След това заминаваме вкупом нагоре.
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            #20
            Да ви вали дъжд цял ден и цяла нощ дано!! Ще направя специален молебен.
            "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
            Ванга

            Коментар


              #21
              Аз пък ще ти изпратя снимки от срещата да те е яд

              Коментар


                #22
                Еее колеги аз довечера заминавам към своге с приятели на една виличка и през деня ще гледаме ралито!! Ако нямах какво да правя щях да дойда и аз!! Приятно прекарване!!
                ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                Коментар


                  #23
                  Как ме изкушавате...само да имах малко повечко излишни парици и се хвърлям на Дедъра...Ама... тоз път без мене.Приятно изкарване!

                  Коментар


                    #24
                    Хайде запишете се който ще да идва утре

                    Коментар


                      #25
                      Пу, да се запиша първи
                      Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                      Коментар


                        #26
                        Мисля че и аз ще дойда макар и сам.

                        Коментар


                          #27
                          ilkor написа:
                          Аз пък ще ти изпратя снимки от срещата да те е яд
                          Tи пък изпрати снимки от срещата,да ме е яд. Чакайте и още една клетва да ви хвърля,дано ви застигне - да ядете студени пържоли и кебапчета,и да пиеете топла бира!
                          "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                          Ванга

                          Коментар


                            #28

                            Коментар


                              #29

                              Коментар


                                #30
                                Малиииии мали тоз моя мъж верно помагал и за приготвянето на паржолите Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 ,а аз си мислих,че само за комсумацията Yellow_Flash_Colorz_PDT_02
                                "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
                                не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

                                Коментар

                                Working...
                                X