Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Впечатления и снимки от срещата в Цигов Чарк

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Впечатления и снимки от срещата в Цигов Чарк

    Уау!Страхотна среща!!!Но, за съжаление свърши и вече пътуваме обратно.Спряхме за малка почивка в града под тепетата, до довечера все ще се приберем. Имам близо 400 снимки, така че който не успя да дойде - ще стане съпричастен.Това беше най-посетената среща на форума от както той съществува - аз преброих над 80 човека.Всички, които не дойдоха, могат само да съжаляват.Лек път на всички, които все още пътуват и благополучно завръщане.Довечера - повече Благодаря на всички, които поеха на гърба си организацията (няма да ги изброявам за да не пропусна някой)!

    #2
    Амиии беше доста забавно, само като изключим факта, че не можахме да се изкъпем и спах с два пуловера. Иначе куфях доволно! :DПП - Ако коствено или некоствено съм попаднала на някой от снимките Ви, колеги МОЛЯ бъдете пестеливи откъм публикуването им! Благодаря!
    Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

    Коментар


      #3
      Много готино и вълнуващо преживяване си беше срещата.Радвам се че се запознах с доста колеги от форума, които преди не ги познавах.В крайна сметка си изкарахме,един наистина забележителен уикенд в местността Цигов Чарк.
      Уважавам тези,които ме уважават!
      Clube do Marea!

      Коментар


        #4
        Определено това беше най яката среща която сме правили. Би всички предишни и по посещаемост и по програма Затова благодаря на всички които се занимаваха с организирането!И аз вече съм си у нас. Дори успях да "оправя" колата Причнината да не дойда с нея се оказа един конектор. Ако вчера сутринта имах под ръка адаптор ... ама нали обущаря вихаги ходи бос Веднага след като пристигнахме се закачих и записаната грешка беше "TP Position Sensor". Последва бързо сваляне на джабката и почистване на конектора. Общо взето за 15 минути се справих ...Благодаря и на Pecho за транспортирането ми до Цигов Чарк!Моля всички които са правили снимки/клипове и желаят те да попаднат в албумът който обикновено правя след всяка среща, да ги зипне в един файл и да ми го пусне на скайп ilko_home. Настроил съм го да получава файлове автоматично така че направо пускайте дори и да не съм в контаклистата ви. Включете ника си от форума в името на файла за да е ясно кой е изпращача.

        Коментар


          #5
          Снимките са изпратени ,чакаме да видим целия албум...ПП:Срещата беше уникална...Мноого ми хареса ,имаше доста забавление...Ааа ,да ,много хора ,много нещо бе...
          Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
          Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
          EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

          Коментар


            #6
            Една панорама на паркинга:
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              Наистина много яка среща се получи. За тези които не дойдоха могат само да съжаляват(слабо казано).В момента сме в Септември при Янко и отпрашваме за Пещера, а от там за мизерната София. Снимките ще мога да ги пратя на Илко чак в сряда. По-добре късно отколкото никога нали?Поздрави на всички. Изкарахме си перфектно.

              Коментар


                #8
                Срещата беше много добра. Лично на мен мн ми хареса, но сигурно си е проличало колко . Снимки ще пратя на Илко за албума, има доста снимков материал
                Fiat Bravo, 1.6 SX, 16V, 76 kW

                Коментар


                  #9
                  Ето ни отново... този път включването вече е от къщи.Сега ще архивирам снимките и ще ги пусна, дано да минат бързо, че сигурно са над гигабайт.

                  Коментар


                    #10
                    Да! Всяка следваща среща - по-добра от предишната! Yellow_Flash_Colorz_PDT_01 Призовавам хората, които изпращат снимки за албума, да направят някакъв подбор и да пуснат само тези, което според тях заслужават. Не изсипвайте директно цялото съдържание на мемори картата, моля махнете поне размазаните снимки - спестете малко време и усилия на Илко!
                    ilkor написа:
                    ... Последва бързо сваляне на джабката и почистване на конектора. Общо взето за 15 минути се справих ...
                    Ето го виновния куплунг!
                    Прикачени файлове
                    ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                    Коментар


                      #11
                      Уникална среща на уникално място с уникални хора, просто нямам думи :D Съботната "Рок Вечер на FIAT" във хотела, а преди това и механата, която не знам как ни побра, получи се сигурно една от най-веселите срещи на форума правени досега :P
                      Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                      Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                      Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                      Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                      Търси се..

                      Коментар


                        #12
                        Искам пак

                        Коментар


                          #13
                          Ние се прибрахме в Казанлък в 20.00 часа ,а русенската група /niko_ymn и Inessita/ тогава тръгна към Шипка.От срещата сме доволни.Вече знам къде да отсядам когато се мотая около Велинград както и къде има евтини деликатесчета около Септември благодарение на колегата qnisZ
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            #14
                            Колеги, ето и официалното класиране от състезанията (ако някой все пак го интересува) Стрелба37т. - Фихи36т. - ПредаторСТ34т. - Калин33т. - Дедеърплейн32т. - Имортал31т. - Торнадо31т. - СкуадраАдзура30т. - Джънки30т. - Съпругата на Венко28т. - Стефанаки24т. - Каролев17т. - Трейс13т. - Нико-ЪМН8т. - ЛидиДартс34т. - Киро-оф-дъ-дей33т. - Трейс31т. - СлавчоПЗ30т. - Дедеърплейн28т. - Пешо27т. - Ирка23т. - Роска22т. - Мариана 22т. - ПредаторСТ22т. - Съпругата на Венко22т. - СкуадраАдзура21т. - Нико-УМН21т. - Фихи.14т. - Каролев14т. - Калин Гуми1:02:40 - ПредаторСТ1:05:60 - Стефанаки1:12:40 - Калин (10 сек. наказание)1:22:70 - Фихи (5 сек. маказание)1:24:20 - Имортал (5 сек. наказание)1:35:30 - Снейк2:41:70 - СлавчоПЗ (10 сек. наказание)Моля, ако съм пропуснал някого, да си каже веднага - обещавам да се засрамя

                            Коментар


                              #15
                              Ето малко снимки
                              Прикачени файлове

                              Коментар

                              Working...
                              X