Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

2-ра Национална Пунто Среща ! - 24 и 25 АПРИЛ 2010! - СОПОТ!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Интересно ,знам че можеби няма начин ,но за южна БГ и аз съм по навит
    Fiat Punto 1.7TD 1997/10/

    Коментар


      #47
      Мястото е известно! ПЛОВДИВ!!! Сега уточняваме датата. Повечето казват "все едно" така че ще се ориентираме една събота и 10-20-30 пунтари се захващаме от София и тръгваме (с предварителна уговарка разбира се).
      >>> PUNTO POWER - HGT<<<

      Коментар


        #48
        6е чакаме за датата!
        Drive or Die!

        Коментар


          #49
          колеги с удоволствие бих до6ал на сре6тата в пловдив стига да знам то4натадата и то4ното мqсто. от скоро сам собственик на пунто таи4е едно подобно мироприqтие 6те ми доиде добре . и ако има група от бургас дали 6те е удобно да патувам с тqх . само кажете дата молq

          Коментар


            #50
            gipsa написа:
            колеги с удоволствие бих до6ал на сре6тата в пловдив стига да знам то4натадата и то4ното мqсто. от скоро сам собственик на пунто таи4е едно подобно мироприqтие 6те ми доиде добре . и ако има група от бургас дали 6те е удобно да патувам с тqх . само кажете дата молq
            Колега, използвай ИСТИНСКА кирилица, не се излагай! Нема по съвършена азбука от азбуката на св. Климент, българина, азбука, що е наречена на учителя му Константин Философ, наречен Кирил, и на брат му Методия! Не се заяждам, а добронамерено ти казвам :D Ела на срещата и на бързо ще те убедя, че "6" не е "Ш"
            Стояха зверчета
            Около плета
            В тях стреляха
            И те умираха

            Коментар


              #51
              Добре де аз незнам какво толкоз мислим тая дата? направо да даваме някво число и готово ,винаги ще има заети няма да има ден в който всички да сме свободни,например като гледам 20 юни е събота и е добра дата.Все пак така ще имаме около месец за да организираме точно тоя ден да сме свободни няма време а е хубаво да се направи една пунто срещичка

              Коментар


                #52
                20-ти звучи много добре. Найстина не знам какво толкова го мислим. Айде сега да не подкрепят още 5-10 човека и е решено!
                >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                Коментар


                  #53
                  Аз съм напълно за 20ти ... нямам какво да покажа с мойто скромно пунто 1.9 чист дизел, ама с удоволствие ще дойда да пиеме по бира ... П.С. За масовото пътуване от софия пишете и мене, маняци ...
                  Fiat Forum Bulgaria

                  Прекаленият светец и богу не е драг !

                  Коментар


                    #54
                    Аз също сам за 20-ти. Значи Стайко момчето с което организирахме темата, е в италия и сега в неделя се връща давайте още гласове за 20-ти и да го решаваме да праштаме съпбщения на всички и да се сабираме.
                    www.puntopower.com
                    FIAT Punto 1.2 16V Sporting

                    Коментар


                      #55
                      Колеги съжалявам за въпроса,но нямам време да изчета цялата тема-Ще има ли някой от Варна,евентуално да пътуваме заедно?.Иначе не ми е много централно място точно от нашето местоположение,но щом сте го решили няма накъде вече

                      Коментар


                        #56
                        Не знам дали има други от Варна, но тая среща я правим за такива хора като теб Дето имат готини Пунтари, за да може да ги видим Та ако трябва и сам ще дойдеш. Чакам да се познаем, още миналата година го виждах няколко пъти това пунто.
                        >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                        Коментар


                          #57
                          Аз ако трябва и до Италия съм навит да отида,само и само заради шоуто и срещата с колеги,иначе целогодишно обикалям България,ходя след ралитата навсякъде(може би съм най-запаленият фен в страната).Само дано парички да има и ще дойда,че тази криза взе все повече да ме смачква

                          Коментар


                            #58
                            Е кво тогава значи на 20 ще да бъде ама точно място в плд ? Аз до там ше дойда но някой трябва да ме чака на метро чее не познавам града :D

                            Коментар


                              #59
                              щом сте казали на 20-ти няма проблем! само остава да се реши точното място на срещата. и евентоално колегите от Пловдив да кажат каде е най подходящо и евентоално да дадът някакви коурдинати. и ако в вазможно коурдинати за GPS за тия които незнает мястото и които не познават градът!

                              Коментар


                                #60
                                20-ти ставаима време за размисли и страститаи че е перфектно
                                Drive or Die!

                                Коментар

                                Working...
                                X