Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Русе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    pi6aka написа:
    а някой ходи ли изобщо
    Ский ся младеж не е тоя начина Тази тема неслучайно е забодена като ВАЖНА. Ако на теб не ти е удобно или искаш да се видиш с някои конкретен човек може да си пуснеш отделна темичка в раздела. Никои не е тръгнал да се праи на интересен и да си ги мерим но по правилно примерно да беше питал дали участниците имат желание да я приместим в Четвъртък примерно. Или греша Ако искаш да напраим анкетка а?Другото нещо ще ме извинявате ма не сме събрали пари за червен килим още Не се правете на ощипани госпожици и да чакате някои специално да ви покани настани и обслужи. Обикновено в уреченият час в сегашният сезон нашата компания е най-шумна и в повечето случай най-многоброина в заведението.Заповядайте утре вечер СРЯДА на среща Апропо факт е обаче че от 2005г. срещите са все в СРЯДА с изкл лятото на автоизлети за иедини и пийни

    Коментар


      idm написа:
      pi6aka написа:
      а някой ходи ли изобщо
      Ский ся младеж не е тоя начина Тази тема неслучайно е забодена като ВАЖНА. Ако на теб не ти е удобно или искаш да се видиш с някои конкретен човек може да си пуснеш отделна темичка в раздела. Никои не е тръгнал да се праи на интересен и да си ги мерим но по правилно примерно да беше питал дали участниците имат желание да я приместим в Четвъртък примерно. Или греша Ако искаш да напраим анкетка а?Другото нещо ще ме извинявате ма не сме събрали пари за червен килим още Не се правете на ощипани госпожици и да чакате някои специално да ви покани настани и обслужи. Обикновено в уреченият час в сегашният сезон нашата компания е най-шумна и в повечето случай най-многоброина в заведението.Заповядайте утре вечер СРЯДА на среща Апропо факт е обаче че от 2005г. срещите са все в СРЯДА с изкл лятото на автоизлети за иедини и пийни
      ее па вие за едно изказване ше направите 3 световна
      http://alex-pishaka.alle.bg/

      Коментар


        Аз бях отишъл веднъж на метана(отдавна беше)........повъртях се малко, ама като не познавам никой.....

        Коментар


          Боооже... чак сега като видях темата разбирам, че тая компания на каруцата е от фиат форума и правите срещи .. аз всяка вечер съм там и наистина всяка сряда ви виждам, но чак сега разбирам, че сте съфорумци ... другата сряда ме бройте и мен

          Коментар


            Някой ще ходи ли на итала тази година?

            Коментар


              Заспала работа сме туй Руситу ... :DДвама дребни ако има за Итала да пишат да ходим с червения "нужник"

              Коментар


                durex_a написа:
                Заспала работа сме туй Руситу ... :DДвама дребни ако има за Итала да пишат да ходим с червения "нужник"
                Три въпроса :1. Колко дребни ?2. С пре(с)пиване ли ?3. От Разград вземате ли двама ?
                FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                Коментар


                  Румен_Хинчев написа:
                  durex_a написа:
                  Заспала работа сме туй Руситу ... :DДвама дребни ако има за Итала да пишат да ходим с червения "нужник"
                  Три въпроса :1. Колко дребни ?2. С пре(с)пиване ли ?3. От Разград вземате ли двама ?
                  Двама за в купето отзад, може и с преспиване това не съм го решил още. Най вероятно без.

                  Коментар


                    Утре някой ще ходи ли, че мисля да си направя сефтето :D И е на същото барче така ли? Ще има ли табелка на масата нещо :P
                    Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                    Коментар


                      В сряда ще отскоча който иска номерче за итала да е там ако не да звънка по телефона повечето ми го имате.

                      Коментар


                        бе дИца, дайте някой гугъл мапс на новата кръчма бе
                        sigpic
                        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                        475HP 11,5/1,9/191
                        YouTube

                        Коментар


                          Здравейте, изчетох доста от темата и нещо не схванах къде и кога се срещате. Моля някой да уточни деня, мястото и часа на срещите. Благодаря предварително. :P

                          Коментар


                            всяка сряда, 19 часа, мястото е ново вече, механа "Странджата" ако не се бъркам с името, горе на най-високата точка в "Дружбите", един комплекс е там.
                            sigpic
                            Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                            475HP 11,5/1,9/191
                            YouTube

                            Коментар


                              ici написа:
                              всяка сряда, 19 часа, мястото е ново вече, механа "Странджата" ако не се бъркам с името, горе на най-високата точка в "Дружбите", един комплекс е там.
                              Ici с грешка си. Името май е "Георгьов ден". А ето и мястото.
                              Прикачени файлове
                              Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
                              Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
                              Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

                              Коментар


                                moko написа:
                                ici написа:
                                всяка сряда, 19 часа, мястото е ново вече, механа "Странджата" ако не се бъркам с името, горе на най-високата точка в "Дружбите", един комплекс е там.
                                Ici с грешка си. Името май е "Георгьов ден". А ето и мястото.
                                Руслан може да пусне игра "Познай името на механата" и награда една бира да речем
                                sigpic
                                Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                                475HP 11,5/1,9/191
                                YouTube

                                Коментар

                                Working...
                                X