Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Русе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    0888794380 нами ра се зад автомивка Петрохан!Незнам къв ти е проблема но не очакваи чудеса. Аз съм му ползвал услугите и лепеното издържа 3 години и се спука стъклото после. Изискването е да е прясна повредата( точката,цепката... ) на стъклото! Ако е на повече от 2 СЕДМИЦИ няма смисъл от процедурата!!!

    Коментар


      среща

      последно кога ще е срещата и къде колеги?
      Some Things Will Never Change!!!

      Коментар


        Сряда, Жорелата от 19:00 ч. както каза Ванката. А дано тоя път вече успея и аз да се вясна, че станах като лъжливото овчарче
        Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

        Коментар


          kolegi da vi pitam priemate li novi xora na sreshtite si ? che i as sam ot ruse no dosega ne sam idval
          Fiat Bravo 1.6 16V 1996

          Коментар


            Естествено колега,накъде без увеличаване на състава :D добре си дошъл
            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

            Коментар


              Колеги и аз съм нов, къде ще е следващата среща, да дойда и аз, ако се пак приемате нови Фиат Маниаци
              Fiat Stilo 1.9 JTD 115 hp 2004 год. март

              Коментар


                Сряда Жорела от 19:00 до ... като свърши. Всяка сряда. Други уговорки се случват еднократно, ако е наложително. Но това в сряда не се променя. Докато не фалира кръчмата.
                Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                Коментар


                  Айде за много години! В сряда се очаква да се присъедини още един колега към сбирките. Оглеждайте с да не го изпуснем :D
                  Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                  Коментар




                    BAI MILE написа:
                    tyson написа:
                    Къде ще е срещата утре?Дайте координати и час
                    никой нищо не казва затова викам да е на ОМВ-то на Липник
                    polsedno kade omw ili jorela

                    Коментар


                      Жорела, там е сбирката.
                      sigpic
                      Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                      475HP 11,5/1,9/191
                      YouTube

                      Коментар


                        искам да дойдааа на срещата

                        Здравейте колеги нов съм в сайта а от много време карам Фиат и май никога не съм идвал на тези срещи.Бих искал да питам къде ще бъде тази седмица и дали някой може да ми каже къде да си закача бравото за диагностика, че тук няколко дена се набира на тласаци не тръгва от раз както трябва да е.Благодаря предварително

                        Коментар


                          Жорела е мястото, 19 часа, всяка сряда е там, ако се наложи промяна ще бъде казано.
                          sigpic
                          Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                          475HP 11,5/1,9/191
                          YouTube

                          Коментар


                            Да взема да намина да ви видя другата седмица :D.
                            Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                            Коментар


                              Колеги да се намират в някой стикери на форума?
                              Fiat Marea 1.8 16v HLX
                              Hyundai Terracan 2.9 CRDI

                              Коментар


                                Колеги, кой ден от седмицата се събирате и къде? Никога не съм идвал, но ми е интересно и имам доста въпроси към по-опитните ’’фиатаджий’’. Имам Брава 1.6
                                .... И двигателя да ръмжи като бяла мечка!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X