Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Русе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    iv4o74 написа:
    durex_a написа:
    сори.. ще ъпна темата веднъж дневно до 6-ти
    durex_a написа:
    Четвъртък ? Дата 06.10.2011 19:00-19:15 ОМВ Здравец.
    Здравей колега,едно голямо стикерче за мен ще има ли,когато и където кажеш,писах ти на л.с..Само кажи,отдавна искам голям стикер.Предварително БЛАГОДАРЯ.
    Нямам нищо на л.с. от теб колега ! В четвъртък 19 00 на омв

    Коментар


      durex_a написа:
      iv4o74 написа:
      durex_a написа:
      сори.. ще ъпна темата веднъж дневно до 6-ти
      durex_a написа:
      Четвъртък ? Дата 06.10.2011 19:00-19:15 ОМВ Здравец.
      Здравей колега,едно голямо стикерче за мен ще има ли,когато и където кажеш,писах ти на л.с..Само кажи,отдавна искам голям стикер.Предварително БЛАГОДАРЯ.
      Нямам нищо на л.с. от теб колега ! В четвъртък 19 00 на омв

      Коментар


        Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

        Коментар


          durex_a написа:
          Четвъртък ? Дата 06.10.2011 19:00-19:15 ОМВ Здравец.

          Коментар


            durex_a написа:
            durex_a написа:
            Четвъртък ? Дата 06.10.2011 19:00-19:15 ОМВ Здравец.
            На някоя от масите навън, ще се познаем по кашончето или се оглеждате в близост на коя маса се върти хъски

            Коментар


              durex_a написа:
              durex_a написа:
              durex_a написа:
              Четвъртък ? Дата 06.10.2011 19:00-19:15 ОМВ Здравец.
              На някоя от масите навън, ще се познаем по кашончето или се оглеждате в близост на коя маса се върти хъски
              То хъскито ти може да се върти навсякъде кот е въртоглаво...
              Fiat Brava 1.2,16в

              Коментар


                Страшен беше интереса. Добре, че колегите Дидо и Иво поне бяха точни. И бай тъпо33 го хванах за ушите с мен иначе щях да си седя май сам

                Коментар


                  Ти какво искаш бе,те хората може да ги е страх от кучета,не трябваше да казваш че ще си с помияра и щяха да дойдат
                  Fiat Brava 1.2,16в

                  Коментар


                    Следвщия път ще доведа още един фен.
                    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                    Коментар


                      Dido_Lyubenov написа:
                      Следвщия път ще доведа още един фен.
                      Колеги,една срщичка, но на топличко,че вече не е за на вън.

                      Коментар


                        Да, съгласен съм. Имам обаче една идея - да се съберем няйъде, където има достатъчно място да наредим колите една до друга и да се снимаме до тях. И да се съберем повече народ, че до сега като съм идвал на срещите все сме 4 - 5 човека. Айде да се оргнизираме в някоя събота или недела, когато хората не са на работа, че през семицата явно повечето работят до късно и немогат да дойдат. Какво ще кажете за идеята ? Чакам отговори и предложения .Благодарности на Оги за стикерите, картите и ключодържателите които е изпратил за русенската група
                        Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                        Коментар


                          Идеята на Дидо е прекрасна,остава само да намерим място-предложение от мен-примерно Империала.Ако някой има други предложения,да каже.Времето трябва да е през уикенда,може би някъде следобед.
                          Fiat Brava 1.2,16в

                          Коментар


                            tipo33 написа:
                            Идеята на Любо е прекрасна,остава само да намерим място-предложение от мен-примерно Империала.Ако някой има други предложения,да каже.Времето трябва да е през уикенда,може би някъде следобед.
                            Аз съм навит за навсякаде, но май само четеримата си чатим във форума,но иначе ни заглеждат колите и други фиатаджий,срам ли ги е,страх ли ги е незнам.ПРЕСТРАШЕТЕ СЕ.

                            Коментар


                              idm написа:
                              ......Сряда 19,00 - Жорелата.
                              Това е часът на срещата ,мястото и деня Срещи през почивните дни не са удобни по доста причини,затова и така е решено П.П.Далеч не сме 4-5 човека,но неможе всеки път да се събираме 15.П.П.1.Часът затова е 19 за да няма оправдания за работа до късно,а ние обикновено стоим до към 21-22 часа П.П.2.Отдавна са останали една шепа хора от точно тоя форум които ходят на срещите,и защо си мислите че като не пишем не се организираме,за това има телефони
                              Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                              Коментар


                                Ем чатите си само вие щот другите си знаят кога си е официалната среща и си я посещават Вие щом боикотирате и праите дъмпинг.. Тааа земете елате сряда на Жорелката а

                                Коментар

                                Working...
                                X