Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Русе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аз съм нощна смяна на 9-ти, и който иска може да мине да зареди след 18 часа и ще ме види.
    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

    Коментар


      niko_ymn написа:
      Аз съм нощна смяна на 9-ти, и който иска може да мине да зареди след 18 часа и ще ме види.
      Ники,няма ли да има намаление след 21 часа,да понапълним резервоарите че са малко лами колите Айде бре сериозни,някои хора без да ги посочвам не са си вясвали задника поне от два месеца,ще бъдат публично отлъчени Единия се появи миналата седмица ,без малко да го отнесе
      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

      Коментар


        Yellow_Flash_Colorz_PDT_37

        Коментар


          ivanko_rs написа:
          Айде бре сериозни,някои хора без да ги посочвам не са си вясвали задника поне от два месеца,ще бъдат публично отлъчени
          баа кои са тия сериозните дет не идват бре

          Коментар


            Другуту Сряда и аз съм там, убищавам
            Lancia Kappa 2.0 20V TURBO

            Коментар


              Я виж ти,кви убавци се обадили тука Ви живи ли сте бря
              Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

              Коментар


                Здравейте колеги,Искам да питам за един русенски фиат - дали е форумен или го познавате. Става въпрос за Фиат Стило JTD тъмносин, Р4344 (и последните 2 забравих ). Кара го едно доста младо момче...
                Fun starts @ 3000

                Коментар


                  Мдам,отново "най-сериозния" остана само с голи обещания
                  Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                  Коментар


                    колеги аз от скоро съм в този форум защтото от скоро си имам фиат темпра 1.9 тд, и си мислях дали мога да доида и аз на някоя среща, но ме притеснява това че вие сте с по нови коли а аз с някаква темпра, а и съм на 22 а вие май сте бая по големички? но ако все пак ме искате може да дойда
                    темпра 1,9тд

                    Коментар


                      Искрен написа:
                      колеги аз от скоро съм в този форум защтото от скоро си имам фиат темпра 1.9 тд, и си мислях дали мога да доида и аз на някоя среща, но ме притеснява това че вие сте с по нови коли а аз с някаква темпра, а и съм на 22 а вие май сте бая по големички? но ако все пак ме искате може да дойда
                      споко ние хора още не ядем пич а и какво е знаюението какъв ти е автомобяса

                      Коментар


                        Мдам,Тони много правилно го е написал.То даже май има тенденция - колкото по стар автомобил ,толкова по-голямо уважение
                        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                        Коментар


                          Мерси много колеги,обещавам да дойда.
                          темпра 1,9тд

                          Коментар


                            SwappeR написа:
                            Здравейте колеги,Искам да питам за един русенски фиат - дали е форумен или го познавате. Става въпрос за Фиат Стило JTD тъмносин, Р4344 (и последните 2 забравих ). Кара го едно доста младо момче...
                            Аз този не го знам. Даже незнам дали изобщо има някои със Стило
                            fiat coupe 2.0 16V

                            Коментар


                              Понеже съм нов се извинявам, че питам!! Има ли място където да се събирате на открито с колите? Примерно на Текето или някаде? А за Стрийт Пъб приемате ли нови членове?

                              Коментар


                                Y2K написа:
                                Понеже съм нов се извинявам, че питам!! Има ли място където да се събирате на открито с колите? Примерно на Текето или някаде? А за Стрийт Пъб приемате ли нови членове?
                                за отркито сме прекалено кекави майтапа на страна ама и на пъба вече не приемаме никой щото го няма но пък може да заповядаш всяка сряда 19 часа на терасата (заведението на спирката на печатни палтки)

                                Коментар

                                Working...
                                X