Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Русе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    може да искат момчетата да прискочат да видят ГРАДЪ бре Иване !! :D:D затова да има толкова постчета, чакат да ги поканим

    Коментар


      ivanko_rs написа:
      JacK`DanielS написа:
      брееей много нервно полежението било тука! айде по спокойно колега! и с 2 думи също може да се разберем! айде без нерво много моля.
      Нерви никъде няма Само констатации и предупреждения, а понеже не вземате от дума ще помоля някой от модераторите да зачистят всички постове свързани със срещата на люляците в темата,все пак аз съм автора на темата и не ми харесва това което е в нея точно на последната страница ,а също така трябва да се спазва и това за какво се пише съобразявайки се със заглавието на темата
      ам пази си ги ще ти трябват !!!(нервите) много сле злобни (да кажем ти) това че си автор на темата и незнам си още какво нищо не означава! форумът е ОБЩ и все има право да пиеше каде и каквото си иска това дали му изнася на няйой или не просто си замълчава и всичко отихва. това са моите наблюденя! затова колега извинявай за това че ти оспамих темата но ме хвана яд! Когато някой пита нещо и никой нему отговаря какво значи има 2 положения! 1-во: аккто каза никои няма интерес. и 2-ро. Никой неси прави труда да взлиза в тая тема че да погледне какво пише!айде много поздрави!

      Коментар


        durex_a написа:
        може да искат момчетата да прискочат да видят ГРАДЪ бре Иване !! :D:D затова да има толкова постчета, чакат да ги поканим
        колега всяка седмица съм в Русе. Градът много ми харесва имам и доста познати от там. но никога несъм се срещал с колеги от форума. Причината е че когато съм в Русе тогава няате Збирки. но някой ден може и да ме огрее да се срешна с някой от вас!

        Коментар


          колега нямаш проблеми заповядай и да знаеш пази се от ванко че хапе :D базикам се просто си е прав има си тема за сафаритата пишете си разбирайте си се там гадничко е да занимавате 30 чувек заради 1

          Коментар


            JacK`DanielS написа:
            ам пази си ги ще ти трябват !!!(нервите) много сле злобни (да кажем ти) това че си автор на темата и незнам си още какво нищо не означава! форумът е ОБЩ и все има право да пиеше каде и каквото си иска това дали му изнася на няйой или не просто си замълчава и всичко отихва. това са моите наблюденя! затова колега извинявай за това че ти оспамих темата но ме хвана яд! Когато някой пита нещо и никой нему отговаря какво значи има 2 положения! 1-во: аккто каза никои няма интерес. и 2-ро. Никой неси прави труда да взлиза в тая тема че да погледне какво пише!айде много поздрави!
            Колега,предупредих те че прекали Как искаш да ти го напиша че да го рзбереш,пиши си в темата за сбирката,тук работа нямащ,освен ако няма да посещаваш наша сбирка П.П. Честит ми 1000 пост ,жалко че е в такъв аспект.
            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

            Коментар


              ivanko_rs написа:
              JacK`DanielS написа:
              ам пази си ги ще ти трябват !!!(нервите) много сле злобни (да кажем ти) това че си автор на темата и незнам си още какво нищо не означава! форумът е ОБЩ и все има право да пиеше каде и каквото си иска това дали му изнася на няйой или не просто си замълчава и всичко отихва. това са моите наблюденя! затова колега извинявай за това че ти оспамих темата но ме хвана яд! Когато някой пита нещо и никой нему отговаря какво значи има 2 положения! 1-во: аккто каза никои няма интерес. и 2-ро. Никой неси прави труда да взлиза в тая тема че да погледне какво пише!айде много поздрави!
              Колега,предупредих те че прекали Как искаш да ти го напиша че да го рзбереш,пиши си в темата за сбирката,тук работа нямащ,освен ако няма да посещаваш наша сбирка П.П. Честит ми 1000 пост ,жалко че е в такъв аспект.
              да си жив и здрав!

              Коментар


                Ванко каде и кога си правите срещите в Русе , само в здравец ли или и на друго място
                Фиат Пунто 1.6 / 90 к.с.; Алфа Ромео 1.9 JTD

                Коментар


                  Прочетох малко по на зад за Ванко и разбрах за Печатни платки сряда 19 .00 ч.
                  Фиат Пунто 1.6 / 90 к.с.; Алфа Ромео 1.9 JTD

                  Коментар


                    knijkata написа:
                    Прочетох малко по на зад за Ванко и разбрах за Печатни платки сряда 19 .00 ч.
                    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                    Коментар


                      днеска малко ма подпряха ... че и даже избяга пича .. а по регистрационния номер в кат излиза съвсем друга кола от тази която ме тупна кажете някой тенекеджия да бачка по на тънко (само преден десен калник имам смачкан)

                      Коментар


                        Здравейте колеги от Русе, тъй като утре (вторник) ще дойда дв във вашия град малко по служба няма да откажа да изпия едно кафе и да се запозная с някой от вас, който има време разбира се в работната седмица, пък може и с някой, който вече познавам, ама то май нямам много познанства там! ще съм в Русе на обяд около 12.30/ч. пишете на ЛС Успех
                        Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                        Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                        Коментар


                          момчета, къде и кога си правите сбирките ? аз от 28ми ви идвам на гости за 2 седмици (стана време за очни) и може да ви навестя ако се събирате
                          Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                          Коментар


                            Е що така бре пичове?Стига с тези нерви.Тва е само една обща кауза.Който не му понася се изнася и тва е.Не се дървете излишно,да не се напрягаме излишно,молим Ви...
                            FIAT BRAVO 1.6
                            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                            Коментар


                              Срещата е всяка сряда от 19ч на Терасата. Заведението се намира на пътя към кварталите Дружба и Чародейка или по пътя за Варна, срещу Технополис и Кауфланд и Еко. Ако не си разбрал колега или не познаваш изобщо града пиши пак за да ти го покажа на бгмапса. Приятни очни - за радост аз приключих с очните (остава дипломната), а за жалост ще ми липсват колегите. :D :D :D

                              Коментар


                                стига да остане време ще се запознаем
                                Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                                Коментар

                                Working...
                                X