Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Русе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    niko_ymn написа:
    ----------------------------1,6_16V БраДва;[b] http://vbox7.com/play:7fc2df40 Против Дуган
    05.07.2009 е деня

    Коментар


      Inessita, ще идваш ли на Люляците? Да се организираме заедно с търновци да пътуваш!

      Коментар


        coolboby написа:
        Inessita, ще идваш ли на Люляците? Да се организираме заедно с търновци да пътуваш!
        Още нищо не знам. По принцип вероятността да идвам е малка, но ако ще идвам задължително ще пиша.

        Коментар


          Преди да се съгласиш прочети му подписа Yellow_Flash_Colorz_PDT_32 а как те исках за себе си
          TD_100, че е кръгло число.

          Коментар


            Моя подпис ли?

            Коментар


              Коментар


                някой от здравец/здравец изток неска нагоре да ме метне с него има ли и ще изяви ли желание да ми вози грозната мутра :D

                Коментар


                  от вас представител на Люлаците няма ли да има ?
                  Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                  Коментар


                    Ае до ся си траях( пък и ко ли ма бърка де )АМА ЗАЩО СИ МИСЛЯ че заглавието на темата е ЧАТ ЗА СРЕЩИТЕ В РУСЕ Ко има някои тои ша си обади Няма ли отделна тема за тая среща Пак ли ша питате за Инесита Ми не си я даваме тя си е наше момиче

                    Коментар


                      питаме за да може да се организираме , да се водим всички , а ти не ни обръщай внимание и си ’чати’
                      Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                      Коментар


                        Утре сме на спирката горе нали?...
                        Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                        Коментар


                          uBoy написа:
                          ........ не ни обръщай внимание и си ’чати’
                          Колега ,не смяташ ли че вече пракалихте,щом няма писано от нас русенци в темата за сбирката ,значи никой няма желание или възможност.Ние си пишем тука, ВИЕ си пишете у ваща тема Ники,горе сме баце,утре 19:30 или малко по-късно
                          Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                          Коментар


                            ivanko_rs написа:
                            uBoy написа:
                            ........ не ни обръщай внимание и си ’чати’
                            Колега ,не смяташ ли че вече пракалихте,щом няма писано от нас русенци в темата за сбирката ,значи никой няма желание или възможност.Ние си пишем тука, ВИЕ си пишете у ваща тема Ники,горе сме баце,утре 19:30 или малко по-късно
                            брееей много нервно полежението било тука! айде по спокойно колега! и с 2 думи също може да се разберем! айде без нерво много моля.

                            Коментар


                              Аз до 19:30 съм отсреща и после идвам направо там - за това, че не мога никого да взема.
                              Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                              Коментар


                                JacK`DanielS написа:
                                брееей много нервно полежението било тука! айде по спокойно колега! и с 2 думи също може да се разберем! айде без нерво много моля.
                                Нерви никъде няма Само констатации и предупреждения, а понеже не вземате от дума ще помоля някой от модераторите да зачистят всички постове свързани със срещата на люляците в темата,все пак аз съм автора на темата и не ми харесва това което е в нея точно на последната страница ,а също така трябва да се спазва и това за какво се пише съобразявайки се със заглавието на темата
                                Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                                Коментар

                                Working...
                                X