Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Русе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    coupe 2000 написа:
    Е щом и ти нямаш нищо против ,като се има впредвид ,че проблема със ставането ще бъде отстранен означава ,че за сега там остава сбирката. Всъщност защо пък аз да казвам нека по старите да кажат : Ванкаааа
    Не ве не е лошо местенцето аз съм доволен ( Всъщност лъжа не съм доволен! Кухнята се оказа май добра пък туи означава че тряя влизам в преразход на бири. Пък там проблема не е паричен ам ша почнат пак да фъркат килограмите нагоре ). Пък и нека всички си кажат мнението не е правилно само един човек самосиндикално да решава нали така

    Коментар


      idm написа:
      coupe 2000 написа:
      Е щом и ти нямаш нищо против ,като се има впредвид ,че проблема със ставането ще бъде отстранен означава ,че за сега там остава сбирката. Всъщност защо пък аз да казвам нека по старите да кажат : Ванкаааа
      Не ве не е лошо местенцето аз съм доволен ( Всъщност лъжа не съм доволен! Кухнята се оказа май добра пък туи означава че тряя влизам в преразход на бири. Пък там проблема не е паричен ам ша почнат пак да фъркат килограмите нагоре ). Пък и нека всички си кажат мнението не е правилно само един човек самосиндикално да решава нали така
      Ми дотук сме двама ,които са доволни ще чакаме още отзиви ,нали съм написал нека по старите да си кажат тежката дума
      fiat coupe 2.0 16V

      Коментар


        абе колеги днеска ходих там къде видяхте отзад паркинг ?

        Коментар


          на пресечката за Печатни платки спираме, има място за 6-7 колиТерасата си е хубаво място, Руслан гарантира достатъчно места, всичко е подсигурено за едно гладко протичане на сбирката
          sigpic
          Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
          475HP 11,5/1,9/191
          YouTube

          Коментар


            сряда сме там

            Коментар


              idm написа:
              Не ве не е лошо местенцето аз съм доволен ( Всъщност лъжа не съм доволен! Кухнята се оказа май добра пък туи означава че тряя влизам в преразход на бири. Пък там проблема не е паричен ам ша почнат пак да фъркат килограмите нагоре
              Ти за туй ли си тръгваш след първата бира бе я да се стягаш малко и дан са цепиш, чи наш как компанията ша та.........................
              Lancia Kappa 2.0 20V TURBO

              Коментар


                леко отклонение това зверче на някой от форумът ли е ?

                Коментар


                  Дайте прясно инфо кога,къде колко часа е срещата, да дойда да се видим, че затъжих за вас :D
                  "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                  ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                  Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                  Коментар


                    Всяка сряда от 19ч. на Терасата ( спирката на Печатни платки, на втория етаж ).

                    Коментар


                      durex_a написа:
                      леко отклонение това зверче на някой от форумът ли е ?
                      Колега,ти много рано намери тези снимки и ще ти обясня защо,та именно този въпросния автомобил вече не съществува от края на миналата година.Най-накрая на собственика му писна да ходи 2 пъти на Плевен и да му гърми мотора и я разфърля на части
                      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                      Коментар


                        tyson написа:
                        Дайте прясно инфо кога,къде колко часа е срещата, да дойда да се видим, че затъжих за вас :D
                        Ти па колко по прясно инфо искаш,както виждаш се пише по темата редовно и само който не я чете незнае Ся да не кажеш че ти е на далеко и на високо,както беше преди с Мгаз ,май само оправдания си търсиш П.П. Опс забрайх - MOVE OVER
                        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                        Коментар


                          ivanko_rs написа:
                          durex_a написа:
                          леко отклонение това зверче на някой от форумът ли е ?
                          Колега,ти много рано намери тези снимки и ще ти обясня защо,та именно този въпросния автомобил вече не съществува от края на миналата година.Най-накрая на собственика му писна да ходи 2 пъти на Плевен и да му гърми мотора и я разфърля на части
                          ами по добре късно нали знаеш от колкото никога да него видя всъщност забелязах че снимката е бая старичка след кат си зададох въпроса .. ама к’во да се прави а иначе да не е въпросният колега за който стана дума снощи

                          Коментар


                            ivankooooo ща изплющя бре. Що не се обади като си ме видял и като ма видиш да прайш път на бегачката :D Другата сряда съм там ! Другия Ванко идва ли?
                            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                            Коментар


                              Ние всички сме там ама на теб ти забравихме физиономийката бре момко !
                              Никога не е късно да откриеш себе си!
                              Lancia Lybra 1.8cm3 131hp V.V.T. 2002г. Бивша
                              Fiat Stilo 1.6 16v Dynamic 2002

                              Коментар


                                tyson написа:
                                ivankooooo като ма видиш да прайш път на бегачката :D
                                Чи ти бигачка ли имаш бре,аз низнаех че чепелите са бигачки,а и докат та вида и та загубих у оглидалуту
                                Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                                Коментар

                                Working...
                                X