Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Русе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    това го мислех досрамя ме да кажа и все пак по старшите тука да се изкажат аз съм ЗА ще има примоций

    Коментар


      И аз съм ЗА да пробваме Така че за 27.05.2009 срещата се мести на бар Тераса на спирката на печатни платки посока надолу по Волов от 19:00 часа
      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

      Коментар


        Ам аз ЗА ли съм или ПРОТИВ ади ЗА съм
        Lancia Kappa 2.0 20V TURBO

        Коментар


          ruslan написа:
          Аз съм колегата който даржи терасата. не искам да налагам мнението си да не ме обвините в пристрастност. има каде да се спира наистина и мже да се събират масите . Може да пробваме с една сбирка и ако не ви допадне да мислим за друго място. а ако изберете друго нямам нищо против и няма да ми е неприятно.
          Аиде сега в сряда в 19:00ч масите да са подредени с табелки "RESERVE" и отвън един които да ни чака отваря вратите и паркира колите
          fiat coupe 2.0 16V

          Коментар


            durex_a написа:
            това го мислех досрамя ме да кажа и все пак по старшите тука да се изкажат аз съм ЗА ще има примоций
            Мен ни мъ е срам даже съм малко нагъл отвреме навреме
            fiat coupe 2.0 16V

            Коментар


              чакай чакай има време да се по отпусна малко тогава ще ракомахам

              Коментар


                Е как е колеги,следващата седмица пак ли сме там ? Лично на мен ми хареса ,проблема беше само със ставането от масата ,но колегата ruslan каза ,че за следващата седмица масите ще бъдат на разстояние една от друга за да може да се излиза без проблеми .п.п. така и неразбрах кои е колегата durex_a срамежливия
                fiat coupe 2.0 16V

                Коментар


                  Жалко, че не можах да дойда. Изкълчих си крака и днес гледам да не го натоварвам. Не мога и да карам.

                  Коментар


                    coupe 2000 написа:
                    п.п. така и неразбрах кои е колегата durex_a срамежливия
                    хахаха от най срамежливите съм ама днеска неможах да дойда че малко от по горните етажи са псрели субсидйте временно другата седмица ще спръ в или въру купето и ще ме видиш

                    Коментар


                      Ще следя темата с интерес, очаквам следващата среща. Да напишете къде и кога.Ще се запознаем, ако не се познаваме с някои от вас.
                      .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                      www.cyxap.com

                      Коментар


                        coupe 2000 написа:
                        проблема беше само със ставането от масата
                        хихихих ам ко да напрая ма трудно бил прекарал 120 кила под масата

                        Коментар


                          idm написа:
                          coupe 2000 написа:
                          проблема беше само със ставането от масата
                          хихихих ам ко да напрая ма трудно бил прекарал 120 кила под масата
                          Е щом и ти нямаш нищо против ,като се има впредвид ,че проблема със ставането ще бъде отстранен означава ,че за сега там остава сбирката. Всъщност защо пък аз да казвам нека по старите да кажат : Ванкаааа
                          fiat coupe 2.0 16V

                          Коментар


                            някой ще може ли да ми донесе 2 стикера другата сряда ?

                            Коментар


                              durex_a написа:
                              някой ще може ли да ми донесе 2 стикера другата сряда ?
                              Що не каза по - рано че искаш два? Аз съм ти намерила един стикер и другата седмица ще ти го донеса. Ще се опитам да намеря още един.

                              Коментар


                                ами вторият не е за мен еднин познат ми каза вчера че и той ще иска извинявам се

                                Коментар

                                Working...
                                X