Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Русе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    е стават грешки а там където е мантинелата точно на обращалото има 2 "кола" ... и си е "е*** мамата" направо ще видим утре аз още несъм видял коли да обикалят ...

    Коментар


      утре сутринта пристигат батките
      sigpic
      Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
      475HP 11,5/1,9/191
      YouTube

      Коментар


        Илиянски каде ще застанете да доида и аз при вас?
        FIAT RULZZZ Outlow'S

        Коментар


          довечера 19 : 00 метанстанцията ? имам карти еко пишете да знам да нося ако искате

          Коментар


            Колеги мисля ,че е време да сменим мястото на срещите ,все пак идва лято и е по добре да сме някъде където има и лятна градина или нещо подобно и този път да има кухня ,а не да си пием бирите с фъстъци :D . Даваите мнения и да започваме да обсъждаме .
            fiat coupe 2.0 16V

            Коментар


              така като се замисля SIX sense в дружба до 24 часа си има доста маси навън под навес са и има добра кухня

              Коментар


                durex_a написа:
                така като се замисля SIX sense в дружба до 24 часа си има доста маси навън под навес са и има добра кухня
                Смени ли си халогена колега,че нещо беше поизгорял.
                Fiat Brava 1.8 16V GT

                Коментар


                  несъм колега няма финанси сега искаш да ми подариш някой ли ?

                  Коментар


                    durex_a написа:
                    несъм колега няма финанси сега искаш да ми подариш някой ли ?
                    2лв и нещо струва крушката H1
                    Fiat Brava 1.8 16V GT

                    Коментар


                      аз крушка имам ама то е счупена там лупичка ли какво е това стъкленото а и неми се газурчи да го сменям

                      Коментар


                        durex_a написа:
                        така като се замисля SIX sense в дружба до 24 часа си има доста маси навън под навес са и има добра кухня
                        Да там и порциите са големи и паркинг има ,но аз предлагам да обсъдим и "Терасата" като място все пак един наш колега го държи и невярвам да се изложи с обслужването цените са добри и кухнята е добра. Там също има къде да се спре .
                        fiat coupe 2.0 16V

                        Коментар


                          нещо никой нищо не казва обаче

                          Коментар


                            Терасата Irish Pub ли имате в предвид?
                            Fiat Brava 1.8 16V GT

                            Коментар


                              барчето на спирката на печатни платки не 6-ти май а срещо него незнам как се казва

                              Коментар


                                Аз съм колегата който даржи терасата. не искам да налагам мнението си да не ме обвините в пристрастност. има каде да се спира наистина и мже да се събират масите . Може да пробваме с една сбирка и ако не ви допадне да мислим за друго място. а ако изберете друго нямам нищо против и няма да ми е неприятно.
                                100 километра не е скорост , а време да дадеш на втора

                                Коментар

                                Working...
                                X