Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Русе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    idm написа:
    sacrum написа:
    Толкоз много се е осаваршенствал в карането, че една не му стига, чи искаше и мойта да подкара
    Верно е аз добре че бях с баничарката че иначе щеш да подкара и моита
    Аз под 1.9 литра не управлявам,забранено ми е,а и нямам интерес да се занимавам с малолитражки
    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

    Коментар


      колеги ще можи ли да ва попитам за това рали дето ще е на 10-ти каде точно ще е защото смятам да дойда да ви погостувам . Ако някой можи да ме упъти ще съм му благодарен! П.С. извинявам се че не не е по темата
      ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
      Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
      Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

      Коментар


        Grisha_bravo написа:
        колеги ще можи ли да ва попитам за това рали дето ще е на 10-ти каде точно ще е защото смятам да дойда да ви погостувам . Ако някой можи да ме упъти ще съм му благодарен! П.С. извинявам се че не не е по темата
        Ти кажи кога ще идваш, пък другото остей на нас
        Lancia Kappa 2.0 20V TURBO

        Коментар


          sacrum написа:
          Grisha_bravo написа:
          колеги ще можи ли да ва попитам за това рали дето ще е на 10-ти каде точно ще е защото смятам да дойда да ви погостувам . Ако някой можи да ме упъти ще съм му благодарен! П.С. извинявам се че не не е по темата
          Ти кажи кога ще идваш, пък другото остей на нас
          еми на 10-ти сутринта
          ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
          Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
          Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

          Коментар


            Аз искам да питам кой беше "младия съзтезател" с бялото браво дето се беше почти забил в спирката на Йовков,но преди това беше шибнал и бордюра от ляво?
            Fiat Brava 1.8 16V GT

            Коментар


              niko09 написа:
              Аз искам да питам кой беше "младия съзтезател" с бялото браво дето се беше почти забил в спирката на Йовков,но преди това беше шибнал и бордюра от ляво?
              това за мен ли се отнася , защото имах браво и се нацепих ама не беши във спирка а между 2 стълба с дясната си страна свалих бушоните на единиа и спрях пред супера
              ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
              Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
              Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

              Коментар


                Grisha_bravo написа:
                niko09 написа:
                Аз искам да питам кой беше "младия съзтезател" с бялото браво дето се беше почти забил в спирката на Йовков,но преди това беше шибнал и бордюра от ляво?
                това за мен ли се отнася , защото имах браво и се нацепих ама не беши във спирка а между 2 стълба с дясната си страна свалих бушоните на единиа и спрях пред супера
                Не колега,става въпрос за преди околко час.
                Fiat Brava 1.8 16V GT

                Коментар


                  опаааа ,, извинявам се ..... !
                  ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                  Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                  Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                  Коментар


                    хаха явно се е правил на състезател и аз се разходих из квартала с колата и я насъпах на правата над децките градини и един надъхан с бяло браво тръгна да ме гони после спрях пред блока минава край мен и се реже може да е същия хубавец на задното му стъкло в единия ъгъл пише "свели акустик" и има джанта петолъчка ...

                    Коментар


                      durex_a написа:
                      хаха явно се е правил на състезател и аз се разходих из квартала с колата и я насъпах на правата над децките градини и един надъхан с бяло браво тръгна да ме гони после спрях пред блока минава край мен и се реже може да е същия хубавец на задното му стъкло в единия ъгъл пише "свели акустик" и има джанта петолъчка ...
                      Ами може да не е петолъчка вече едната джанта Инъче заслужава бой,щото беше от малките келеши
                      Fiat Brava 1.8 16V GT

                      Коментар


                        :D незнам може и той да е бил абе като нямат никой в главите си така е !!!

                        Коментар


                          да попитам аз само нали в сряда на метан станцията беше и тази седмица ще ходи ли някой

                          Коментар


                            писта русе

                            http://www.motorsport.bg/track/news/...-17-12-01.html ако някои се интересува кои са се записали за пистата ето един линк
                            FIAT RULZZZ Outlow'S

                            Коментар


                              много говорите ама аз се съмнявам щото изонез дни минавах на обращалото на международното и там пътя е разнибитен и дори неса почнали да го правят а за самото обращало нямам думи има бордюрчета учупени отрошени и металните колове от старата мантинела та затова ме съмнява че ще го отложат или няма да има нищо

                              Коментар


                                durex_a написа:
                                та затова ме съмнява че ще го отложат или няма да има нищо
                                ся усети ли са к’ва мъдрост изрече там където обръщат по принцип е преградено с мантинела която се маха само за състезанието
                                sigpic
                                Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                                475HP 11,5/1,9/191
                                YouTube

                                Коментар

                                Working...
                                X