Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Русе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Здравейте. От днес и аз вече съм сопственик на фиат. надявам се при първа вазможност да дойда на сбирката с колата защото все още не е в движение. Междодругото колата е фиат крома турбо и се надявам да вляза в отбора на турбо колите :D .
    100 километра не е скорост , а време да дадеш на втора

    Коментар


      Абе, пичове, да взема да докарам задника на Живка за вашата среща, а?

      Коментар


        Ми заповядайте, там сме :D
        sigpic
        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
        475HP 11,5/1,9/191
        YouTube

        Коментар


          Ок - значи ще се видим в сряда! Уговорих се с Ина да ме посрещне! Ама и вие сте си го измислили - каква е таз сряда? Направо след работа се мятам на колата и поемам към Русе! Обещайте ми Ици и Иванко да сте там! Много държа да се запознаем!

          Коментар


            малее, специално за срещата ли ще идваш от Варна иначе там ще сме
            sigpic
            Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
            475HP 11,5/1,9/191
            YouTube

            Коментар


              ///// написа:
              Ок - значи ще се видим в сряда!
              АААААААА не не ние чуждоземци не приемаме Маитап да стаа колега добре си дошъл Иначе колкот до Италиянския и Ванката че те са водят в описа на протокола вече ве за де без тях п.с. Ае колеги по едно време имахме ино Флагче ве де остана то На кои тряя дърпам ушите ( ако тряя и не само ушите )за да го носи редовно п.с.2 пазете ми 2 места че в Сряда съм и Мама и Тати

              Коментар


                idm написа:
                Ае колеги по едно време имахме ино Флагче ве де остана то На кои тряя дърпам ушите ( ако тряя и не само ушите )за да го носи редовно
                Ами или е в Йото или в Герги,по другиму Джору - линейката
                Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                Коментар


                  ivanko_rs написа:
                  Ами или е в Йото или в Герги,по другиму Джору - линейката
                  Ей ся кат турбинирам животното ше съм най бързата линейка в света
                  Lancia Kappa 2.0 20V TURBO

                  Коментар


                    Ай сменяйте мястото де
                    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                    Коментар


                      tyson написа:
                      Ай сменяйте мястото де
                      А стигъ риваъ бре,не стига че е на 3мин. път пеша от пъба че голямо риване пак да е там Ще се смени,ама явно няма да е на пъба
                      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                      Коментар


                        Пичове, страхотно ви благодаря за хубавата среща - невероятни сте! Много се забавлявах! Съжалявам само, че батериите на апарата стигнаха едва за 2 снимки!
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                          И ко ся, пропуснах фотосесията, пък наш къф сам фотогеничен пу да са .... , Ванка тебе що са та фанали тъй на половина бре, дан съ ва събирали по конски сили
                          Lancia Kappa 2.0 20V TURBO

                          Коментар


                            Аве кой кат мене бре,днеска бях и с двете Ланчи на сбирката
                            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                            Коментар


                              ivanko_rs написа:
                              Аве кой кат мене бре,днеска бях и с двете Ланчи на сбирката
                              Толкоз много се е осаваршенствал в карането, че една не му стига, чи искаше и мойта да подкара
                              Lancia Kappa 2.0 20V TURBO

                              Коментар


                                sacrum написа:
                                Толкоз много се е осаваршенствал в карането, че една не му стига, чи искаше и мойта да подкара
                                Верно е аз добре че бях с баничарката че иначе щеш да подкара и моита

                                Коментар

                                Working...
                                X