Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неочаквана класика в пловдив !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Щом си в пловдив бирата е от мен :P В този ред на мисли много си търся ето такива джанти и ако видиш из софия , много ще ме радва да ме уведоми някой колега а пък ако ми ги и докара ехеййййй :P а джантите са ето такива :
    Прикачени файлове


    Fiat Punto 96' ..the best caR!

    Коментар


      #17
      Дай по-подробни данни.. размер, марка?
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #18
        13’’цола 4х98 за нископрофилни гуми , по възможност като тези на снимката , в смисъл бели и стилни :D в плд намерих но ми казаха цени от рода на 150 лв бройка и се отказах , не ми е спешно но пунтото всяка сутрин си ги иска ! В момента карам с едни 13’’ ОZ които са готини ама тези са ми влезли в главата вече


        Fiat Punto 96' ..the best caR!

        Коментар


          #19
          *Punto*PowerDriving написа:
          13’’цола 4х98 за нископрофилни гуми , по възможност като тези на снимката , в смисъл бели и стилни :D в плд намерих но ми казаха цени от рода на 150 лв бройка и се отказах , не ми е спешно но пунтото всяка сутрин си ги иска ! В момента карам с едни 13’’ ОZ които са готини ама тези са ми влезли в главата вече
          Близо до нас има специализиран магазин за джанти.Очите ми останаха в едни желязни, никелирани.. а бе жестоки, но са за ОПЕЛ.И аз отдавна търся ЖЕЛЯЗНИ НИКЕЛИРАНИ 14-ки за Пунтото.Тези дни ще проверя.Ти за лети алуминиеви ли ми говориш?
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар

          Working...
          X