Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво да правя с Бравото?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво да правя с Бравото?

    Здравейте, маниаци 2007-ма си взех едно Браво 1,6/16V , сложих му газова и за 4 години му врътнах 140хил. км. После смених колата, а тази започна да е кара моето моменце и така до ден днешен. Приятелката ми напоследък не го кара ( нещо не му се радва вече ) и мислим лятото да вземем нещо по-новичко и да е дизел та затова се чудя какво да правя с това Браво. 1. Да го продавам по обява мисля че няма смисъл, защото автомобили има с лопата да ги ринеш , тези специално са с цени 1000-1500 лева. Проблема в случая е че по колата има забележки ( момата е чукна тук-там лекичко :D ) и такива пари няма начин, а от друга страна никои няма вече на днешно време да вземе кола за 800 примерно и да се занимава да и прави фейса. 2. Да го дам цял за вторични суровини.... Този вариант нещо ми е неприемлив, защото ми дават 300-350 лева за кола, която все пак си е напълно в движение с газова. Карах го последно преди 4 дни. Беше стоял пред квартирата в Благоевград 3 месеца без да е пален. Закачих му само друг зареден акомулатор и от второто въртене запали на газ при температура около нулата ( на бенц не работи ).3. Да го разглобя. Този вариант като че ли засега е най-добрия. За 2-3 дни работа на двора мисля че ще успея да го разфазовам целия на части. Дреболиите, които могат да се продадат ги отделям ( фарове, стопове, стъкла и много други дреболиики ), а останалото се дава за вторични, като преди това се разделя. Разделянето е важен момент, защото давайки цяла кола на скрап те ви я таксуват като желязо. Реално обаче в автомобила има много алуминий и за около 60-80 лева мед. Та си мисля че при едно такова разглабяне ще могат да и се вземат най-добрите стотинки и то най бързо, защото продажба на автомобил в движение по обява не е работа за 1-2 дни. Вие какво мислите ....?!

    #2
    кола

    Въпрос на късмет може и да го продадеш на части но ще стане бавноако имаш място и време да разглобяваш Трябва да е отчислиш
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Тая тема сигурно ще стане важна. Моята бих я пуснал за 900 лв. за 3 месеца (една вноска на гражданската, данъкът не е фактор) и после на скрап. Нямам възможност да я продавам на части, въпреки, че сигурно ще продам повече неща, отколкото ако беше 1.6.
      браво 1,6/90 - 09 г.

      Коментар


        #4
        Вариант 4:Ако не си на зор с парите си я остави и си я карай и нея.
        04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

        Коментар


          #5
          основните неща ще ги продадеш бързо особено ако обяваваш добри цени за 2-3 дена неможеш да я разглобиш но за 5-6-7 става има много изненади по тази кола ако я разглобиш ще изкараш над 1000 лв само купето за голото купе без врати капаци стъкла даже и шумо излозацията бях свалил и изкарах 160 -170 лв за желязо a може и 200 не си спомням

          Коментар

          Working...
          X